Vybíjená je groteskou o přátelství, osudových láskách, kráse a ošklivosti, alkoholu a hledání lidského štěstí. V několika časových rovinách vypráví příběh spolužáků, kteří spolu prožívají různé životní etapy. Ocitáme se na abiturientském srazu gymnázia. Zdánlivě banální situace dává prostor nejen pro sentimentální vzpomínky, ale především k bilanci nenaplněných tužeb i uskutečněných snů a prožitého života. V centru příběhu jsou tři kamarádi – Jeff, Skippy a Tom, které životní peripetie neustále vracejí do společného bydliště – staromládeneckého doupěte, které se pro ně stává útočištěm podle toho, jak získávají či ztrácejí životní partnerky. Jejich protipólem jsou dvě ženské hrdinky – třídní kráska Eva, která se stane postupně objektem lásky všech spolužáků a ošklivka Hujerová, které schopnost sebeironického nadhledu dává nejen schopnost přežít ve světě krásných, ale najít i vlastní cestu ke štěstí. (Falcon)

MilesTeg

Nejlepší výkon podala mladá Hujerová a proto mě štve, že v seznamu herců nahoře není ani její jméno. Jak pak má fanoušek sledovat její další rozvoj? :-) A tak jsem ho našel na Wikipedii - Johana Vašková, snad to je správně. ()

kwaicheng

Celkem o ničem ale přesto dle mého důstojné zpracování knihy tohojehožjménoneradvyslovujuprotožejetodivnejpabouk Vívéga. Překvapení. ()

vikino1

Člověk by čekal, že když se 75% lidí z Partičky sejde v jednom filmu, tak že to bude sranda. A ejhle, ono to dopadlo jako Sněženky a machři po 25 letech. Nuda k posrání a film o ničem. Jediné dvě vtipné scény (opilý porodník), z nihž ta druhá ani jako vtipná ve scénáři napsaná nebyla (vážně se tvářící Krainová se nám snaží naznačit, jak těžký je život, když se holka - žena narodí hezká - LOL co by na to řekla asi chudák Větev), to je na film s takovým herecekým obsazením kurevsky málo. ()

TomStrom odpad!

Tááááák, to je opravdu solidní způsob, jak podojit stát a vyhodit prachy. --- Vy jste kdo? Nikolajev, né? Neznám, co tady chcete? Chcu točit film. Umíte to? Ne, proč? To je nějak potřeba? No nevím, někdo by se pozdějc mohl ptát... Ale to se stejně nejspíš nestane, nebudeme na tom bazírovat. Jak se to bude jmenovat? Vybíjená. To bude něco sportovního? Ne. Tak něco vtipnýho? To vůbec. Tak o čem to teda bude? Nevím, takhle jsem o tom nepřemýšlel. Nezlobte se, ale takhle bez nápadu a konceptu nemůžu dát víc než dvacet mega. To neva, škrtnu Mádla a ještě z toho něco nasuším na zimu. Dobrá, je nějaká šance, že na to i někdo půjde do kina? Vždycky to pár blbců neodhadne a zacáluje kino. Ale komerční hit, ten z toho asi nebude, no. No co, moje prachy to nejsou, tak tady jsem vám to odklepl. --- No a já už mohu jen pogratulovat pitomcům, co na to šli do kina a varovat ty, co by se na tento zadarmo drahý film chtěli podívat. Radši to z disku hoďte do virtuálního hajzlu a několikrát za tím pečlivě spláchněte. ()

bearmeedek

Čekal jsem odpad a ten se nekonal. Dále jsem čekal plytce-ztřeštěnou komedii a komedie to tedy také nebyla. Předlohu jsem nečetl, proto jsem asi nebyl raněn. Prostě jsem strávil večer, který jsem nechtěl zatěžovat ničím hlavu, volně plynoucím melodramatem, sledoval postavy v různých časových rovinách a neobtěžovalo mě to. Žádné herecké výkony se nekonaly, ale známé tváře určitě měly vliv na koukatelnost filmu. Alespoň se herci chovali podle scénáře a ne podle svých, případně debilních, nátur. Hudba položená na záběry přírody byla dle mého pocitu slušná. Akorát na konci zjistíme, že se vlastně nic neudálo. ()

