Recenzie používateľa TheDon k tomuto seriálu (4)

Punk (2015) (E01)

Pipes and pints? Ten postpunkovej skate cool přeslazenej buzík nemá s punkem naprosto nic společnýho. Takový lidi mě neskutečně serou. Vyrostl jsem na Plexisu , E!E atd. a tohle má být punker? Ty woe, tohle ne. Zbytek staré gardy má pořád svoje ideály a svůj styl života, kterej k punku neodmyslitelně patří. New age of punk jsou jen pozéři žeroucí avokádo. Ale starej punk nikdy nezemře ! ()

Hooligans (2015) (E02)

"My jsme Plzeň, my máme všechno špatně". Naprosto výmluvná věta. Banda buranů se vožere autobuse a hulákají kraviny. Tohle nejsou Hooligans. To jste si pane Volek spletl město. ()

Rap (2015) (E03)

Já si nic ne-e-pamatuju, v hlavě mám prázdno, protože furt leju. Když se opiju, hlavu si rozbiju, how do you do jó žiju v opiu. Orion kterej rapuje jak rumun. Promo Bigg Bossu jak vyšitý. ()

Motorkáři (2015) (E05)

Turist trophy, stunt riding......mohlo se toho ukázat i víc,. Třeba supermoto, cross, fmx. Ti kluci jsou všichni v pohodě, žijou motorkama, je to poznat. Škoda že se zařazuje pětiminutová přehlídka přestárlých členů nějakýho H-D klubu. Śkoda že člověku ,kterej mluví o svobodě a životním stylu jde jen o to, dostat se z A do B a případně se vychcat na pumpě. Pro mě tihle staroušci nejsou motorkáři. Je to banda pozérů, která na ničem jiným jezdit ani nemůže. A to je sere. Výmluvnost dokumentu bohužel nulová. Proč se do dokumentu nezařadí třeba Michal Dokoupil "Indián", kterej válí na TT, nebo Libor Podmol, mistr světa v FMX. Nebo Pavel Kejmar, vícemistr Evropy v supermotu a spousta dalších, kteří motorkama žijou a reprezentujou nás ve světě? Pro mě velký zklamání. Z milosti dvě hvězdy za kluky z Czech stunt ridingu a kluky z ledu. ()