Bodi: Psia Superstar

• Slovensko Pes ro(c)ku (viac)

Z Bodiho mal byť tradičný strážny pes s pevnou pracovnou dobou a sľubnou kariérou. Namiesto toho vzal gitaru, brnkol do strún a ... Animovaná komédia Bodi: Psia Superstar prinesie veľké rokenrolové dobrodružstvo! (Bontonfilm SK)

iwusha17

Bolo tu síce aj dáke to blede miestečko ale celkový dojem je fakt úžastný :). Tá hudba im naozaj vyšla ... Bolo tu zároveň aj veľa vtipných scénoch ale čo ma trochu irituje je, že ten jeho otec mi pripadá viac ako medved než ako pes... (vraj mastif) ... ()

blondboss

Opäť sa ocitáme v podpriemerných vodách animovaného filmu. Rock Dog je síce rozprávka, ktorej námet nebýva až tak bežný a v zásade sú tam aj milé a milo blbé postavy, avšak nie je to nič nové pod slnkom - aj zápletka, aj scenár, aj atmosféra. Všetko tu už bolo a žiaľ ani animácie veľmi neohúrili. Pár pekných skladieb a vtipných momentov tento snímok proste nedokáže zachrániť. 45 % ()

LencaN

Překvapivě strašně příjemný animáček. Sice to je víc pro dětské publikum, ale bylo tu i pár chvil, kdy mi šel mráz po zádech, jak to bylo dojemné. Mělo to tah na branku. Krásné barvičky, fajn animace, to prostředí hor, oveček a pletených čepic jak z Tibetu bylo svěžím závanem něčeho jiného a neobvyklého. K tomu jsem se vždycky úplně zaposlouchala do soundtracku, hlavně ta Bodiho ohnivá písnička se povedla. Nádhera. ()

Tomas_PO

Slabší hudobný animák s rovnako slabým soundtrackom. Pôvodná pieseň je nevýrazná a ešte aj dva prevzaté megahity od Foo Fighters a Radiohead sa vo filme strácajú. ()

charles3

Příjemné překvapení! Sice ne tak dobré jako Ovečka Shaun, Zootropolis nebo Zpívej, ale nemá to k nim moc daleko. Přitom z každého z těch tří je to svým způsobem lehký odvar, ale také třeba z Kung fu pandy či Hannah Montany :-) Docela dost vtipů, gagů a narážek i pro dospělé. K tomu dobře zvolené obsazení v českém dabingu, dost mě tam pobavil a potěšil Hejma. ()

Pythonator

Velmi lacině vyhlížející podívaná, která však mile překvapí a chytne za srdce. Příběh je sice nudné klišé, ale celkově je to snesitelné a místy i dost zábavné. ()

Chlo0opek

Hezké po grafické stránce (zajímavě udělané znázornění hudebních tónů na začátku), občas dobré písně, občas zas ne, ale příběh a vlastně i celkově celý film průměr. ()

Wineeee

Normální animák, který dokázal překvapit. Příběh je vlastně klišé kde loser, chce dosáhnout svého snu, rodiče ho nepodporují a pak všem upravil názor o něm... každopádně scény kde potká našeho přítele je skvělá a musím říct že jsem se pousmál. Animace je normální na Asijské poměry, takže nepřekvapí, ale není ani špatná. Film průměrný, příběh postaven na klišé, ale má své silné scény, 70% ()