Khamsin

To jsem takhle jednou v sobotu večer neměl nic lepšího na programu, tak jsem sednul k televizi. Film "Vybíjená" podle ukázek, které jsem zahlédnul den předem, vypadal na docela fajn komedii. Když jsem však v úvodních titulkách uviděl jméno Michal Viewegh, jen jsem si zklamaně povzdechl. Možná jsem i v tomto případě trochu předpojatý, ale je faktem, že od dob Účastníků zájezdu, jsem se k filmům dle předlohy Viewegha přichomejtnul vždy tak trochu náhodou a mám dojem, že u žádného jsem nevydržel do konce. Bohužel i tady jsem to po druhé reklamě zabalil, jelikož ten film mě jednoduše nebavil. Absolutně nebavil. Až na pár dobrých hlášek z úvodu filmu se jednalo o film bez nápadu, pointy, vtipu,... vlastně se celou dobu řešilo jen to, kdo přefiknul nebo nepřefiknul "mladou Krainovou", případně proč spolužačky ošklivé mladé holky (která je vlastně docela hezká) nevěří, že má přítele. Jednu hvězdu za těch pár vtipnejch hlášek, jinak to byl pro mě nedokoukatelný film. >| ()

Realmond

Film který je dost rozporuplný. Film ve kterém hraje moje velmi oblíbená trojice Genzer, Suchánek a Sokol a právě za ně jsou ty 3 hvězdy, scény s nima byli celkem vtipné a dobré a právě tam se to dalo označovat jako komedie. Ale jinak je to další Vieweghovina, další nostalgické drama což by tak nemuselo vadit, ale bohužel to celé uplně dobře nefunguje. Viewegh rozhodně není špatnej spisovatel, ale tohle se celé plácá, scény z minulosti jsou mnohdy extrémně nudné a hodina a půl vám připadá pak jako neskutečně dlouhá doba. Scény ze součastnosti jsou o něco lepší a plné nostalgického vzpomínání. Určitě se z tohohle příběhu a filmu dalo vytěžit víc. ()

rublik05

K mému velkému překvapení je Vybíjená docela v pohodě komedie, která se úplně perfektně hodí do večerních televizních programů, jelikož má příjemně uvolněnou atmosféru, dobré herecké obsazení a je i překvapivě dobře zpracovaná, což je na film podle knihy Michala Viewegha docela vzácnost. Přes mé počáteční obavy, co jsem si to zase pustil za hrůzu, jsem se kupodivu nečekaně dobře bavil, trio Sokol-Genzer-Suchánek nezklamalo, kupodivu i Simona Krainová byla výjimečně docela snesitelná, nejvíc však chlapeckému triu sekundovala skvělá Simona Babčáková, celkově však lze říct, že vesměs všechny postavy jsou sympatické a role velmi dobře napsané. Na časové skoky jsem si sice musel chvíli zvykat, nicméně postupem času, když se divák začne v postavách orientovat, se vše tak nějak ustálilo a začalo do sebe hezky zapadat. I přes svou jednoduchost dokáže Vybíjená skvěle pobavit, do televize takřka ideální záležitost. 6/10. ()

biergof odpad!

