The Prodigy - No Good (Start The Dance)

(hudobný videoklip)
Hudobný / Krátkometrážny
Veľká Británia, 1994, 4 min

No Good (Start the Dance) je sedmý singl anglické elektronické skupiny The Prodigy vydaný 16. května 1994. Je rovněž druhým singlem z alba Music for the Jilted Generation. Singl dosáhl 4. místa v žebříčku UK Singles Chart a 7. místa v Norsku. (Epistemolog)

Nellaron

Zlaté 90-roky boli bohaté na nadčasové kapely. Skúste si pustiť No Good, alebo Breathe teraz, po 18 rokoch, a stále to znie aktuálne na akúkoľvek rave alebo disko párty. V klasicky pochmúrnom klipe sa objavuje ešte vlasatý Keith a tanečný prím berie Leeroy Thornhill. ()

H34D

Obvykle jediný pohyb, který ve mě vyvolává taneční muzika je zvedání žaludku, ale The Prodigy mělo vždy něco do sebe... Hodně cool klip. 8/10 ()

MM_Ramone

Pieseň "No Good (Start The Dance)" je v poradí deviata skladba z druhého štúdiového albumu britskej elektro new rave Industrial skupiny The Prodigy. Album nesie názov "Music for the Jilted Generation". Vyšiel v júli roku 1994 pod značkou vydavateľstva XL Recordings. V priebehu rokov 1994 až 1996 režisér Walter Stern aktívne spolupracoval s anglickou hudobnou formáciou The Prodigy. Z ich vzájomnej kooperácie vzišlo niekoľko dnes už takmer kultových videoklipov. Jedným z nich je aj oficiálny klip ku songu "No Good (Start The Dance)". Je to v podstate jednoduchá záležitosť. Členovia kapely nakráčajú do nejakej opustenej, chátrajúcej industriálnej budovy, kde v tranze, extáze a evidentne i v ďalšom drogovom opojení tancuje progresívna liberálna mládež. *** ()

PinokKio

Tohle je klenot vytesaný, nebo spíš vytancovaný, mezi sloupy. Vzpomínka na nekonečné pařby, na repráky vyřvávající do noci a na neskutečně naštvané sousedy. Je to spousta let, ale někdy si říkám, že se tak moc nezměnilo : ) ()

J.Connor

Manifest, rave ze sklepa a luk až do mainstreamu. Zpětně je vlastně zcela nepochopitelný, jak mohlo něco takhle zvukově radikálního ovládnout hitparády, i když samozřejmě "no good" tam ten hitovej potenciál jednoznačně má. Zvláště z dnešního pohledu opětovné uhlazené unifikace, jednoznačně zlatý časy, kdy se z prvního místa žebříčků mračil šílenej Flint a smutnej Cobain. A přesně tyhle časy na člověka až reálně dejchnou, když si tenhle klip pustí. ()

corpsy

Toto vám ukáže, aké klipy sprevádzali tanečnú hudbu rokov minulých. Okázalé, atmosférické a hlavne cool. Prosím, pošlite mi link na niečo podobné po roku 2005. Asi z toho nič nebude. ()

ClimbVibe

V roce 1994 jsem viděl kousek nějaké německé hitparády, kde v černobílém klipu tancují lidé v jakémsi sklepě na jakousi dunivou hudbu, plnou bušení a kovadlin... No, proč to nepřiznat - láska na první pohled a poslech. Objevil jsem pro sebe nejlepší kapelu teenage let (od té doby už jsem žádnou neoznačil za nejoblíbenější) a tenhle klip je totální kult s nádhernou atmosférou. Start the dance! ()