Tvrďas 3

• Česko Mstitel bezpráví 3 (viac)

Drsní dôchodcovia Frank Vega a Bernie Pope sa opäť vracajú na scénu, aby zachraňovali svet. Tentoraz sa v Louisane pokúsia vypátrať unesenú priateľku a nakopať do zadku južanských zloduchov. Tretia časť filmovej série Bad Ass. Ostrí chlapci v dôchodkom veku Frank Vega a Bernie Pope prichádzajú do Louisiany na svadbu svojej kamarátky Carmen Gutierrezovej. Čo spočiatku vyzerá ako pohodová dovolenka na juhu, sa čoskoro zmení na chaos a násilie. A sú to práve Frank a Bernie, čo musia učiniť spravodlivosti zadosť. V nakopávaní zadkov južanských zloduchov, ktorí uniesli Carmen a žiadajú výkupné od jej otca, im tentoraz bude pomáhať aj ďalší svieži kamarát z domova dôchodcov, Earl. (TV JOJ)

Domas88 odpad!

Hláškující Danny GLover? No fakt trapas a ještě to k němu ani nejde. Cítil jsem se trapně za něj. Jednička měla svoje kouzlo a dvojka uz byla zbytečná a tohle dílo? Bez komentáře. Ale jestli tohle musí dělat herci co měli dobrou kariéru tak je mi jich velice líto. Mám snad nějakou hrdost ne? ()

Goumen

Určitě lepší než dvojka. Už to má i celkem styl a začínám si na tyhle důchodce zvykat. Každopádne nelze to brát ani trochu vážně, jde jen o odlehčenou akční zábavu ()

Mark1983

Dle mého úhlu pohledu jsou dvojka a trojka více dějovější než jednička, přestože jednička byla taktéž koukatelná. Ale další dva díly po ní jsou dynamičtější a příběh je i propracovanější. Nemám prakticky nic, co bych Mstitelovi bezpráví vytkl. ()