Herkules: Vzkříšení

• USA Hercules Reborn

Když byla Ariasovi unesena nevěsta Theodora, obrátil se na Herkula s žádostí o pomoc. Ten se však ještě nevzpamatoval z hrůzného činu, který spáchal před deseti lety a utápí svůj žal ve víně. A je on skutečně ta pravá osoba, která by mohla vrátit Ariasovi ženu snů? (TV Barrandov)

Bozvav odpad!

Kdyby se hodnotila kladně mizerná výprava, ubohá akce, debilní scénář, dialogy jak mezi šakaly po kastraci a unylost hudby, tak tento výtvor jde do plných. Když zavřu obě oči,zacpu uši tak mohu dát 10% za asi dvě vtipné hlášky. zkráceně řečeno znám větší hrůzy, ale tento film jim vcelku zdatně sekunduje. Jako nejhorší nevidím v tomto případě scénář, ale opravdu trestuhodně ubohou výpravu. ()

verbal odpad!

Dost dobře teď nevím, jak nalézt ta správná slova, kterými bych popsal vskutku ultimativní hnus. Hnus tak odpudivý, že se z něj člověk otřepává odporem, natahuje ho a naskakuje mu z něj svědivá psychosomatická vyrážka. Tak snad alespoň velmi přibližně takto: Představte si, že řídce naserete a hustě nablijete do mikroténového sáčku, ten důkladně protřepete, do vzniklé směsi přidáte pár zkažených vajec, trochu shnilé zeleniny, několik žluklých kousků nadrobno nastrouhaných vepřových jater, rozkládající se chcíplou krysu, hrst uleželé chlévské mrvy, dvacet deka nivy a zalijete to vodou z hrošího výběhu. Sáček pak necháte minimálně čtrnáct dní uzrát na radiátoru ohuleném na pětku. A pak, až dostanete neodolatelnou chuť na nějaké ukrutné parazitické megasvinstvo studia Asylum, které dost nápadně připomíná telenovelizované mexické Babovřesky obsazené ilegálními amatérskými kaviárovými pornoneherci z Akapulka, co má dechberoucí výpravu za sto pesos a dialogy natolik sofistikované, že by je snad nevypustili z huby ani retardovaní cigoši frčící na Toluenu, neprodleně sáček otevřete, celý jeho obsah si vychrstněte do xichtu a pomalu slízávejte. Jsem si jist, že se přitom budete cítit daleko liběji než u sledování této nekompromisní porce žumpoidní filmařiny. A abych nezapomněl! Ač to zrůdné a přeceňované zvěrstvo Birdman před tímhle vede už snad jen o bradavky, pořád soudím, že musí být zničeno! Neprodleně. ()

Wacoslav1

Tak na tohle jsem narazil úplnou náhodou. Neměl jsem ani potuchy o tom, že byl letos natočen další Herkules. Mrknul jsem se schválně na profil tady abych věděl co že to je, koukám na místní hodnocení a říkám si : že by Asylum? No samozřejmě! Tuhle brakovou velkofabriku jak to tak vypadá nic nezastaví a tak si řekli proč by jsme si nemohli taky natočit vlastního Herkulese? tak ho tady máme a nutno uznat, že se jedná o kvalitní demenci. Scénárista filmu je patrně po lobotomii když tu Herkulese vykresluje jako krkajícího a zvracejícího ožralu kterej jenom tak mimochodem pronese hlášku která mě fakt uzemnila a sice když chlastá víno a někdo mu podá vodu a řekne mu zkus tohle! A Herkules se zeptá co to je? a odpověď zní voda! načež Herkules odpoví : Teď se nekoupu! Do toho všeho tu k němu máme hrdinu který se jmenuje Arias Dudunakis! (ne to jsem si teď nevymyslel to jméno tam fakt je!) takže pochopitelně je to ukrutná sračka, ale to bych se nesměl 90 minut tak pekelně chlámat. Zkrátka můj zvrácený vkus byl opět potěšen a i když na epos z Rockem to samozřejmě nemá, tak mě to bavilo víc než ta kokotina z Lutzem. Je to prostě trash a tak je to třeba brát.50% ()

SeBig

Na to, že to je od Asylum, tak to není uplná příšera. Má to nějaký děj a zpracování není taky uplně nejhorší, leč levný. Občas je to i celkem vtipný. Proč bejt zase tolik zlej. Odpady šetřim na nadhodnocený hovna. ()

Nettrass odpad!

Až tohle budou promítat na Olympu, tak Zeus s Héraklem dotanou mrtvici. Počítám, že následně se Kerberos nadlábne půlkou Holy-woodoo tak, že ještě nejmíň dva roky nebude krást kočkám Whiskas. ()

Morholt odpad!

Když už se nám do kin hrne jeden Herkules za druhym, řekli si v Asylum, že ještě jeden se mezi nimi snadno ztratí. A taky že jo. Hercules Reborn je snadno zapomenutelná sračka s jednim z nejhorších castingů všech dob a jako takový by se měl navždy propadanout do hlubin Tartaru. ()

corpsy

Hej, je to kentus, ale akoby asylumáci ( zachvíľu bude tento výraz vedený v slovníkoch ) občas vypili nejaký nápoj blaženosti ( fakt by som chcel vedieť značku toho destilátu ) a dali divákom niečo, čo je korenené z ladnosťou najlepšieho šéfkuchára ( teda aspoň niekde na pobreží Polynézie ). Barbar Hercules tu má traumu, chová sa ( a seká ) ako samotný Cimmeran a je len časťou ostatnej hrdinskej čeľade ( čo je v dnešnej dobe populárny prístup k všetkým superhrdinom ). The Asylum síce šľaplo vedľa, ale nie do hovn@. ()

kaylin odpad!

