Vražedné práva

• Česko Vražedná práva (viac)
Krimi / Dráma / Mysteriózny
USA, (2014–2020), 64 h 27 min (Minutáž: 42–44 min)

Tvorcovia:

Peter Nowalk

Hudba:

Photek

Viola Davis, Billy Brown, Jack Falahee, Aja Naomi King, Matt McGorry, Karla Souza, Charlie Weber, Liza Weil, Conrad Ricamora, Alfred Enoch, Tom Verica (viac)

Ako sa vyvliecť z vraždy? Ako za zbaviť podozrenia zo spáchania zločinu, aj keď ste ho vykonali? To všetko vás naučí charizmatická právnička Annalise Keatingová, ktorá úspešne obhajuje aj tých najhorších zločincov. Jej lekcie na univerzite, kde prednáša, sú mimoriadne populárne. Ambiciózni študenti práva, ktorí praxujú v jej advokátskej kancelárii a súperia o prestížne miesta a lukratívnu prácu, sa však pripletú do škandálu s vražedným sprisahaním, ktoré otrasie celou univerzitou. A navždy zmení ich ďalšie životy. (TV Wau)

poppy75

taketo naspeedovane serialy tu uz boli...sama forma,obsah poslabsi...vela efektnych scen na ohurenie divaka...nic ma neprekvapilo,akurat posledne sekundy s mrtvou /?/ xy som necakala-ale bolo treba navnadit na druhu seriu,ktorou to dufam skonci,a zase raz nevyhra tuzba po zisku a zbytocne natahovanie a prilisne prekombinovavanie deja...vyslovene mi pila krv katie findlay-nehrala ani sekundu-cely cas len nahadzovala neskutocne divny pohlad ...rychle prestrihy,kazdy sa stale niekam ponahla a tvari sa strasnene dolezito-pritom je to o bezcharakternej pravnicke a skupinke jej rozmaznanych bohatych studentikov,ktorych uci jedno-vrazdit a nepykat za to-a hup,ste uspesny.. ()

IAMAD

Tenhle seriál je pro mne jedno obrovský pozitivní překvapení. Má sice trochu pomalejší rozjezd než se děj dostane hlouběji do charakterů a důvodů konání všech postav, ale pak je to skvělá logická a dobře promyšlená jízda. ()

Lubikem

1 séria za 5*, a do polovice 2 série za 4* a ako sa vraví, v najlepšom treba skončiť. Ale to by neboli Američania keby z toho nezačali robiť Melrose Place, každí s každým sa vyspí, každí klame každého a je to celé preplacané. Hodnotenie je za prve 2.série. Tretiu radšej ani nehodnotím a ďalej som už nepokračoval. ()

Jindra_S

Nějak se nemohu přidat k všeobecnému nadšení. Ano, příběh je nepředvídatelný, ale třeba jen proto, že každý z účastníků trpí nějakou bipolární poruchou, takže jejich chování je ode zdi ke zdi. A poté si scénristé příběh vždy upravují tak, aby najednou byl překvapivý, bez ohledu na to, jakou by to ve skutečnosti dávalo logiku (schválně, kolik klientů přes důkladnou přípravu na výslech u soudu najednou řeklo něco překvapivého?) A aby to nerazilo úplně do očí, autoři to zachraňují sex. scénami - a to jako v Beverly Hills - skoro každý s každým, nehledě na pohlaví. ()

JollyJOKER

Vlastně jsem nic podobného neviděl. To skákání v čase , klobouk dolů, to šlape jak svicatsky hodinky. Nejde se v tom stratit a to většinou umím sqwele. Jinak už tu bylo napsáno asi vše. Přirovnání s Holmesem sedí.. ()

Simule30

Chtěla jsem se jen podívat na prvni dil,jestli mě serial zaujme,a najednou koukám že jsem na konci treti série, naprostá bomba a za me je Connor jedna z nejlepších postav za dlouhou dobu ()

MatoPalkes

Dlho ma žiaden seriál tak veľmi nechytil (prvé dve série) a zároveň tak rýchlo nepustil (niekedy na začiatku štvrtej série).  Síce som nedopozeral a ani nedopozerám ale povedzme že prvé tri série stoja za to. ()