Sedm smrtelných hříchů: Zášť edinburská – 2. část

• Japonsko Nanatsu no Taizai: Ensa no Edinburgh Part 2 (viac)

Tristan se poprvé od tragické nehody sejde s Lancelotem. Nejdřív se ale musí naučit, jak porazit svoje vnitřní démony, aby zachránil matce život. (Netflix)

Milo384

Jo tak jsem dostal přesně, co jsem chtěl. Přehnané souboje, super silní mladí bojovníci. Ukázali se i všechny předchozí postavy ze seriálu. Druhý díl byl lepší než první. Když bude nový seriál s novými postavami, tak budu rád. ()

ricmont

Úplně jsem zapomněl že Zášť edinburská má mít i druhou část. Ne že by se mi nelíbila. Kromě animace se jednalo o zajímavý příběh o potomcích Meliodase a Bana. Zášť edinburská však mohla být vydána jako celek protože druhá část je podstatně jen finální souboj se zaporákem. Je fajn že původní hříchy tady jsou ale nekradou prostoj nových hrdinům a tak máme možnost si k ní najít nějaký vztah. Souboje vypadají velice dobře a jak Tristan tak i Lancelot mají bojové styly po svých otcích. Odhalení záporné postavy v pozadí je fajn a láká na budoucí seriál. Ovšem všechno to kazí animace která je prostě hrozná. Jinak by to byl skvělý film který funguje jako rozšíření průběhu Sedmi smrtelných hříchu. ()

Ondak

Film vlastně není vůbec špatně vymyšlený, čerpá ze známých postav a jejich schopností a obsahově zůstává podobné jako původní seriál. Jen je vše přenesené na syny. Protivníci jsou nápadití a poslední protivník byl dobře vymyšlený. Bohužel vše sráží počítačová animace. V boji to není tak vidět, ale mimo boj je animace hrozná. Občas přibyl i nějaký vtípek, takže jsem se dost bavil a snad jsem si i zvyknul na takové to "hříchovské" vyřešení soubojů a nerovnost schopností, které jsem v původním seriálu kritizoval. Konec nastínil možnou budoucí zápletku. Pokud bude seriál, tak se budu těšit, jen musím zopakovat, že je škoda animace. ()

DaweForeman

To co jsem napsal k předchozí části bych napsal i zde, kdy se to úrovní nedrží jako předchozí počiny, ale je to jedna taková velká pohádka v opravdu ošklivém hávu a vypadá to, že to bohužel bude mít i pokračování. ()