Pokračování příběhu Dědy Mizery nabízí zcela nový pohled na život Irvinga Zismana. Spousta bonusových scén a legrace za přispění Spika Jonze a Catherine Keenerové. Fanoušci Jackass se mohou těšit na zlobivé alter ego Johnnyho Knoxvilla. Kontroverzní osmdesátník Irving Zisman nabízí další dávku bláznivých kousků v pokračování příběhu Dědy Mizery. V novém snímku se objevují scény, které byly pro původní film příliš ostré. Užijte si čtyřicet minut nepřetržitého smíchu nad bonusovými scénami zakončenými diskuzí Knoxvilla, Jonze a odvážného režiséra Tremaina u kulatého stolu. (HBO Europe)

Nolanofil

Ešte menej vtipné ako film Bad Grandpa, ale za to ovela zaujímavejšie. Hlavne zakulisné veci, typu skrytých kamier a masiek. Zvyšok je odpad, ktorý sa nevošieľ do kino-verzie. ()

Jaroslaf

Bavil jsem se víc než u "originálu" .Jakkoliv je tento humor pokleslý, u prakticky všech scén se Spikem Jonzem a Johnny Knoxvillem jsem se řehtal jako hovado :D Když si ještě uvědomíme, že Spike Jonze je režisér, co točí věci jako "V Kůži Johna Malkoviche" nebo "Ona," má to daleko vyšší potenciál vidět jej jakou 80-ti letou ženu, které stříká mléko z prsou :D Jo a věděl jsem, že Catherine Keener se nechá uvrtat prakticky do jakékoliv kraviny a komedie jí nejsou cizí, ale potkat jí i tady bylo překvapením :) Celkově o mnoho Vtipnější než originální Grandpa .) ()

Stíba

U popisu filmu mi vedle žánru komedie jednoznačně chybí "dokument", protože především tím tenhle snímek je. Bad Grandpa byl úspěšným a pro Jackass důležitým filmem, na kterém ve skutečnosti pracovali mnoho let, především pak na vizáži samotného Irvinga, jeho psychologickém vývoji, způsobu zakrývání kamer při natáčení, režírování, které u nich stále (jak sami říkají) funguje amatérsky atd. Je asi zbytečné vše jmenovat, jen chci upozornit - nečekejte pokračování, uvidí sice scény, které ve filmu nebyly a to dobré, ale je to spíše dokument s vyprávěním členů realizačného týmu. O to ale zajímavější tenhle pohled je a pokud vás zajímá zákulisí téhle bandičky, je to něco pro vás. ()

rublik05

Irving Zisman je neuvěřitelný. Johnny Knoxville mě v této roli neskutečně baví, Spike Jonze je také výborný, bonusové scény jsou vesměs vtipné a vůbec nepůsobí nějakým přebytkovým či zbytečným dojmem. Chybělo mi ale více scén s malým Jacksonem Nicollem, celkově se zde více mluvilo než konalo, nicméně něco navíc jsem se dozvěděl, zasmál jsem se, takže účel splněn. 5/10. ()

Brano

Jackass Presents: Bad Grandpa sa mi veľmi páčil, ale toto je len nastavovaná kaša, alebo film o filme. V tomto “pokračovaní“ sa dočkáte len scén, ktoré sa do pôvodného dielu nevošli. A prečo to tak asi bolo? Pretože tie scény boli nudné a nezábavné. Odpad ktorý vystrihli a z neho spravili voľné pokračovanie, aby sa znovu niekto nebalil. Zbytočná strata času. Dve, tri vtipné scény a zopár zákulisných scén ohľadom natáčania jednotky, inak nuda. S prvou časťou neporovnateľné. Síce tento typ humoru neurazil, no nebavilo ma to vôbec. Očakával som rozhodne viac, po vysoko nastavenej látke z prvého dielu. /35%/ ()

Dreamer odpad!

Naj, naj, naj, skutocne to najnudnejsie, najtrapnejsie a najzbytocnejsie zo serie a celkovo prekvapive zistenie o nasej spolocnosti, 62% a caste 4 hviezdy, skutocne, vazne?? Zaujimavejsie mi pridu aj maxi trapne "sutaze" na dajto. ODPAD! ()

cartyci

Ja prosto ked vidím Jackass smejem sa stále aj ak nevidím srandu.Vždy si niečo najdem na čom sa zasmejem.Bad grandpa však nedokážu úplne nahradiť začiatky Jackassakov ,aj ked sa snažia aspoň trochu dobehnúť. ()