No, tohle opravdu ne. Herkules je postava, kterou mám nesmírně rád, a každý další film, který s ním vidím, je jen prznění mého obrazu, který mám z řeckých bájí. Naštěstí se ten můj obraz upevňuje a tyhle paskvily ho nedovedou zničit. Hezký obraz, a to je opravdu všechno. Toporní herci, kteří se sem tam i podívají do kamery, nikdo moc nic neřeší, a triky jsou na úrovni malování. Běs! ()

Rodriguez

Zas tak zlý to nebylo, sice tv zpracování je na tom patrné. A i když se jedná o další dílo z dílny Asyla, tak já sem byl potěšen. Nemohu jinak než 40%. ()

SeanLSD

Síce od Asylum, ale porovnateľné s LEGEND BEGINS aj THRACIAN WARS s x-krát väčším rozpočtom. Príbeh všetkých troch je v podstate totožný a najšokujúcejšie pre mňa bolo, že vlastne aj prevedenie – až na nejaké tie pixely... Všetky 3 majú nejaké zložky, čo ma bavili – u Harlina akcia, u Ratnera herci a zvieratá, tu dosť nekompromisná brutalita a príjemná nekorektnosť - a za pár šupov zvládnutie takmer toho istého, čo u veľkoštúdiových Herkulov stálo 70 a 100 mil. doláčov. Na rozdiel od oboch kinofilmov je kladom, že príbeh zostáva čisto v ľudskej rovine a nemusíme sledovať všetky tie otravné digitálne hovädá, ktorými je možno do úmoru sa trápiť vo väčšine ich filmov... ()

chelseaman22 odpad!

Na začátku byla zvědavost shlédnout Hercula s tím kusem skály. Kdo by byl býval řekl, že v roce v 2014 se ještě někdo pustil do vpravdě historické rekonstrukce! odpad! ()

Lopezka1982

Mám ráda filmy z toho období, tak jsem narazila na nového Hercula a byl to děs, přišla mi to spíše jak parodie na toto téma, velké zklamání. ()

Ryuuhei

Už jsem viděl od The Asylum dost, abych mohl říct, že tohle nepatří mezi jejich nejhorší z nejhorších. Možná za to může fakt, že Atkinse pro jednou vystřídal Lyon. Ono je to znát. Jde tedy pochopitelně vesměs o hovadinu, která ze začátku působí jako laciná turecká telenovela a poté se překlenuje v i docela sledovatelnou změť, kde figuruje unikátní druh Herkula - tentokrát ožrala. Záporák nemá dobrý důvod k tomu, proč vše dělá, tedy krom toho, že se neshodl s králem, což z něj udělalo v mžiku vraždící stvůru. Ale dobře. V obsazení lze jinak nalézt docela snesitelné ksichty, včetně variace na Pavla Lišku, která občas hraje, občas moc ne a je vidět, jak herecky až přehání. Dějově hloupější, přímočaré, ale překvapivě krvavé, kdy nebyly ušetřeny ani některé hlavní postavy (a to nemluvě o vedlejších). To se mi zase líbí, že Asylum nikdy nejde po proudu, spíš totálně proti a neváhá pro to udělat vše. Na produkci Asylumu tedy až překvapivě snesitelný snímek. Nejlepší zdaleka ne. 20% ()

Tessie odpad!

Tak jsem zkoukla špatného Herkula.. a tvrdě jsem se sama za to potrestala. Divadelní soubor základní školy by to zvládl asi ve stejné promakané kvalitě i s tou velkolepou hudbou stáhnutou z youtube. Velmi špatné šlápnutí vedle. Přímo do vosího hnízda plného hovad a teravos. ()

Ledkodlaq odpad!

Mnoho filmů bývá špatných z různých důvodů, tento zvládl být špatný ze všech. Kamera, "triky", kostýmy, herecké pseudovýkony, dialogy, výprava, děj, režie, vše opravdu velmi špatné. Doporučuji pouze masochistům. Dýchající či usmívající se mrtvoly bych samy o sobě ještě ustál, ale tolik a tak špatného naráz, to už si zaslouží nějakou anticenu. První místo. ()

Krabak odpad!

Ne, ne, ne...a ne. Říkal jsem si jak se podívám na Dwayna a ono mi to spustilo úplně něco jinýho. A musím říct, že to byla kolosální sračka. Proč toto vůbec vzniká, proč? :-( :-( --->0% ()

Hapretor

S podivem to bylo koukatelné a pro mě zábavné. Dokonce mi to přišlo více záživné než total bulshit s Dvajnem Žonsonem. Prostě je to tak blbé, až je to dobré. A měl jsem takový pocit, že si to na nic nehraje. Prostě to pojali po svym. Asylum jde do sebe. Zlepšili prostředí, kostými, scénář, herce/čky, prostě všechno. Snad už nebudou produkovat jen samé s ..... ?! ()

BeranSon odpad!

Teda tohle není vůbec špatný! Tohle je totiž absolutně otřesný. Nemám slov a upřímně lituji, že jsem zrovna na tohohle namakanýho Herkula narazil a asi budu mít ještě dlouho pocit, že se hold točí i takovýhle filmy, totální průser! - 0/10 - a totální odpad! k tomu. ()