Arata je stredoškolák ako každý iný - škola, prvé lásky a každodenné problémy mu znechucujú život. Jeho život ale zmení smer, keď zistí, že po dobu niekoľko dní žil v umelo vytvorenom svete. Hlavou mu však prebieha niekoľko otázok: Ako to je možné? Prečo o tom nevedel? Je to vôbec pravda? Jeho otázky mu môže zodpovedať dievča Lilith, ktorá ho privedie do Kráľovskej akadémii Biblia, kde sa stane kandidátom na "magického kráľa". Tam sa zoznámi s ďalšou šesticou dievčat, ktorým sa hovorí "Trinity Seven" a od svojich rovesníkov vynikajú silou a skúsenosťami. Každé jedno si nájde k Aratovi svoj vzťah. Pre neho je však dôležitejšie niečo úplne iné - kde sa nachádza jeho roztomilá sesternica Hijiri, ktorá ostala v tom istom svete ako on? (TomX2)

Jeoffrey

Jak už píše Miyamoto konečně zase jednou harem anime s pořádným hlavním charakterem. Arata je opravdu jeden z mála charakterů, který si ten svůj harém nejen že zaslouží, ale normální chlap mu ho i přeje. Konečně někdo, komu v jednom kuse netečou proudy krve z nosu a kdo není jen další totálně nadržený puberťák, konečně někdo kdo má zdravý zájem o druhé pohlaví, ale jeho projev není snůškou klišé, zkrátka Arata nejen že ví, jak se projevovat k ženám, aby jim dopřál pocit, že jsou žádoucí, on umí ženám i ve správný okamžik zalichotit a svou bezprostředností a upřímností je kolikrát i odzbrojit. Prostředí je zajímavé, stejně jako příběh, největším problémem ovšem je, že pro všechny ecchi vsuvky a že jich je relativně dost se to příliš nikam nehýbe a až příliš často to spadává do žánrových klišé a tak vidíme obnažených ženských těl víc, než zajímavých zvratů. 5,5/10 ()

TomX2

Arata je človek ako každý iný - škola, prvé lásky a každodenné problémy mu znechucujú život. Jeho život ale zmení smer, keď zistí, že po dobu niekoľko dní žil v umelo vytvorenom svete. Hlavou mu však začína prebiehať niekoľko otázok - Ako to je možné? Prečo o tom nevedel? A je to vôbec pravda? Jeho otázky mu môže zodpovedať dievča Lilith, ktorá ho privedie do Kráľovskej akadémii Biblia, kde sa stane kandidátom na "magického kráľa". Tam sa zoznámi s ďalšou šesticou dievčat. Všetkým týmto dievčatám sa hovorí "Trinity Seven" a od svojich rovesníkov vynikajú svojou silou a skúsenosťami. Každé dievča z Trinity Seven si nájde pre Aratu svoj vzťah. Pre neho je však dôležitejšie niečo úplne iné - Kde sa nachádza jeho roztomilá sesternica Hijiri, ktorá ostala v tom istom svete ako on? Celkový dojem: Ecchi a Harem sú jedne z najrozsiahlejších žánrov anime (možno aj tie najznámejšie, ak nepočítam shounen). Väčšinou sa jedná o podpriemerné somariny, ktoré sa navzájom vykrádajú a aby človek našiel niečo naozaj kvalitné a originálne, musí sa vcítiť do človeka, ktorý hľadá ihlu v kope sena (a väčšinou ju ani nenájde). Trinity Seven je práve presnou ukážkou možnosti prvej - teda ako by ecchi/harem anime vyzerať nemalo. Hlavnou postavou príbehu je Arata, ktorý sa dostane do nejakého akoby posmrtného života, kde sa stretáva s niekoľkými dievčatami (pričom minimálne jedna má kozy veľkosti balóna) - a tu sa dostávame do tej časti presne typickou pre ecchi. Hlavná postava je úchylák, ktorý až veľmi často dáva svoje pocity najavo. Dostáva sa do niekoľkých situácií, kedy sa dostane príliš blízko k ženským častiam (samozrejme ako inak než kozy či ženské spodky), pričom sa to stane nie raz, nie dvakrát, ale dokonca minimálne šesťkrát za dobu dvoch epizód(?). Najväčšou chybou série je to, že sa niektoré scény opakujú v každej druhej epizóde a niekomu to už môže liezť na nervy. Humor tiež nestojí za zmienku - po celú dobu seriálu som sa zasmial LEN RAZ , takže už z tejto skutočnosti je viac než značné, že ten seriál nemôže byť kvalitný. Tiež mi veľmi nesadlo to, ako sa hlavný hrdina do svojej situácie vžil hneď okamžite, hneď vedel čo a jak, ako sa správať a čo má vlastne robiť. Za najväčšie mínus však považujem to, čo obsahuje snáď každé neoriginálne a nekvalitné anime a to hlavne shounen - zbytočné vysvetľovačky (presnejšie myslím to, ako nejaká postava vysvetľuje tej druhej čo spraví, ako to spraví, kedy to spraví, prečo to spraví atp). Nielenže robia divákov úplne tupými, ale ešte divákom ukazujú aké vlastnosti vlastne majú ktoré, už aj tak zbytočné a nezaujímavé schopnosti či techniky. Štart sa mi nepáčil takmer vôbec a tak isto ani posledné záverečné diely - za tie najlepšie považujem diely 5 až 9, kedy dôležitú rolu hrá Lieselotte - asi najlepšia postava celého anime. Tak v skratke: Podpriemerná neoriginálna harémovka s nekvalitnými prvkami ecchi a nezaujímavými postavami. Oceniť môžem možno tak animáciu, soundtrack a pár súbojov, na ktoré sa nepozeralo najhoršie. Keď hľadáte kvalitné ecchi anime, tomuto sa radšej vyhnite. Moje hodnotenie: 41% () (menej) (viac)

