Sedm smrtelných hříchů: Prokletí světlem

• Japonsko Gekidžóban Nanacu no taizai: Hikari ni norowareši monotači (viac)

Meliodas a jeho parta se vracejí zpátky do akce. Čerstvě nastolený mír totiž ohrožuje mocná aliance nadpřirozených bytostí a všem hrozí zkáza. (Netflix)

Milo384

Bavilo mě to asi víc než celý seriál. Rozvíjení osudů hrdinů bylo dobré. Bitva pěkná. Tentokrát se mně líbily i vtípky. ()

SmajdalfCZ1

Tak máme zde pokračování seriálu. Je to z období půl roku po konci seriálu. Je to taková závěrečná tečka za seriálem, ikdyž tam je teda okno pro pokračování. Upřímně v openingu byl Escanor, tak jsem doufal, že se tam objeví, bohužel .... Každopádně to nezaostává za seriálem, ikdyž predikce hlavního padoucha byla z mé strany naprosto správná v podstatě od začátku filmu. Ale jsem spokojený, ikdyž to bylo kratší a závěrečný zápas v podstatě nebyl nic moc, proto jsem tomu hvězdičku ubral. ()

CaptainCzech

Děj nám pokračuje půl roku po konci seriálu a nutno říct, že dobře navazuje na osobní linky postav. To je zároveň pro mě i to nejlepší na celém snímku a bylo tomu tak i v seriálu. Dokud tam nejsou přehnané bitky a jede se na vlně osobních linek je to skvělý. Bohužel půlku filmu tvoří přepálená akce, která nemá ani tolik dobrých momentů. Hudba je tu skvělá jako vždy a vizuál nejvyšší bohyně parádní. Těším se na nové období chaosu, kde by mohl mít obří roli Artuš. Za mě solidní 3* ()

Ondak

Srovnatelné se seriálem ba i lepší. Většina filmu je akce, která je neskutečně přehnaná. To jsme ale již ze seriálu zvyklí. Humor mi přišel takový dospělejší (spíš už není hlavně o sexu) a opravdu jsem se i zasmál jak Meliodas a Zeldris rozhodovali... Jedinou výtku vlastně mám jen v tom, že jsem moc nepobral tu změnu kdy prohráli během chvíle a pak se karta úplně otočila. Ale to jsou tak známé zvraty ze seriálu. Takhle pro fanoušky seriálu určitě doporučuji. Neznalí předlohy si film asi moc neužijí. ()