Reklama

Reklama

Kuchyňa

(seriál)
  • Rusko Kuchňa (viac)
Rusko, (2012–2016), 50 h (Minutáž: 25 min)

Hudba:

Ivan Kanajev

Hrajú:

Dmitrij Nazarov, Dmitrij Nagijev, Mark Bogatyrjov, Jelena Podkaminskaja, Valentin Golubenko, Sergej Beljajev, Konstantin Čepurin, Michail Baškatov (viac)
(ďalšie profesie)

Série(6) / Epizódy(120)

Claude Monet je najlepšia reštaurácia v Moskve. Šéfkuchár je génius - a opilec. Majiteľ je gangster. Čašníčky sú sexy, kuchári sú napoly šialení a zákazníci sú bohatí. Čo by sa mohlo pokaziť? Všetko! Mladý Max Lavrov (Mark Bogatyrjov) prichádza z Voronežu do Moskvy. Jeho snom je stať sa slávnym a uznávaným kuchárom. Jednej noci v klube spoznáva krásnu Viku (Jelena Podkaminskaja) a po jednorazovej známosti sa začne uchádzať o miesto vo vyhlásenej francúzskej reštaurácii Claude Monet, ktorej majiteľom je ruská celebrita Dmitrij Nagiev. Ale stať sa kuchárom v tejto reštaurácii sa ukáže ako takmer nadľudská úloha. Max sa musí vyrovnať so zlomyseľnými členmi kuchyne a egoistickým slávnym šéfkuchárom a alkoholikom Viktorom Barinovom (Dmitrij Nazarov). Vika, zhodou osudu riaditeľka reštaurácie Claude Monet, ktorú Max odkopol po jedinej spoločnej noci, mu jeho snaženie tiež rozhodne nemieni uľahčiť. Keď je Max nakoniec prijatý do kolektívu, netuší, že sa bude musieť pravidelne vysporiadavať s absurdnými situáciami, vzťahovými peripetiami, krásnymi čašníčkami, kuchárskymi výzvami a faktom, že nemá ani kde bývať. A predovšetkým by rád získal naspäť srdce Viky. Našťastie sa môže kedykoľvek spoľahnúť na svojich nových priateľov - barmana Kosťu (Viktor Choriňak) a čašníčku Nasťu (Olga Kuzmina), do ktorej je Kosťa zamilovaný. (TV Markíza)

(viac)

Recenzie (8)

LEGACY 

všetky recenzie používateľa

Vlastně ani nevím, co je ruský sitcom seriál. Tohle se tomu nejvíce přibližuje a je to celkem vtipné, s okouzlujícími postavami. ()

VsetkoVsade 

všetky recenzie používateľa

Vzhľadom k nemilej skutočnosti, že v cirkuse menom gastronómia sám účinkujem už dlhé roky, patrím k početnej skupine divákov, ktorí špecifiká danej profesie obsiahnuté v scenári dokážu náležite oceniť. Pri väčšine hlášok založených na situačnom humore sa totiž zďaleka nejedná len o vymyslené bonmoty, pätnásťhodinové pracovné zmeny neraz bez dostatočného množstva času ísť si čo len sadnúť, napiť sa, či prípadne sadnúť si a napiť sa, sú v tisíckach prevádzok dennou realitou, a to nielen tých slovenských. Nad praktikami, ktoré sú aj v dnešnej dobe na nejednom pracovisku stále legálne, by si každý majiteľ plantáže s bavlnou s úžasom zbieral sánku z podlahy už po prvej zmene a nebýva vôbec nijakou výnimkou, ak sa k svojmu prvému jedlu dňa dostanete až po záverečnej, pričom vaším jediným zdrojom denného príjmu živín boli dve plechovky Monstera a štyri šálky dávno vychladnutej kávy. Je celkom pochopiteľné, že mnohí ten záprah zvládajú len vďaka dennému užívaniu nelegálnym substancií a humoru černejšiemu než dno kotla na uhlie v pekelnej dielni. Prostredníctvom postáv sú spomínané fenomény v seriáli znázornené s dokonalým nadhľadom, jeho humor je nevtieravý a dialógy pomerne jednoduché, čo však v tomto prípade vôbec nie je na škodu. Situačná komédia par excellance. ()

Galéria (56)

Zaujímavosti (2)

  • Herec Dmitrij Nazarov je rovnako ako seriálová postava, ktorú stvárňuje (Viktor Barinov), nadšeným fanúšikom futbalového klubu Spartak Moskva. (Patrik200s)

Reklama

Reklama