SonGokussj

Po shlédnutí 8 episod s tím končím. Ze začátku velmi hezké, určitě to mělo potenciál, ale změnilo se to v prachsprostej harém, náhody, ecchi, nedorozumění, prostě ty stupidnosti klasických nudných harém anime. Dokonce už i ten příběh je ... stupidní... 25% || Edit 3.1.2015 ||: Jak jsem předpokládal, ke konci to bylo jen ecchi, nedorozumění a harému^7... Pokud se celý příběh týká jen toho, že se 5 holek (z toho jedna duch a druhá démon?) předhání o to, aby jim snad jedinej chlap na plenetě sáhl na ňadra všech velikostí a tvarů (většinou závisejících na možství magie v osobě obsažené) a zbylé 2 ho mordují, urážení a bijí ihned poté, co se těch ňader opravdu dotkne a jinak je v pozadí příběhu nějaká magická show, jen aby to nebylo tak trapné, ... tak je ten příběh k pláči. K pláči vám říkám. I Onegai Twins mělo krásnější ecchi a přitom naprosto úžasný příběh. Proč jen proč jsou poslední dobou takové pytloviny na světě... Smutné E... 20% ()

HDeer

Po zbabranom Madan no Ou to Vanadis ma ani tak neprekvapuje, akým spôsobom sa tento seriál rozhodli uzavrieť. Nemá však zmysel si klamať. Už od prvej epizódy bolo jasným, že dej nebude stáť za nič, preto si myslím, že je nefér hovoriť tu o nejakom potenciáli. Každý kto to nedropol po prvých troch dieloch, to očividne ani kvôli deju nepozeral. Čo sa týka stavby, aj napriek charizmatickému protagonistovi je pochopiteľným, že to permanentné vyzliekanie žien na okolo, sa po nejakom čase zunuje, preto je priam potrebným vytvoriť alternatívu, ktorá by priebeh ešte aspoň trochu raz zatraktívnila. Tým sa však nikto skutočne nezaoberá. Miesto toho sa tvorcovia snažia vložiť čo najviac prekážok, ktoré by nejako ovplyvnili prvotnú líniu, ktorá však častejšie pôsobí ako filler, než časť potrebná pre príbehové udalosti. Je tu opäť mnoho nezmyslov a nedotiahnutých faktov, čo iba viac potápa tú chabo predostretú líniu. Pokiaľ teda nenachádzate zaľúbenie v bežnej spleti šteklivých háremov, myslím, že by ste od tohto mali dať ruky preč. ()

