Když globální pandemie zničí civilizaci, přeživší Joel se ujme čtrnáctileté dívky, která může být poslední nadějí lidstva. (HBO Max)

uhlerado

Opatrne s tým nadšením. Uvod velmi podobny Vojna svetov (2005) Pokračuje to v novom svete a zriadení a tam to moze a nemusi byt zaujimave. Vykony normalne, Pedro mi nepride nejako vynimocne, ale hodi sa na tuto rolu. Pockame si na dalsi vyvoj ()

Saroman

Trochu kostrbatější start, srovnávám se hrou, která je stoprocentní, tudíž laťka je hodně vysoko. Celkový charisma zatím neohromilo, až to dostane víc prostoru tak věřím že se to zlepší. Víceméně spoko //85% ()

CAR0DEJ

No ak mám byť úprimný, tak po tých nadšených recenziách filmových kritikov som čakal naozaj niečo viac. Ako nie je to zlé, ale žeby to bolo niečo veľkolepé, tak to nie, pre mňa zatiaľ určite nie. Ale je to priemerné a keďže žáner mám rád, tak budem pozerať ďalej a uvidíme, možno sa to na moje pomery ešte rozbehne. ()

jjjerry

Příjemné překvapeníí. Po zklamání z herních adaptací Warcraft, Halo atd je to zatím velmi slušné. Oceňuji slušnou realističnosta málo logických failů. Režisér a scénarista se drží základního pravidla filmu "show, not tell". [třeba ve scéně, příchod dítěte do kolonie a jeho osud]. To je naprost perfektní. Nikdo nic trapně nemusí hlupákům vysvětlovat. Nenudil jsem se. Těším se na další. Jediné co mě irituje je ta "rasová vyváženost", když v rodině krom latinoameriačna, afroamerična, mulatky chybí už jen asiat. Smutné. ()

Crejdl odpad!

Že: Seriál The Last of Us je prý mistrovské dílo To mě pobavilo. Ztráta času, jenom tisíckrát recyklovaná nuda. Zamyslete se nad těma projebanýma hodinama prosezených u zbytečných seriálů. ()

Sharlis

Som prekvapeny jak malo kreativne to je. Prvych 15 minut bolo super a vtiahlo ma, ale potom ked uz sme v tej post-apo dobe, tak to ide rapidne, ale ze fakt rapidne dolu. Pribeh strasna bieda, zombici shitni, charaktery klise, kreativita je fakt nulova, len vykradnute presne to co uz sme videli v inych filmoch o zombie post-apo, som az prekvapeny, velke rozpaky. ()

Neto

Last of Us je pro mě velká srdcovka, takže když oznámili Bellu Ramsey jako Ellie, tak jsem byl celkem zděšen, protože Bellu jsem ani v GoT moc nemusel.  A musím uznat, že v scéně odpočítávání od 10 jsem jí chtěl natáhnout a přišlo mi to hrozně forced. Zbytek epizody na mě fungoval a scéna se Sarah fungovala podobně dobře jako ve hře. Infected jsou udělaný úžasně a vyměnit klasický kousnutí za Tendrils co jim čouhaj z huby je děsivý a nepříjemný. Za mě paráda a těším se na nový díl. ()

veverysiak

Veľmi som sa dal prehovárať a porušil som zásadu nepozerať seriály, lebo ževraj bomba a fantastické a úžasné a inšpirujúce a podobné drísty diviakov, ktorí sa buď úžasne nudia, alebo majú odpozerané akurát tak nekonečné série zo života avendžerov, či ako sa to vlastne volajú, alebo nemajú odpozerané skoro nič z kinotvorby posledných desaťročí, toto je bohapustá kopírka všetkého možného, čo sa na plátne vyskytlo bez pridanej hodnoty, teda videl som akurát rozbehový diel, no ale žiadna sláva, takže 35%. ()

GejmronCZ

HRY JSEM NEHRÁL - První půlhodinka nic moc, ale pak to konečně začíná bejt zajímavý. Nějakej úvod to ale musí mít. Teda to obsazení Ellie se jim nepovedlo. Ne, že by nedokázala hrát, to ne, ale nevypadá jako ona. Sice jsem hry nehrál, ale jak vypadá Ellie vim. ()

rime

Je to věru zvláštní doba, když herečka jako Ramsey má být symbolem ztotožnění pro mladou generaci dívek, ale třeba se mýlím a tohle je opravdu košer ztvárnění, které si trh žádá. ()

testaudience

Hre patrí prvá priečka v mojom rebríčku . Prvý dieľ kvalitne natočený , hru mam dobratu 4x , no aj tak som bez dychu sledoval všetko čo sa tam dialo . Plný počet hviezd do prvej scény s Ellie … Herecké obsadenie sa mi moc nepáči . Ale keď zmenili ešte aj chrakteristické črty Ellie , to už ma nenadchlo z kvôli tomuto prešlapu max 2,5* ()