Ferdinand

• Česko Ferdinand (viac)

Ferdinand je veľký býk s veľkým srdcom. Je to roztomilé, no trochu nešikovné až groteskne pôsobiace stvorenie, ktoré ale neznalí ľudia považujú za nebezpečné a zúrivé monštrum. Keď si jedného dňa Ferdinand neopatrne sadne na čmeliaka, ten ho štipne a Ferdinand sa splaší. Celú udalosť vidia vyhľadávači býkov do koridy a rozdivočelý Ferdinand ich uchváti natoľko, že ho okamžite chytia a odvezú. Ferdinand je ale odhodlaný vrátiť sa k svojej rodine a pomocou svojich nových priateľov sa vydáva na dlhú cestu Španielskom. (CinemArt SK)

ondyGAMESTV

Velké překvapení. Nečekal jsem tak temný příběh. Rozhodně doporučuji dětem, protože tento film přesně ukazuje to, proč jsou někdy lidé tak ohromě gigantická monstra, která neměla nikdy vzniknout 🌹 70% ()

malahradna

dávam hviezdičku za vizuál, piesne a prostredie...inak je to jedna veľká nuda...za celý čas sa niekto (nejaké dieťa) v kine zasmial 2krát, čož je teda docela smutné. Príbeh je nudný a nezaujímavý, dokonca predvídateľný a celý čas som čakal, kedy to už skončí. Chýba tomu hravosť a nadhľad, nejaký nový nápad, vtip, postavy mi pripadali príliš otravné a žiadnu som si neobľúbil...toto už druhýkrát vidieť nechcem ()

Kinepa

Prostě paráda. Byl jsem v kině s 4 a 6 letým synem a všem se to hodně líbilo. Mnoho hlášek a poutavý příběh, jak jde naštěstí tento debilní "sport" do kytek ... ()

MisaP3

Ukázky vypadaly velice dobře (ostatně jako u většiny filmů), ale realita trochu pokulhává, ano, je to zábavné, poučné, vtipné, ale takových pohádek je mraky a tahle mi ničím nevyskakuje z průměru. Taneční scénka je nejlepší část celého filmu. ()

Kaylar

Tenhle animák je cílený spíš na dětské publikum, takže já jsem si ho až tak moc neužila. Pár vtipných momentů se nicméně našlo, stejně jako dojemných míst, kdy i slzička ukápla. Celkově však nijak nevybočuje z průměru. ()

evita_

Kráááááááááááásna rozprávka. Ja som sa skutočne veľmi bavila.Mojim favoritom je jednoznačne relaxačná koza a kone boli na facku...Perfektné....:) ()

TheBlizard

Úroveň Coco, Zootropolis, V hlavě a dalších animáků z posledních let to sice nemá, ale prostředí je relativně oroginální, a nakonec to mělo cosi do sebe. Není to žádná bomba, ale lehký nadprůměr stále jo, 70% ()

Amberjack

Krávovinka o zženštilém, zřejmě homosexuálním býčkovi, který má rád kytičky. Animace je hezká, řemeslně to splňuje všechno, co komerční animák splňovat má... jen to trochu působí, jakoby si někdo až moc chladně a vykalkulovaně odškrtával ze seznamu ingrediencí. Na bezmyšlenkový relax takhle k kvečeru to ale špatný není. Jednou jsem si i zasmál. Nejlepší tam byly ty skopčácký koně. Silné dvě hvězdy, ke kterým si osmiletí usmrkanci přihodí ještě minimálně jednu navíc. A já dostávám chuť na pořádnej stejk z bejka. ()

Sestra v akci našla režiséra

Sestra v akci našla režiséra

03.10.2021

Hudební komedie Sestra v akci z roku 1992 se dočká dalšího pokračování. Takřka 30 let od vzniku prvního dílu se tak herečka a moderátorku pořadu The View Whoopi Goldberg vrátí do jeptiškovského… (viac)