Geostorm: Globálne nebezpečenstvo

• Slovensko Geostorm (viac)

Po sérii prírodných katastrof ohrozujúcich našu planétu, sa poprední predstavitelia štátov celého sveta dohodnú na vytvorení rozsiahlej sieti satelitov k riadeniu globálnej klímy, ktorá má zaistiť bezpečnosť všetkých obyvateľov planéty. Niečo sa však pokazí a – systém vytvorený na ochranu Zeme, začne na Zem útočiť a začína závod s časom, kedy je nutné zistiť skutočnú hrozbu skôr, než geomagnetická búrka zmetie zo zemského povrchu všetko... a všetkých. (Continental film)

route60 odpad!

POZOR, POZOR nebezpéééči se dá říci o této ujeté hovadině ono napodobit Emmericha asi není jen tak jednoduché a věřte že už tohle napsat je docela odvaha ale pravdou je že Roland je aspoň ve své pitomosti zábavný kdežto jeho bratr v boji je jen k pláči země je v podáni těch dvou panáčku zničená již tolikrát že veškeré řičení zbraněmi hromadného ničení za studené války byla jen legrace, Gerarde Butlere do čeho jsi to zas vlezl? K ději není co dodat není o čem. ()

Sakulnikov

Ach jak já tento žánr žeru. Ale stejně si myslím, pozor spoiler, že za vším byl přece jen prezident USA s čínským vlivem, protože byl zničen Hong Kong a ne Peking a USA se nevzdaly kontroly Dutchboye. ()

a0001 odpad!

Som myslel, že tieto usa béčkové odpady skočili v druhej polovici 90.rokov. Film prekvapil, čakal som odpad, ale toto bol neuveriteľný hnoj. ()

AliceJackie

Nejde jinak, než napsat k tomuto filmu aspoň krátký komentář. Vím, že toto dílo se svým zpracováním ani trochu nepřibližuje hollywoodským megafilmům, ale přesto mě rozbrečel, protože o zpracování tu ve skutečnosti podle mě tolik nejde. Důležitá je myšlenka citovaná v poslední minutě filmu, která je tou nejdůležitější ze všech: žijeme na jedné planetě; sice jako spousta rozdílných lidí, ale ve skutečnosti jsme jen jeden lid žijící na jedné planetě a nic víc. Cílem všeho je proto chránit či zachránit Zemi. ()

jack_scott

Zajimavý, nevyrovnaný film. Herci fajn, ale scénář je takovej fakt tuctovej...Jako jednohubka se tenhle katastrofák dá akceptovat, ale jinak je to takové moc takové...jednoduché...! 65% ()

Spielbergo

Emmerichovská pohádka o tom, jak Leonidas, Hitlerova sekretářka a Gigolo po přechodu zachraňovali svět. V roli agenta Secret Service zde Butlera nahradila blonďatá diva, Gerald ale dobře ví, kdo kdysi zabránil Pádu Bílého domu i Londýna. Tentokrát zabraňuje pádům těch několika zbylých hlavních měst na matičce Zemi a ve vesmíru pak zabraňuje v pádu satelitům a předělané ISS. Devlin tentokrát bez svého teplého bratra vytvořil stejně dobrý, ne-li lepší katastrofický vypalovák, dokonce i nacionalistických výblitků bylo méně a prezident byl o fous menší drsňák. Kam na to ten Dean chodí... Jo, zmínil jsem už, že se jedná o dost zjevnou vykrádačku filmu Princip Noemovy archy (režie Roland Emmerich)? ()

VendaCiki

byla jsem zklamaná, čekala jsem grafické provedení "děs a hrůza" jak bývá u takovýchto katastrofických filmů, ale mile překvapil. Nemám co dodat, prostě paráda :) ()

J.Mayen

Prekombinovana a nekolikrat omleta vykradacka svych celkem uspesnych predchudcu, i kdyz nektere vykradene sceny byly natocene mnohem lip, to tu musim hned priznat, vesmes se ale divak nudi, jako v mem pripade, myslim ze 53% je zde na miste a s vetsinou komentujicich budu za jedno. ()

blondboss

Emmerich je späť - alebo teda aspoň jeho vcelku verný klon. Toto je čisto snímok, ktorý pred dekádou mohol byť kasovým trhákom. Dnes ale to je ozaj len katastrofický vývar so strašne hlúpym scenárom a nedomyslenými dejovými pasážami a linkami. Herecky to nebolo zlé, ale podľa mňa pri niektorých scénach sa aj také esá ako Butler, Garcia či Harris museli jednoducho cítiť trápne. Na dnešnú dobu už ozaj nie. 50 % ()

vejfukCZ

Jako musím říct solidní slátanina plná USA klišé všeho druhu. Americký anální výplach hadr, tomuto 'snímku' by se smáli i 10-letí negramotní děti s downovým syndromem. Za tohle by se měli tvůrci posílat do báně natvrdo, nejlépe na Guantanamo. Po 4-hodinovém water-boardingu by se 'filmovému štábu' možná rozsvítilo a trošku se probudili z tý diskotéky ve který žijou. Proč tomu ku*va dávám jednu hvězdičku.?!! ()

baclajean

Spoiler alert: Scenár celého filmu drží pohromade jediné slovko (Cheng) v jedinom momente - keď si Ed Harris nedá pozor na ústa a skôr, než by zastrelil Jima Sturgessa, sa ho spýta, čo ešte povedal "CHENG". Keby niet tohto slova v tejto scéne, Sturgessovi by nič nedošlo, Harris by ho zastrelil, prezidenta by neuniesli a všetci by tam na Floridskej akcii pomreli, Butler 400 km nad nimi by im bol nanič. ()