Trinity Seven: Heavens Library & Crimson Lord

• Japonsko Gekijouban Trinity Seven: Heavens Library to Crimson Lord (viac)

Akira777

Pociťuji mírně zklamání, začátek příběhu nám reflektuje, že nám více představí postava Akio, která jak v první sérii tak v předchozcíh OVA nebyla až tak moc vidět, navíc se zdá se být Akio v cleku zajímavá postava. Leč ne, Akio zůstává stranou a vlastně příběh prvního filmu se v celku opakuje a je to zase hlavně jen o Lilith - což je asi nejmíň zajímavá hrdinka Trinity Seven....... upřímně ty zlé čarodějky i další slečny z Trinity Seven mi vždy přišli zábavnější, zajímavější. Realita bohužel zůstává stejná a místo příběhu o Akio vlastně vidíme další příběh o Lilith, která prakticky a dobře zůstává po celej čas stejná. Bohužel, tím pádem ty další jsou pořád dost stranou a to prostě není dobře. ()

DaweForeman

Je čím dál víc vidět, jak autoři vaří vody a neví pořádně, co by tam dali nového. Příběh jako obvykle nic moc a svým způsobem napodobuje zápletku předchozího filmu. Hlavní hrdina začíná být mixem už všeho možného (takovej chemickej koktejl čekající na výbuch) a přimýšlení pozadí ostatních postav, jen proto že se jim to hodí do současné zápletky je příliš očividné. Ecchi a příběhy jednotlivých postav jsou snad jediným malým plusem. Souboje jsou stále při starým - příliš odbyté, kdy obzvláště iritující je neustále opakování jednoho kouzla většiny z postav, vše je rozřešeno rychle a to co bylo před chvilkou dramatickým okamžikem je hned rozřešeno. Zároveň mě zase zklamala absence vysvětlivek a jednotlivých situací (např. to s Liese - nad čím se ani ostatní postavy nepozastavily). Řekl bych, že na hodinu je to uspěchané a není tam prostor pro věnování se věcem o alespoň větší hloubky. Animace je při starém a hudbu jsem popravdě moc nezaregistroval. ()