V městečku Chicory Creek v Mississippi se odehraje série záhadných vražd. Do města tou dobou přijíždí podivím Jebediah Woodley (Dolph Lundgren), který má neobvyklého koníčka – loví démony. Místní policie a agentka FBI Evelyn Pierce ho nejprve podezřívají, ale vzhledem k nevysvětlitelným okolnostem vražd nakonec Jebediah agentku přesvědčí o tom, že za vraždami skutečně stojí racionálně nevysvětlitelné síly. Agentka a lovec démonů spojují své síly, aby osvobodili město od nebezpečného vraha. (Bontonfilm)

sedm.1

Laciný béčko, se zápletkou tak blbou, až z toho mrazí, s hereckými výkony na úrovni ochotnického divadla, dialogy patřícími snad jen do nějakého amatérského péčka, a já si přesto celou tuhle šílenost docela užíval. V žádném případě jsem totiž nečekal, že se zrovna Lundgren upíše prakticky splatterovýmu nářezu, ale hned naprosto parádní, nekompromisní krvavý předtitulkový začátek mě posadil na prdel a já si jen říkal, že jestli to takovýhle masakrální koule bude mít po celou dobu, tak tu máme hororovou pecku roku. Bohužel, další taková luxusní scéna přišla ale až více než po polovině filmu, v kostele, a pak ještě na konci, takže té pravé, veselé, krvavé zábavy nebylo tedy zase až tolik, ale i tak jsem byl mile překvapen, prostě v hororovém ohledu, který byl zaměřen především na zobrazení co nejkrvavějších úmrtí, jsem si chrochtal blahem, a k plusu lze připočítat i slušnou úroveň kvality efektů, což především ke zbytku filmu lze označit za vážně nečekané překvapení. To veškeré dění mezi tím bylo ale, jak už jsem zmiňoval, vážně ubohé, ale mě to svým způsobem prostě nějakým zázrakem celé fakt sedlo, tempo to mělo, s přivřením očiček by se dala vyčuchat i nějaká ta atmosféra, našlo se tu dokonce i pár fungujících vtípků, zkrátka, pro velice nenáročného diváka, co má chuť na nějaký ten krvavější steak, si myslím, že by mohlo jít o slušnou zábavu. Já se překvapivě bavil dost. ()

otík

Na jednu stranu neskutečně masakroidní, na druhou stranu i černě humorné. Lundgren si vybral podivný scénář, ve kterém se to řeže motorovkou, střílí se mladí, staří, děti i babky, je to fakt humus. Lundgren pátrá po démonu a také jej nalezne, bohužel si to ale díky scénáři s ním ani pořádně nerozdá. Film skončil na půli cesty, trochu pobavil, malinko vyděsil a ukázal hodně nechutností. Hm. PS: Lundgrena dabuje Pavel Soukup, to bylo fajn. ()

kaylin

Snímek „Don't Kill It“ hraje v podstatě na tři základní věci. První je přítomnost Dolpha Lundgrena. Ta u mě funguje. Druhou věcí je parťáctví, tentokrát muže a ženy, což také funguje. Třetí prvek je pak zábava, která se více než v humoru projevuje v tom, jak zde postavy umírají. Ano, je to bohaté na násilnosti, bohužel většina jich je provedena digitálními triky, což požitek snižuje. Já se přesto dobře bavil. Nenáročné, jednoduché. ()

dalziel

Lovec démonov als. "Démon z placatice" je  jedna z tých najstupidnejších vykrádačiek polepených dohoromady. Medzi iným tu nájdete Constanine, Anjela Smrti atď. , atď. Jediný démon ktorý tu voľne beztrestne pobehuje a potrebuje odchytiť je Dulph. Klasicky jedna hviezda pre mňa za dopozeranie tejto ptákoviny až do konca. ()

Raziel_cz

Pohodové béčko, které sice působí jako epizoda ze seriálu a nemůže se rozhodnout, jestli se chce brát vážně nebo s nadsázkou, ale spolehlivě zabaví. Hlavně tedy od killing spree na městské schůzi, kdy se Mendez komplet utrhl ze řetězu, pustil tvrdou muziku a nechal Lundgrena až do konce potutelně se usmívat, sekat hlášky a přesvědčovat lidi, aby se otrávili a pozabíjeli své děti. Jenom škoda, že to tak nevypadalo od začátku. ()

• Tony Messenger na filmu pracoval jako Lundgrenův kaskadérský double a ve flasbacku z minulosti si v malé nemluvené roli zahrál Jebediaha seniora. Tony zastupuje Dolpha Lundgrena v nebezpečných scénách již od filmu Expendables: Postradatelní (2010). (Rominator)
  • Jakmile produkce dostala konečnou zelenou, zbývalo 12 dní do příprav, než se spustily kamery. (noelcoward73)