Recenzie používateľa Lurtz37 k tomuto seriálu (3)

Hooligans (2015) (E02)

Ani ostatní díly nejsou žádný zázrak, ale tenhle díl mě vyloženě vytočil. Už to tady několik lidí poměrně trefně napsalo. Díl se jmenuje Hooligans, o hooligans skoro vůbec není a navíc ten zavádějící mišmaš není nikterak vysvětlen. Je mi jasné, že to byl záměr autora - natočit dokument bez komentáře, jen takovou syrovou sondu - ale v mých očích má tohle pouze dva typy potenciálních diváků, ty, kteří vědí, že je to úplně mimo, a tak je to může tak maximálně nudit či vytočit, a ty, kteří o tom nic netuší, a tohle jim vytvoří akorát zcela mylnou představu. Ať už hooligans nebo "normální" fandové z toho každopádně nevyjdou dobře. Jiří Volek asi moc fotbalové fanoušky rád nemá. Rozhodně buď o tom ví houby, nebo je to neschopný dokumentarista. A nebo to byl záměr, protože je pravda, že od proma až po samotný dokument to bylo vedeno dosti bulvárním způsobem - hodíme tam ultras, bude to dobře vypadat, většinu zaplníme ožralýma idiotama, to lidi správně pohorší, nakonec tam pak přeci jenom šoupnem i trochu těch rvaček, ať si to ten název zaslouží. ()

Motorkáři (2015) (E05)

Za kvalitní obrazovou podívanou (vkusně uchopeno) s párem historek od motorkářů 4*. Z dosavadní řady Kmenů nadprůměr, ale stejně je tu pořád ten problém, že ani ne za půl hodiny se prostě jedna skupina dá představit jen povrchně. ()

Hackeři (2015) (E14)

Na tenhle díl mě poměrně bavilo se koukat, nicméně se obávám, že název vzhledem k obsahu je zase jednou dosti zavádějící. ()