Křehký mír v Britannii ohrožují temné síly. Mladý princ se proto vydává na nebezpečnou výpravu, aby zachránil svoje nejbližší a zjistil, co všechno vlastně dokáže. (Netflix)

ricmont

Nové Seven Deadly Sins má zajímavý příběh. zajímavé nové hlavní postavy ale to vše tak trochu srazí dolů zvolení styl animace. Osobně nemám nic proti tomto stylu animace ale musí být odveden dobře. Zde působí v některých scénách i dost lacině a dost dlouho mi trvalo si ne něj zvyknout. Jinak není nic moc co bych mohl vyčítat. První část jsem si užil a postavy si mě získali takže na druhou část se určitě podívám. ()

Ondak

Dobře rozjetá nová série s novými hrdiny. Uvidíme, co z toho nakonec bude, ale bavil jsem se. Nový hrdinové vypadají zajímavě. Jediné co mi vadilo, bylo, že úplně vymizel humor a animace je moc počítačová. Vypadá to jak intro v PC hře. Ale i přes to doporučuji. Za 50 minut se toho moc neodehraje, takže budeme muset počkat, jak to celé bude pokračovat. ()

DaweForeman

Vzhledem k poslední části jsem tak nějak tušil, že se budou autoři snažit udržet tenhle titul naživu a příběhová starší generace předá otěže svým mladým. Co se tak asi může stát, když dva jedinci odlišných ras splodí potomka a to je právě případ "všech" párů ze sedmičky. Je tu tedy několik nových postav s tím, že Lancelot je celkem sympaticky sepsaná postava, ale např. Tristan a ostatní vedlejší postavy jsou příšerné. Dále také je problematické nazývat to "sedm smrtelných hříchů", kdy už se to veze spíše jen v daném prostředí s původními hlavními postavami jako vedlejšími (uvidí se však, zda to autoři nějak budou řešit v budoucí části/částech). Samozřejmě to nejdůležitější na téhle sérii je především akce a humor, kdy akce se tu nějak dočkáme a vypadá celkem zajímavě, ale není to úplně to samé co předtím, kdy se to dá omluvit mladickou nevyzrálostí. Po humorné stránce to však nenabízí naprosto nic. Je to jedno velké 50 minutové intro, kde spočívá další problém, kdy autoři zvolili rozdělení na několik částí s poměrně dlouhým odstupem, což znamená, že to člověk nemůže hodnotit celkově, ale každou část samostatně a první část nezačala úplně dobře. Nejhorším na tomhle počinu je ale animace - jak už známe z předchozích částí, animace není to, kvůli čemu by člověk tohle sledoval, kdy byla velice slabá ohledně svého designu. Zde to autoři ještě "vylepšili" o nevkusnou 3D animaci, která vypadá strašně a umocňuje tak ještě ten prazvláštní design k horšímu. To však asi ale budu dávat za vinu Netflixu, který je na tyhle pakoní 3D animace expert. ()

Rymixta

Přemýšlím nad dvěma věcmi - za prvé, proč to jsou dva díly, kdžy to mohl být jeden celovečerní film (chápu, že odpověď jsou peníze), ale takhle krátký díl moc nedává smysl. Za druhé, proč ta animace. Když ten ,,film,, začal, cítila jsem se úplně stejně, jako když moje z dětsví oblíbené kreslené tituly labutí princezny (1994-1998) najednou vydali další titul ve 3D. Nejenom, že šlo o změnu animace, ale také to bylo místy kýčovitě napasované. O příšerném vzezření Elisabet nemluvě. Co se týká děje, samozdřejmě pro fanoušky TSDS bylo fajn vidět znovu postavy, ale jak jsem již zmínila, mohl z toho být buď celovečerní film nebo nová série s hlubším poznáním nového hrdiny, prostě tomu chybí hloubka, prozkoumání vztahů mezi rodičemi a dětmi, a chování syna je dost naivní. Přijde mi, že na konci moc nevíme, jaký bude jeho další osud, takže předpokládám další napasované tituly. UPDATE: Ano, skutečně bude bude serál: Sedm smrtelných hříchů: Čtyři rytíři apokalypsy (seriál) (2023), a tenhle fim(y) by klidně mohly být úvodní epizody. ()