Svatí rytíři zosnují palácový převrat a zabijí jí otce. Princezna Elizabeth teď musí najít Sedm smrtelných hříchů – skupinu psanců tvořenou těmi nejdrsnějšími z rytířů. (Netflix)

Jeoffrey

Velmi povedený Shounen s pěknou animací i hudbou, zajímavými postavami a vcelku jednoduchým dějem. Koncept sedmi smrtelných hříchů jako hlavních postav se mi líbí a i ta princezna jako hlavní hrdinka, která je, jak už se v tomto žánru často stává, vlastně totálně nepoužitelná, má vcelku slušnou snahu nějak přispět a nakonec i slušně překvapí. Dokonce se mi líbilo i to hrdinné prase Hawk. Když to vezmu kolem a kolem, nemám vůbec co vytknout a v závěrečných dílech se to navíc dostává do stádia plného opravdu epických soubojů které se přibližují i dílkům, jako je starý dobrý One Piece. A tak musím říct, že mě NnT neskutečně chytlo a příští týden začnu číst mangu, protože mě pokračování tohohle příběhu neskutečně zajímá. Hodnocení je u mě jasné - 5* (9,5/10). ()

Ondak

Seriál má jednu obrovskou výhodu. Hlavní postavy jsou tak různorodé, že snad každý si najde tu svou. Také humor je vážně dobrý. Sice se jedná o vtipy o sexu, ale v tomto podání se jedná o obrovskou zábavu. Hlavní dějová linka je ale dost zvláštní. Sice zde nějaký cíl je, ale vlastně žádný příběh neexistuje. Neustále se mění a je natolik náhodný. Zkrátka mi přišlo, že to ani není cílem držet se nějaké dějové linky. Dáme hlavní myšlenku a je to. Hlavní problémy, proč jsem nedal plný počet hvězd je, že u hlavních hrdinů jsou hrozně nevyrovnané schopnosti. V některých dílech mají schopnost porazit celou armádu, ale v dalších se ani neumí bránit. Další problém, že příběh je moc "hodný" a rozhodně by seriálu prospěla temnější stránka. ()

Galéria (1 090)