U Haliny v kuchyni

(relácia)
Reality-TV
Česko, 2014, 40 min

Halina Pawlowská není profesionální kuchařkou, jídlo ale miluje, ať už ho zrovna vaří nebo jí! Pro nejbližší přátele a blízké připraví tradiční rodinné recepty a navíc přidá dobré rady, tipy a triky. (TV Nova)

Bodega_Bay

Já si nemůžu pomoct, ale já prostě musím fascinovaně zírat celý pořad na ty její obrovský prsa a přemýšlet, kolik to váží. Takže vlastně ani nevim, co se tam vaří nebo říká, předpokládám, že nějaké recepty po matce a u toho Halina střílí říkanky...nebo ne? Fakt nevím, sorry. To se nedá! ()

Tumbik odpad!

Malina Obrowská je hrozná kuchařka. Její povídky jsou strašně trapné a nevtipné, fuj, tento pořad nemá v tv co dělat. To už bych se radši díval na Lád'u Hrušku, než na tuhle hroznou slátaninu. 5% ()

navision00

Přijde to jen mně nebo se Nova opravdu snaží o nápodobu Deníku Dity P. ? Kyprá kuchařka,vyňuňaná přesvícená kuchyně, stále opakující se jingly... ()

sedlis

Davam pet michelinskych hvezd. Ne za porad, kde kozata prasnice vari jednu kejdu za druhou a pritom mele hovna ve snaze kucharsky neum dohnat vtipem, ale za genialni tah zkomirajici produkce, umirajici tv nova naservirovat zdegenerovanemu ceskemu, kulinarskemu publiku dalsi shit..v zemi, kde narod uci varit plesaty vseumel Pohlreich s prasecim ksichtem a mluvou hulvata od vedle, kde nejuspesnejsi kucharku vydava Lada Sislavy Hruska s recepty ve stylu, jak sopla z nosu pouzit misto lanyze a kde lidem ukazuje jak varit kazdy, kdo ma do prdele diru..bravo, jen se desim, kdo nas bude ucit varit priste..bon apetit narode. ()

buryman odpad!

Halina Halina stale se jen krmila.Tohleee fakt ne je to nechutné.Vidět někoho kdo ma misto velkých koz rovnou kozí stado jak si cpe do ovarové držky koblížek .To pokazí náladu na jídlo na hodně dlouho a to i kdyby uvařila sebe líp. Tohle prostě ne. ()

Desires odpad!

Pravdou je, že pro mě je Halina spíš pisatelkou fejetonů, který měly grády kolem roku 2000. Její povídání se někoiikrát opakovaly, v podstatě se světu předkládala jako oběť, do který v jejím okolí kdekdo ryje. Nikdy jsem neměla potřebu slyšet něco o tý její ekobio dceři, vnukovi anebo o rýpavým manželovi ( kterýho nakonec velmi milovala a vůůůůbec takový nebyl. tak proč to pak říkala žé)....Ale vůbec nikdy jsem neměla potřebu vidět JI u vaření. Je to fakt jako výsměch a divím se jí. Ale jinak - ta kuchyně není logicky její...je to studiová úprava. Její pravá kuchyně byl takový kamrlík, k vidění v Prostřenu. Co jsem zaslechla, hodně se paktuje s Kohákem, kterýho tam má často. Nemusím ho, další důvod pro to nedívat se. A naposledy mi její recepty ani nepřijdou zajímavé. ()