Geoff (Christopher Masterson) je osirotený, ale vyrovnaný a pokojný chlapec žijúci v kláštore, ktorý objaví posledného draka na svete (jeho hlas nahovoril Robby Benson). Geoff si uvedomí, že po boku s drakom, s ktorým sa skamarátil a ktorý mu veľakrát zachránil život, by sa mohol splniť jeho tajný sen stať sa rytierom. Čoskoro sa obaja drak i Geoff postavia tvárou v tvár výzve, ktorá ich zmení na hrdinov, ktorí necítia bolesť. Avšak akonáhle podľahnú vzrušeniu z ich nového života a žiarivej budúcnosti, nezbadajú skryté nebezpečenstvo, ktoré ich čoraz tesnejšie obklopuje... (oficiálny text distribútora)

Czernozub odpad!

Pokud se na něj chcete podívat a zjištujete si tu informace, tak TO NEDĚLEJTE! radši si pusťte jedničku nebo Eragona a snažte se zapomenout že tenhle film existuje. ()

triberpaddy odpad!

Změna režie je v tomto případě absolutním pádem do tmy a omylem v historii fantasy filmu. S jedničkou má tento rádoby film společný snad jen název a já jsem rád, že dodnes nikoho nenapadlo ještě víc poškodit tento původně skvělý titul dalším, nepovedeným pokračováním. ()

drankeryth

Jednoznacne slabsi film, ako jednotka. Je to viac pre mladsie publikum a obcasne boje smrdia nizkorozpoctovym dojmom. Jedine co ma najviac zaujalo bola premena toho chlapa na taky ekvivalent cinskeho draka. Boj nebol prilis dlhy, co mi aj vadilo. Lepsie by sa na to pozeralo, keby to aj malo nejaku znamku po krvi:) ()

serena88 odpad!

Co to je ?? s jedničkou, která byla fakt výborná fantasy pohádka,s krásně vyvedeným drakem,měla celkem svižný a vtipný příběh, ... to mělo pramálo společného, v postatě to byla trapná a laciná napodobenina,s ničím originálním se tu nesetkáte a bohužel ani ten drak už není tak věrohodný a vyvedený.... Možná že, pro děcka dobrý, ale jinak totální odpad! ()

Acrobat odpad!

poetickosť a aká taká akcia, či rodinný príbeh jednotky sa tu úplne vytráca a sfetovaný výraz dráčika je potmehúdskym účinkom medovky lekárskej z jednej strany a kofeínu z druhej. Záchod. ()

RajAthen

Zajímavé... všechny filmy, které mají draka v názvu za mnoho nestojí, snad jen za nakopání jejich tvůrců. Jedinou výjimkou bylo po mém soudu původní Dračí srdce, kde kraloval originální Draco a krásná hudba. Snaha o pokračování a také znesvědcení Dracovy památky dějovou berličkou, že to v podstatě byla dračice či snad hermafrodit, mě v prvních minutách nemile naladilo a film za celou dobu nic nepředvedl, čím by to odčinil. Zbytečné pokračování, které nemá s kvalitami prvního dílu nic společného. ()

Armin82

Tak stupidní konverzace hlavních protagonistů jsem dlouho nikde neslyšel. K tomu tam jejich neschopnost hrát. Absolutní ptákovina a ztráta času....ještě, že ten drak měl nějaký ten roztomilý potenciál --->10% za draka ()

DjMetal

Bolo to o dost slabsie ako prva cast...aj krajsi drak bol v jednotke. Toto je doslova rozpravka natocena v kulisach...Koniec by som si vedel predstavit viacej akcnejsi. Ale neodhovaram nikoho od toho, aby sa na to pozrel... ()

Tresta

Hrůůůza...Vydržel jsem 20 minut než jsem tu sračku přepnul...Kdybych neznal seriál Ulice, tak bych dal ODPAD....Tak dávám 10% ()

darthvader77

Pořád je v tom jistá poetika, ale příběh to už prostě není ono, scénář není tak propracovaný, ale hlavně je smutné, že triky byli lepší v prvním díle. ()

Brano odpad!

Jednotka bola veľmi vydarená, ale tento shit nemal nikdy vzniknúť. Otrasný herci, amatérska animácia draka, stupídne akčné scény a trápny príbeh s ešte trápnejším koncom. Je to len ďalší parazitujúci film na výbornom mene svojho predchodcu. /15%/ ()

pida123

Podprůměrný filmeček s pokulhávajícími triky a animací začátečníka, vtipné hlášky by se daly na prstech jedné ruky spočítat a smíchy se člověk u ní rozhodně neválí, spíše se jen tak lehce uchechtne. Scénář zřejmě napsal vyhulenec fetující helium, protože jinak by tohle vzniknout nemohlo. Nad vodou to drží jen hudba a animace Drakea, kterého jen zkopírovali z jedničky a lehce ho omladili. Závěr: kvalitní film k žehlícímu prknu, kde nevadí, že to nemá hlavu ani patu a že zpracování stojí za prd. ()

0Fusion

Po shlédnutí půlky tohoto filmu (ani jsem ho nedokoukal) jsem se neubránil otázce: proč sakra propůjčili název Dragonheart takovému braku? Skvělý "první díl" s kouzelně pohádkovou atmosférou tak byl pošpiněn touto slátaninou s ubohými triky, topornými herci a hrozným scénářem. Jedinou hvězdičku, kterou jsem filmu přidělil, si film vysloužil hudbou Marca McKenzieho. Ne, že by byl tak skvělý skladatel, ale vykradl původní hudbu Randyho Edelmana a tu prostě můžu poslouchat pořád. ()