The Last of Us - Season 1 (2023) (séria)

Long Long Time (S01E03)

(epizóda)
TV spot

V Billově táboře se objeví cizinec a z obou přeživších se stanou nesourodí spojenci. Joel a Ellie později požádají Billa o pomoc. (HBO Max)

Oup

Znova nám tvorcovia predviedli, že sú profesionáli v storytellingu. Diel je tento krát hlavne o bočných postavách. Silný emocionálny milostný príbeh dvoch ľudí. Navyše Bella bol skvelý ťah pri výbere. Je fantastická. ()

Kumbik

Někde jsem četl, že by tato epizoda měla být nejlepší v celém seriálu. Kdyby to opravdu byla pravda, tak se seriálem rovnou končím. No, po dvou naprosto skvělých dílech, přišla velká nuda a úplně zbytečně tu byl příběh o dvou homosexuálech, který nám nedal absolutně nic. Docela jsem fakt litoval, že jsem vydržel do 3 do rána, abych viděl TOHLE. Nemám nic proti tomu, ale na seriál, kde má být pouze 9 dílů je tohle podle mě k ničemu, když to stejně dopadlo jak to dopadlo. To že se to nedrželo hry, je mi docela jedno, ale opravdu mi to přišlo nadbytečné a raději bych ty minuty daroval minulé epizodě, která byla sakra dobrá! Věřím, že další díl bude nářez! ()

Malamadre

Musím říct, že tenhle díl mě vůbec nebral. Na začátek bych rád podotknul, že hru jsem hrál asi hodinu. Ne, že by byla špatná, ale prostě nejsem hráč. Tudíž nevím jakou předlohu seriál má. Ale opravdu koukat celej díl na dvě buzny v seriálu o zombíkách apod., je na mě trochu moc. Hodnotit díl nebudu, počkám na závěrečný hodnocení celé série. Jen doufám, že příští díly už budou na úrovni prvního a druhého dílu. ()

Bob_Kelso

Nemám slov tohle přesně sem očekával od seriálu rozvinutí příběhu postav. A ještě takhle skvělé uděláno. Samozřejmě najdou se tady homofobove a jiná luza které to bude vadit, ale koho zajímá názor těchto "lidí". ()

Stanislaff

No, konečně taky ukázali, že gay chlapi nejsou jen nějaké zženštilé kreatury, ale i chlapi, kteří mají rádi jiné chlapy a nejlépe na celý život a neutíkají, když nastanou nemoci a další problémy. OK je jich málo, ale jsou. ()

Jittulle11

Jakmile jsem viděla duhu, čekala jsem co přijde, a přišlo. Ale popravdě, je to příjemná pauza mezi lekačkama a je to podstatné pro další vývoj příběhu. Ukázka jak by měl vypadat vztah i v hodně velkých sračkách kolem. ()

otaburda odpad!

Čekal jsem, že to tam bude, ale proč tak dlouho. Nejhorší díl, co jsem kdy viděl a podle mě to tam vůbec nepatří. Hra je skvělá, oba díly. Ale tohle opravdu ne. Přetrpěl jsem porno gay scény, ale opravdu mi to přijde naprosto zbytečné a pro vlastní děj nepotřebné. Ale zřejmě je to pro autory jistá povinnost, jinak by nic nenatočili, protože by na to nedostali finance. Zatím jen doufám, že tím byla již kvóta vyčerpána a vrátíme se k podstatě a nějakému ději. ()

E.Company

Bác a do jámy spadne homoláska na celý život. No neuvěřitelné. Budu se snažit na tento díl zapomenout. Snad už nic horšího nepřijde. ()

stret

Tak sme sa v tretom dieli dockali nevyhnutelneho. Cela polovica 3. dielu obsahovala gay porno. Vychova musi byt. Musia nam to ukazat. Vyborne ma to natrenovalo na rychloposuv. Serial sa zmenil z niecoho dobreho na nudnu stratu casu. ()

CampaHD

40% Akože takto minúť jeden diel na 45min onans bradafans.....teda 😔....veľká škoda toto použiť, ako umne natočené ale pre svet LOU úplne zbytočné a prepalane, tak max 15min stačilo.... strata času. ()

quintes

Ale no... Bola to pecka. Osobne nejak agendu LGB a neviem čo neriešim, ale takto si predstavujem jej tlaky.. Love is in the air, a je kurva jedno či pes jebe psa. V tomto postapokalyptickom podaní tá romantika mala svoje kurevské čaro. Opäť len dodám, natočené to bolo fantasticky. Tento diel zapadol do skladačky ako riť na šerbel... Klobúk dole. ()

Warmachine69 odpad!

Tohle byl strašnej přešlap mimo. Jako protlačování homosexuality... no ještě dobrý. Ale zabít s tím skoro celou epizodu. Tohle není herní adaptace ani co by se za nehet vešlo. ()

MuggyCZ

* Lepších 50% *Proč to musela schytat akorát postava Billa.. Po oznámení od tvůrců, že se Bill objeví ve 3. epizodě jsem netrpělivě čekal jak si k sobě sednou Bill s Ellie. Přece jenom vztah-nevztah Billa s Ellie byl můj nejoblíbenější z celé hry. Bohužel nic se nekonalo. Epizoda, které by bohatě stačilo 50 minut aby popsala stejný děj bez zbytečně opakujících se scén.. Bylo fajn poznat i Billovu minulost, jen jeho přerod v dobrého submisivního manžela mohli tvůrci z příběhu vynechat. ()