Reese Witherspoon hrá v tejto akčnej komédii vzornú a snaživú policajtku, ktorej zveria do ochrany kľúčového svedka v súdnom procese s vplyvným mafiánskym bossom. Svedok je vlastne ona (Sofía Vergara) – sexy manželka miestneho drogového dílera. Keď sa o túto dvojicu začnú intenzívne zaujímať najatí zabijaci a skorumpovaní policajti, nezostáva im nič iné, len sa vydať na útek naprieč celým Texasom. (Forum Film SK)

P@\/EL

Komedie, která je celou dobu dějově docela svižná, pokouší se vtípky, z nichž některé jsou hodně povedené. Hlavní problém ovšem vidím v tom, že Sofia ani Reese nejsou dle mého typické komediální herečky a je to zde trochu znát, jelikož jim to člověk až tak moc nevěří. Každopádně mě film, asi díky rychlejšímu tempu a odlehčené atmosféře, bavil. ()

Pythonator

Sofía už vypadá vyžile, takže na mě její zbraně tolik nefungovaly. Zato Reese je pořád roztomilá a v poloze ambiciózní předpisové policajtky dokáže nečekaně dobře pobavit. Možná to má i nějaký příběh, ale na takovém filmu bude stejně každý hodnotit jen ty baby a všechno to kolem je jen doprovod. ()

Lukiz

Pěkná komedie, občas tam zaskřípal děj, prostě aby byla nějaká zápletka, ale dalo se to. Příjemně mě překvapil dabing, občas chodím do Ponrepa na staré filmy třeba ze 70. let a tehdy takhle pěkně synchron na pusu nedělali. A výborný náznak španělského přízvuku to taky musím ocenit. ()

rene00011

Sto ľudí - sto chutí. Mne sa tento film neskutočne páčil. Keď som prvýkrát uvidel trailer, hneď som si povedal že na tento film pôjdem. A som rád že som išiel. Od začiatku až do konca som sa veľmi bavil. Reese opäť nesklamala. Sofia taktiež úžasná. Neskutočná porcia humoru, dobre vymyslený dej. Zatiaľ u mňa jeden z najlepších filmov roku 2015. Myslím si, že český dabing bol celkom fajn, len prízvuk Daniely (Sofia Vergara) mi trošku vadil. Kebyže vidím film v pôvodnom jazyku, určite by som sa nasmial ešte viac. Ale ako som už písal, veľmi dobrý film. ODPORÚČAM. ()

Dr.Zed

Já byl s tímto filmem velmi spokojený. Při jeho sledování jsem se velmi nasmál. Dvojice hrdinek tam provádí různorodé kousky. Vtipných hlášek tam bylo taky dost a byli dost dobrý, že se člověk neudržel a musel se smát. Proto hrdě dávám 100% (kino, dabing). ()

ciapok

tak obidve dámy mi kúpili lístok do môjho asi najnižšieho akceptovateľného kupé vo filmovom vlaku. Ale tuším ma to bavilo a dal som to celé... aj s krásnym bloopers prídavočkom. Reese si ma získala zas o niečo málo viac. ()

wvwrayman

Tak narovinu, žádný velký filmový umění to není. Několik nepochopitelných nesmyslů. A stále dojem, že se dívám na Sandru Bullock ve Slečně drsňák a chvilku i v Nebezpečné rychlosti. Na druhou stranu je to podařená oddychovka, která má spád. A to se mi u takové oddychovky líbí. A ta (bohužel jen) chvilka, kdy Reese "frčí", když si "utřela nos", byla asi nejpodařenější. Celkově mi to sedlo a tak jsem tomu ještě přidal hvězdu. Jinak max tři ***. ()

tompolicky

Komediální low-end, co víc k tomu napsat. Komedie má všechno co by měla mít, pár dobrých frků, nějaké okoukané, nějaké nové. Na komedii tohoto druhu překvapivě i pokusy o výpravu, akci, crazy muziku, dobré herecké obsazení. Přesto všechno je to jedna z komedií o které už zítra nebudu vědět, protože přes to všechno výše zmíněné ničím nevybočuje, nepřekvapí a i když se snaží je pro mě nudná a nezábavná. Prostě opravdu low-end - low-end telefon je taky dobrý na pár zavolání a co nejdřív ho vyměnit za lepší a zapomenou na něj.....takže asi tak. ()

james47

Když jsem viděl trailer, říkal jsem si, že to bude ta nejlepší komedie, kterou kdy svět spatřil. Režie působila velice nejistě a hlavně v průběhu filmu tam bylo spoustu momentů, kdy byl střih a chvíli se vůbec nic nedělo. Reese mám docela rád, ale tohle byl fakt velký krok vedle... 30% ()

andy60

Většinu filmu jsem si říkal - tak už jí doprav k tomu soudu, ať to odpískáme, protože jsem se nezasmál ani jednou. Kdybych si na obalu nepřečetl, že se jedná o komedii, nepoznal bych to. ()