Robert de Niro hrá vo filme Stážista Bena Whittakera, 70-ročného vdovca, ktorý zistí, že na dôchodku to nie je také, ako si vysníval. Chopí sa príležitosti a vráti sa späť do pracovného kolobehu ako stážista online fashion stránky, ktorú vlastní Jules Ostin (Anne Hathaway). (Continental film)

Blackadder

Anders Holm je tak nesympatickej debil, že to ani víc být nemůže, nejen kvůli roli. Nicméně, film pěkný, baví, neurazí. Dal bych 4, jenže ten americký nádech - to je prostě moc. DeNira mám rád, ale proč se "ku*va" musí furt pitvořit? ()

Drozdo57

Ako člen technického tímu, plného rodinne založených seniorných špecialistov v zabehnutom medzinárodnom korporáte nenávidím veci ako startup, stáž, virálny marketing a podobné drbnuté buzzwords. Firemným aktivitám nesúvisiacich priamo s prácou (alebo bez jedla zadarmo) sa priam vyhýbam. A preto mi je skoro všetko v tomto filme nesympatické. Nechcem ísť hlbšie do problematiky startupov. Každopádne. Inak sa na to dobre pozerá. Zabaví to. Robert de Niro je super. Forma nad obsahom iným spôsobom. ()

PamPero 1

The Intern je taková sympatická feel good oddechovka, která přinese přesně to, co od tohoto snímku čekáte, což je paradoxně škoda, protože nepřinese nic moc navíc. Postavy De Nira a Hathaway jsou velmi dobře napsané a zahrané, ale po příběhové stránce je Stážista dost chudý a nemá co říct. Od Nancy Meyers jsem viděl z toho mála, co natočila skoro vše a tenhle film mi přijde jeden z nejslabších. Posledních asi dvacet minut zbytečně hodně sentimentu a málo vtipu. Náladu to ale cestou z kina zvedlo a za to díky...60% ()

oSiSko

Jeden prenádherný film, ktorý navodzuje podobne úžasnú atmosféru a spraví človeku neuveriteľne krásnu náladu, ako to dokázal napríklad "We bought a zoo". Ústredná dvojica absolútne úžasná, bezchybná a aj keď spočiatku tomu chýbal možno nejaký náboj, ale celé sa to zlomilo v momente, keď dostal Ben prvý aplauz, za uprataný stôl. Odvtedy to nemalo slabý moment a nemalo to chybu. Krásny film, ktorý si určite pozriem viackrát. 85% ()

Senrix

Jednoduchý příběh v bravurním provedení. Místy úsměvný, vtipný, k zamyšlení, milý, dojemný nebo nakonec i trochu romantický. Ale ničeho není moc, ani málo, a tak jediným, čim je film přesycený je pohodová atmosféra. Na tenhle kousek jsem se letos skutečně těšil a zklámán rozhodně nejsem, naopak překvapen. Mezi hlavním duem to skvěle fungovalo a přes některé výtky, které by se filmu daly vytknout nemohu jinak, než tomuto neskutečně příjemnému snímku dát 5*. ()

tomino28

Čekal jsem, že mi Stážista De Niro ve firmě vedené Anne Hathaway nabídne příjemný filmový zážitek a toho se mi také dostalo. Co jsem ale nečekal, byly i překvapivé podněty k zamyšlení. Něco v tom stylu, že bych měl se svým životem něco smysluplného udělat. Jasně, přejde to tak do 24 hodin od zhlédnutí, ale vždycky je fajn, pokud film nabídne něco extra navíc. ()

VideoTuti

Dávám pět hvězdiček hlavně pro špičkový výkon Roberta De Niro, který je jako víno: Rok od roku lepší. Konečně role která sluší Anne Hathaway a sluší jí to i jako ženě. Film který potěší. ()