Kdyby páni tvůrci dali tolik peněz do výroby stejně jako do reklamy, možná bychom viděli zdařilý film, možná, jelikož hlavní motor filmu tvoří okoukané trio komiků, kterým se už nesmějou ani vlastní děti. Co mi vlastně vadí nejvíce? Kalkul! Předvídavost tipu: Pozor! Teď to bude vtipné! Teď se zasmějete! Smějeme se i ty tam vzadu, Genzer udělal legrační posunek, budeme se smát....škola Bavorského televarieté se vyplatila, Nikolaev porodil předvídatelnou komerční sračku jen proto aby bulvár chvilku psal i o něčem jiném než Bartošová vs pižamo. PS: co to má ta Krainová za idiotskej, odpornej přízvuk? ()

RAFT

Konečně další komediálni trio partičky ve filmu.Mě se tahle komedie líbila ,sice je pravda že,některé české filmy nemusím ale ,tohle vcelku ušlo.Taková ,ta naša pravá česká oddychovka.55% ()

Lavinia odpad!

Po 25 letech se sejdou maturanti na stejném místě jako kdysi na maturitní oslavě, tj. v totálním zapadákově v přírodě, kde to v zásadě i stejně vypadá jako před 25 leta. Zde chlastají a zabývají se svým uplynulým životem, který je plný hlubokomyslných pravd a úvah typu kdo s kým spal či proč ne, a k tomu zase chlastají. Je zde jakési pnutí mezi těma ošklivýma holkama, z nichž jednu kdysi ušikanovali k sebevraždě (takže tu není!), a třema podivínama (údajně učitel, právník a lékař, vše té nejnižší úrovně), kteří nechtějí nic, ale zato plnou parou. Nemá to začátek, nemá to konec, nemá to ani děj, procpané flashbacky, kdy je problém rozeznat, v které době to jsme, když máme většinou stejné herce, či si naopak herce vůbec nepodobné. Nechutná trapárna. ()

markyzgero

naprosto zbytečná slátanina, plná všech možnejch pubertálních a bilančních klišé, kde se vůbec nic neděje a která je plná příšernejch výkonů ve všech filmovejch profesích en bloc. jo vono to je podle viewegha? no tak to jsme doma panáčkové. ()

ForGump

Myslím, že se nabízí tento film srovnávat se Sněženkami po 25 letech, protože jde vlastně o to samé. Ano tématem jsou oba snímky podobné, ale tím vyjádřením - to je nebe a dudy. Sněženky, kde se sice často opakovalo a míry nostalgie bylo až přehršel, byly velmi závažným a dosti až syrovým pozastavením nad krizí středního věku a myslím, že se každého v tom věku musely dotknout, pokud nečekali vyloženou komedii. Jenže u Vybíjené je to přesně naopak. Nicmoc Vás za srdce nechytne. Kdyby už byl natočen první díl, stejně jako u Sněženek, bylo by to zajímavější. Takto se v pouhých 90 minutách musíme proplétat na sebe nenavazujícími a poněkud nepříliš dobrými flashbacky. Prostě je to strašně vypravěčsky zmatené. Herecké výkony, ale byly vcelku dobré. Trojice z Partičky tady tolik neexhibuje, ale alespoň trochu hraje a myslím, že nejlíp O. Sokol. Potom rozhodně dobrá Simona Babčáková a vďaka za Simonu Krainovou. Škoda, že Hynek Čermák nedostal větší prostor. No ale jinak se těžko hledají klady. Pro mě je tento film velké zklamání, protože jsem od něj čekal víc, neboť mám u tyto filmy, kde se nostalgizuje a jsou svým způsobem melancholie (což je tedy v mých 20 letech dost divný) rád a vždycky jsem zklamán, když se nepovedou. A ještě jedna věc. Pokud Ondřej Sokol v rozhovorech nepřímo, ale s pověstí sebevědomého a nenávisti falešné skromnosti naznačuje, že by film dokázal natočit lépe než Petr Nikolaev, tak je vidět, že ani představitel hlavní role nebyl s filmem uplně spokojený. 30% ()

brabbik

Myslím, že tahle komedie do kin vůbec nepatří. Prakticky bez posunu děje či nějaké zápletky. Hvězdu dávám za těch pár vtípků u kterých se člověk na pár vteřin usmál, ale jinak vzpomínkové matlání na Slapech. Trochu cítím přítomnost snahy o nalákání lidí hereckým obsazením. ()