Sedm smrtelných hříchů

• Japonsko Nanacu no taizai (viac)
Japonsko, (2014–2021), 39 h 12 min (Minutáž: 24–25 min)

Predloha:

Nakaba Suzuki (komiks)

Tacuhisa Suzuki, Aoi Júki, Sora Amamija, Misaki Kuno, Džun Fukujama, Júki Kadži, Kotori Koiwai, Maaja Sakamoto, Mamoru Mijano, Šin'ičiró Miki, Nana Mizuki (viac)

Říše padne pod nadvládu tyranů a sesazená princezna se vydá hledat rozprášenou skupinu hrozivých rytířů, kteří jí mají pomoci získat království zpět. (Netflix)

Recenzie používateľa Milo384 k tomuto seriálu (2)

Vznešený hněv bohů (2019) (S03)

Povedená série. Druhá se mně líbila o dost méně. První bych řekl, že byla v zábavnosti srovnatelná. Dozvíme se zde o minulosti některých kladných postav, démonů a archandělů. Ubylo trapných vtipů. Boje pořád přehnané, ale zábavné. Předlohu neznám, proto jsem čekal, že už se příběh uzavře a ono zase nic. Určitě si počkám na další sérii. ()

Dračí soud (2021) (S04)

Musím říct, že tato série se mně líbila méně než třetí, ale více než druhá. Asi 3/4 dílů jsou velké boje, někdy už i otravné. Děj a vztahy jsou méně vykreslené, protože bojů je opravdu hodně. Několik dílů mě nebavilo, ale některé byly moc dobré. Konec s Merlin byl zvláštní. Celkově se mně tato řada líbila, prostě dokončení hlavní linky. hodnocení 3-4*. ()