zodiak217

Veľmi príjemný film a dobrý nápad spojiť starú gardu s tou mladou v kombinácií žena - muž a osadiť to práve do deja, kde sa prelínajú skúsenosti s mladou dravosťou a sledovať ako sa dokážu dva životy, dvoch naprosto odlišných ľudí s rôznych svetov prepojiť a pritom nejde o žiadnu presladenú romancu, ale vzťah šéfky a podriadeného skôr na otcovsko - kamarátskej báze. To veľmi oceňujem, lebo v dnešnej dobe je už naozaj ťažké prísť s niečím originálnym a zaujímavých, no toto rozhodne patrí k tomu lepšiemu v tomto žánri a rád si to po čase opäť pozriem. Robert de Niro je famózny v každom filme, to je jednoduchu herecký génius a Anne Hathaway je tak príjemná a sympatická herečka, že dokáže dať šarm každej snímke. Naviac celý film doplnil o Rene Russo, ktorú má veľmi rád a celý rad nových tvárí, ktoré vstupujú na hereckú scénu, takže môžem len chváliť a jediné negatívum vidím v dejovej prázdnosti, trochu sa mohli tvorcovia viac pohrať s jednotlivými scénami a v niesť tam trochu vyhrotených scén, možno väčšiu dramatičnosť. kde by sa viac zvýraznilo a mladá dravá biznismanka padá na dno aby objavila znovu sama seba za pomoci, človeka, ktorého najskôr odmietala a mala predsudky, lebo je starý, no práve ten jej ukázal, že sa nesmie poddať a musí bojovať za svoje len pri tom všetkom nesmie zabúdať aj žiť a myslieť na svoju rodinu. ()

rigby

Nečekal jsem nic extra a také jsem se ničeho výjimečného nedočkal. Ale byl to velmi uklidňující a pohodový film, kterých se objevuje až moc málo. Příjemné dění na plátně, které jsem čekal, že bude završeno nějakým happyendem, ale nakonec závěr vyzněl do ztracena. Nicméně stále se jedná o velmi vyrovnaný film. 3+ ()

mouzi

Nadherny a s citem natoceny snimek, ktery suverenne tahne De Niro (ten chlapik opravdu skvele zahraje cokoliv a kazdy zaber na nej pusobi v tomto filmu vylozene uklidnujicim dojmem) a kupodivu stejne suverenne mu sekunduje mnou jinak ne zcela oblibena Hathaway. Nejsem kdovijaky sentimentalista, ale tento pocin se mi opravdu libil. Rad bych dal plny pocet, zel na Lasku nebeskou to nema, takze 4,3*, taky proto, ze uz v polovine filmu je jasne, jak to dopadne. ()

andrewXx

Od filmu som prakticky nič nečakal a dostal som sa k nemu celkom náhodou. No som za to rád. Jedná sa totiž o naozaj príjemné prekvapenie roka 2015 s dobrým obsadením a dejom. Tá pravá oddychovka. ()

Lykr

Páni tak takhle přeslazený film jsem dlouho neviděl. Vlastně jsem žádný takový neviděl. Jednoduše hrozný. Anne na mě působí, jako nějaká Stantfordská panička a ten její manžel jak největší buzna na světě. R.D.Niro dostane jednu hvězdu za tu jeho odvahu, že do toho šel. ()

SamaelMors

Velice příjemný film, který si na nic nehraje a přesto, nebo možná díky tomu, ve vás zanechá příjemný pocit. Snímek z počátku balancuje na hranici kýče, kterou ovšem nepřekročí a s postupem času se od ní vzdaluje mocnými kroky. Nenajdeme zde přehršle trapně vtipných momentů, ale celý děj působí natolik sedativním a komfortním dojmem, že vykouzlí trvalý(minimálně vnitřní) úsměv a těch několik vtipných okamžiků vynikne v plné síle. Unikátní rovnice generační separace, charakteru člověka, prolamování ledů násobeno přátelstvím a ryzími lidskými hodnotami plus skvělým zpracováním, nadprůměrnými herci, adekvátní, nerušivou hudbou, rovná se upřímná milá komedie, u které si lze odpočinout a zasmát se. ()

wick

Vtipná a příjemná komedie...s nestárnoucím Robertem de N. I když trochu sentimentální, po dlouhé době příjemné podívání. ()

Rhod

Komédia, na ktorej sa vlastne ani veľa nezasmejete, napriek tomu som mal úsmev pomaly od začiatku do konca filmu. Aj keď De Niro má už 70 rokov, táto rola mu neskutočne sadla. Miestami mi ho bolo až ľúto, prevažne na začiatku filmu, keď si ho Anne nevšímala. ide o typ človeka, ktorý je neskutočne spravodlivý a nemá rád, keď sa ľuďom zatajujú skutočnosti. Presný opak je postava Anne, len stres, tlaky a nestíhačky, pomaly som to cítil až cez obrazovku. Na takéto večerné pozeranie tento film určite odporúčam. ()