DaweForeman

Jediný, co se člověk z tohohle anime odnese je ecchi a humor s tím spojený. Zbytek je už prostě o ničem. Příběh je jaksi kompletně nudný, protože se tam pořádně nic zajímavýho neděje - žádné napětí a souboje jsou vyřešeny skoro ihned s naprosto přepohádkovaným koncem nebo to nejdůležitější není vyřešeno vůbec. Nikdo vlastně není nepřítelem a všichni podlehnou Aratovi. Navíc je to přehnaně vědecké, kdy člověk ani pořádně nemůže uchopit všechny ty archívy a témata, kdy tomu chybí "řádná výuka" pro diváka (***Oprava: lepší vysvětlení a klíč k pochopení se nachází až v OVA***). Animace je celkem slušná, ale to samé nemůžu říct o hudbě. ()

janovrom

Myslím, že jediné, co tomuhle seriálu chybí, je přidat do žánrů ecchi a harem. Tak je to pojaté, tak je to na myanimelist.net. Nemůžete si stěžovat, že je to harém a ecchi, pokud to má být, to není chyba, ale výhra :D Co se týče příběhu, je zajímavý a rád bych věděl jeho pokračování. Je pravda, že není nijak dobře podaný, prostě průměr. Ale pro změnu nám opět dali pořádného hrdinu, už jen pro kterého si to zaslouží shlédnout (nebo alespoň doufat, že někdo udělá sestřih jeho hlášek). ()

Miyamoto

Anime, kde se vyskytuje záhadná událost apokalyptických rozměrů, tajná škola magie, nahé ženy a hlavně Arata Kasuga, sympaťák a přirozený alfasamec, který vás prostě dostane svojí upřímností ( viz jeho názor na ženy :D ) a přístupem k okolí. Co víc si tedy přát? Snad jen další díl :D EDIT: Po shlédnutí třetího dílu jsem nucen snížit hodnocení, takže jsou to slabé 3*. Příběh se zatím moc nekoná, většina 3. dílu je spíše exhibice infantilních vtípků ala sahání si na ňadra nebo mizení oblečení... ()

Harroc

Musím se všema souhlasit. Ze začátku to vypadalo zajímavě a i potenciál to mělo, ale pak to upadlo do stereotypu a nudy. Jediný co musím pochválit je hlavní hrdina, který je celkem sympatický a nebojí se cokoliv říct. ()

Lukas222 odpad!

Pozreté 4 časti a vzdávam to. Nuda, nuda a nič iné než nuda. Všetko je až príliš nasilu, "náhody" neskutočne trápne. Ani Aratova priamočiarosť to nezachráni. Škoda. ()

Raichu.Cz

Snad první harem kde jsem si oblíbil hlavní postavu, Arata opravdu dokáže zapůsobit svou sympatickou povahou a samozřejmě škádlícím smyslem pro humor, za to další postavy jako Lieselotte, Levi, Lilith, Sora které mi přišly v seriálu dost zajímavé dokázali zapůsobit dost slušně. Co zde bohužel dělá nevýhodu je klišé harému... náhoda, náhoda a náhoda. Celkově se děje skoro furt to stejný, Arata si nečekaně pomačká ňadra, uvidí kalhotky a pak omylem strhne svou magii oblečení což dokáže působit celkem otravně ale zase naopak někdy ty scény dokážou pobavit. Podstatě je to takový příjemnější harem kde vlastně nejedou stylem jako je Highschool DxD kde hlavní postava prostě chce šahat na ňadra a chová se jak kripl... Za mě 71% ()