Žurnalistka Cassie Cranston (Jewel Staite), ktorá je známa predovšetkým svojimi provokatívnymi sexuálnymi stĺpčekmi v novinách, je prinútená vrátiť sa späť po dlhých dvanástich rokoch do odľahlého mestečka Beaver's Ridge, odkiaľ pochádza a odkiaľ bola prakticky prinútená utiecť. Dôvodom jej nečakaného návratu je náhle úmrtie jej matky, ktorú preslávili romány a ktorá sa taktiež pričinila o to, aby Cassie utiekla z domova. Avšak privítanie od miestnych puritánov, ktorých si vzala na mušku vo svojich článkoch a v ktorých taktiež očiernila samotný Beaver's Ridge, sa neobišlo bez nepríjemností. Aby dala veci s miestnymi do poriadku a navyše, aby konečne zapracovala na svojej upadajúcej spisovateľskej kariére, rozhodne sa ku kompromisu. Usporiada v malom meste sexuálne orgie, ktoré sa majú stať hlavným motívom pre jej knihu. Netuší však, že to, čo malo byť plánované ako nevinná zábava, neskôr odhalí trpkú a zahanbujúcu pravdu o nej samotnej. (sochoking)

Patw

Musím přiznat, že jsem čekal hroznou blbost, když jsem si tento film rozhodl pustit. Ovšem ono to ze začátku vypadalo docela dobře. Vypadalo to na suchý smysl pro humor, který mi sedne a který jen čeká na to aby se vše rozjelo, jenže po dobrém začátku to všechno nějak vyšumělo a následoval jen suchý film bez humoru, co se ale snažil tvářit jako "komedie". Prvních dvacet minut přitom bylo tak nadějný. Dvě hvězdy. Umím si představit, že za pár let se tohoto chytí Hollywood a udělá z toho trapnou komedii (ale podíval bych se protože by to bylo lepší), ale ještě lepší by to bylo v britských rukou s britským smyslem pro humor. Takhle mohu dát slabé dvě hvězdy. ()

verbal

Když se partička nehezkých zaoceánských maloměstských nekňubů rozhodne vzájemně neumětelsky poslintat při grupáči, může z toho být trapný americký fekál, nebo, jako v tomto případě, docela snesitelná a vcelku vkusná kanadská kokotmedie. Ta sice příliš po žaludu nepohladí, neboť ač jste v zemi bobrů a obřích borůvek, ani ta provinční Milka Kundys otevřeně netasí žádnou ze svých poskakujících kvalit a dočkáte se akorát tak eklhaft análu mezi otylým novozélandským ragbistou a sýrově bílým, vychrtlým a oznamínkovaným realitním agentem, nicméně i tak se bezesporu jedná o vrchol kanadského hardkóru a překvapivě pohodový, místy i vtipný film. ()

EvilPhoEniX

Na nezávislárnu v pohodě Komedie. Nejlákavější je námět, který je neotřelý a scény s orgiemi definitivně patří k highlightu filmu, byť vata okolo už bohužel příliš vtipná není, ale bavil jsem se vcelku fajn. 65% ()

Big Bear

Pokud bydlíte někde na malé vsi či v menším městečku, kde každý každého zná a chcete tam začít dělat sexuální orgie, tento film je hlavně pro Vás! :-). Jen nezapomeňte, že budete muset dát dohromady nějaké ty místní kluky a holky a taky sehnat barák, kde se mají ony orgie odehrát. K tomu je dobré znát nějakou tu sexuální polohu (ideálně všechny tři) a pozvat i pákistánského starostu, který má erotické pomůcky vlastní a vezme si je sebou. --- Všechno je samozřejmě trochu jinak a pod rouškou trochu zvláštního názvu filmu se nám skrývají soukromé osudy, tajné lásky i dávné křivdy jednotlivých aktérů. Já jsem se výborně bavil a to se celkem také řadím mezi puritány :-). Tento humor můžu, protože to byl humor inteligentní a i když se film celou dobu točil kolem velmi intimního tématu, nebyl ani sprostý ani vulgární. Kdosi to tu spojuje s teenagerskými komediemi ve stylu prciček.. No pardon. Tohle je opravdu jiná liga. Všichni zúčastnění mi maximálně sedli (což je u orgií důležité že? :-)! a příběh sám byl celkem dobře uvěřitelný. Pravda milovníci orgií asi budou zklamáni, protože ač se film kolem sexu točí celou dobu, spíše se v něm o něm mluví než ... Ale i na nějaké ty divočinky ke konci dojde. Kanaďáci moc mile překvapili a natočili skvělou svěží komedii kde se otevřeně mluví o všem lidském a vše se bere s naprostou samozřejmostí. Bylo by to za 3,5 ale nakonec dávám za 4 spermie :-) abych tu trochu rozmnožil ty hvězdičky v hodnocení ! * * * * ()

Chrustyn

Čekal jsem něco podobného jako Young people fucking, ale bohužel sem nedostal ani z poloviny tak zábavnou podívanou. Po většinu času sledujeme nezajímavé lidi, kteří pronáší nezajímavé řeči. ()

evulienka3

Nápad výborný, ale to spracovanie mňa osobne neoslovilo. Nebolo to síce najhoršie a vyhlo sa to aj trápnostiam, ale ja som sa počas celej doby trvania filmu ani raz nezasmiala. Možno to je tá chyba... ()

eraserhead666

No ty krávo... Manželský pár, který jde na swingers party proto, aby ženě vyvolali porod, protože muž je už unavený ("Mohli bychom začít? Potřebuji jen někoho, kdo ze mě vyšuká dítě!"), mě fakt rozesmál. Zajímavě pojatý, hodně zábavný a dobře obsazený (Katharine Isabelle neumí zklamat, Lauren Lee Smith je ve své odporné nechutnosti až úžasná, Deep Singh jako starosta je fakt řízek) příběh o tom, že nejdůležitější v lidském životě je spokojenost. Aneb maloměsto vrací úder. Alespoň ta závěrečná "nahá míle" by se mohla stát dobrou tradicí. Zaběhl bych si. ()

Morholt

Černá ovce se vrací do rodného zapadákova na pohřeb své matky a místní buranka se rozhodne dokázat svou příslušnost k velkému světu tím, že uspořádá orgie. Že je panoptikum místních postaviček pro podobnou zábavu zcela nevhodné je celkem jasné a že si během toho všeho přítomní uvědomí, co je vlastně důležité, je také nabíledni. Ale i když se jedná do jisté míry o šablonu, působí film svěže i neotřele. Vzdor tématu tvůrci netlačí na pilu a nesklouzávají do vulgarit, ono uvědomění si priorit nepůsobí násilně, ale zcela přirozeně a funguje i humor. Nejedná se sice o typ komedie, u které se budete válet smíchy, ale úsměv vám vydrží prakticky po celou stopáž a to se počítá. Vyšlo i obsazení s neokoukanými herci a tak jediné, co zamrzí, je to, že Katharine Isabelle opět neukázala to, co by měla. 80% ()

joehot

Takovej ten hipsterskej indie, na kterej se podíváte už jen proto, že ho skoro nikdo jiný neviděl. A uděláte dobře. Plánování orgií v maloměstě je totiž docela sranda a zároveň docela drama - byť nikdy neopustí feel-good rovinu. Herecké obsazení je supersympatické, a tak co víc chtít. :) ()

kaylin

Až mě překvapilo, jak mě ten snímek bavil. Jasně, erotik, nějaké ostřejší, je v něm minimum, ale je to celkem vtipné, má to docela dobou dramatickou linku a hlavně celkem příjemně úchylné postavy, které díky jedné "orgii" zjistí, co je vlastně v jejich životě důležité. Nenápadný snímek, který mě potěšil. ()

M.i.k.e

taková ta feel-good indie komedie,která si po celou dobu jede na fajn vlně,ze které nikdy nespadne.Hlavní osazenstvo je sympatické a celé je to takové roztomile vtipné po kanadském způsobu...60% ()

Aljak

Niečo na štýl A Good Old Fashioned Orgy, akurát že v kanadskej menej komerčnej produkcii. Ani neviem čo pozitívne by som na tomto filme vyzdvihol - zopár svetlých momentov tam bolo, no asi to najlepšie na tomto celom filme bola jednoznačne Katharine Isabelle (aspoň na ňu sa dobre pozeralo, keď už film bol viacmenej oničom). Čakal som niečo trefnejšie a zábavnejšie ako partu nadržancov, čo sa báli prejaviť. ()

Hollohlaway

Kupodivu nic co by mi vysloveně trhalo bránici, ale pohodová komedie. Hrozně příjemní herci, hudba...některé scény bych si odpustil , ale ve výsledku zábavná nezávislá věcička, která i přes zvolené téma není ani laciná , ani hloupá. ()

lucijelucije

Tak ujetou sexuální uchylárnu jsem teda ještě neviděla. Ale má to něco do sebe. Rozhodně je to vtipné, náruživé a nechutné. A ,mě se to líbilo =), mělo to i příběh, v němž byl poskytnutý smysl. ()

Rockerman

Vtipná komedie, kde se o sexu otevřeně mluví a když už přijde nějaká akce, tak je vše decentně zakryto. Uspořádat orgie na malém městě, aby byli jeho obyvatelé in je dobrý nápad, ale nikdo nemá zkušenosti, jak to udělat. Tak jim musí radit Cassie, která se do městečka vrací po delší době, ale ukáže se, že to není ta pravá osoba na takové rady. Rozverná komedie má jistě svá slabá místa a viděl bych to tak na tři a půl hvězdy. Za ten bonbónek na konec v podobě "naked run" přidávám půl hvězdy navíc. ()

pilarius

Zajímavé postavy, zajímavé vztahy - na druhou stranu bohužel u několika postav příliš slabý casting a šlo jim taky zabrousit hlouběji pod kůži, když už žánr pojali tak, jak ho pojali. Na komedii to jinak rozhodně mělo pomalé tempo. Jasně, chápu, nejspíš to mělo pomoci vykreslit maloměsto, ale já se kvůli tomu prostě chvílemi nudil, což jsem od komedie nečekal ani nechtěl. Přitom se tak krásně nabízelo naplnit to myšlenkami hlavní postavy - spisovatelky. Závěr to zase trochu zvednul, takže nakonec času nelituju, ale šlo to splácat lépe. ()