WolfCop

• Veľká Británia WolfCop

Lou je zástupca šerifa so záľubou v alkohole, ktorý svojho šéfa nemá veľmi v láske. Keď mu ten jedného dňa prikáže, aby počas noci preskúmal, kto sa potuluje v lese neďaleko mestečka, najradšej by tento príkaz ignoroval. Nakoniec sa však rozhodne nadriadeného poslúchnuť, čo sa ukáže ako chyba, pretože v lese padne do zajatia okultnej skupiny, ktorá ho po diabolskom obrade zmení na vlkolaka. Spočiatku si Lou z tejto noci veľa nepamätá, akurát sa v jeho okolí nachádza viac srsti, než by si to želal. Rozhodne sa tak mierne upraviť svoje služobné vozidlo a prijme prezývku „Vlkocajt". Až neskôr však vysvitne, čo okultisti jeho premenou skutočne zamýšľali... (Incantator)

Raziel_cz

Grindhousový film bez grindhousové stylizace. Kdyby na to tvůrci flákli kamerový filtr jako Robert Rodriguez u Planet Terror, bylo by to parádní. Takhle je to trochu míň parádní. Podle očekávání zcela přepálený film, ve kterém Wolfcop jezdí v policejním auťáku přestříkaném na černo, trhá lidem obličeje, chlastá a ustřeluje hlavy iluminátským měňavcům. Akce je zábavně přestřelená, praktické efekty skvělé a humoru je tu taky dost, ačkoliv je místy spíš laciný než drsný. Rozhodně jsem ale zvědavý na dvojku, protože jsem se nenudil ani na moment, a o-o-o tom to je. ()

E lan odpad!

Hnus, humus, odpor... Asi prvoplánový brak, který jsem nepochopil nebo nechtěl pochopit. Jen mi z toho filmu bylo zle a proto se na televizi nedívám. Střela vedle jak ta jedle... ()

TSZ

Maniakální peklo, na kterém je od počátku znát, že tvůrci celou dobu věděli co točí, tedy zábavnou sračku. Tento vlastní subžánr je obvykle určen dost jinému publiku, než klasická produkce, tudíž není asi fér vytýkat chyby a WTF momenty (nic jiného se tu prakticky nevyskytuje). Bohužel, chtěný humor příliš nefunguje a divák se tedy musí smát tam, kde to asi nebylo v plánu, ale i díky krátké stopáži to uteče relativně rychle. ()

beso74

Nesmierne zábavný nezávislý vlkodlačí horor z Kanady, ktorý potvrdzuje dve veci, že aj za málo peňazí (milión kanadských dolárov nie je moc) môže byť veľa muziky a že v Kanade tento žáner natočiť vedia (spomeňte si na Ginger Snaps). Krvavá rozprávka o tom, ako sa z alkoholického policajta pecivála stál workoholik vlkolak policajt, funguje vďaka skvelej zmesky vtipu, akcie a šťavnatého gore a chlapíkovi Leovi Fafardovi, ktorý sa pre túto úlohu priam narodil. Popri tom pripravil scenárista aj nejaké to prekvapenie navyše a tak sa divák nemá času nudiť. A taký, čo má rad žralokov plachtiacich povetrím, zombi bobrov či podobné úlety, tak ten bude chrochtať blahom. Jediným mínusom filmu je jeho dĺžka, tých 70 minút čistého času nestačilo nato, aby sa divák s niektorými postavami lepšie zoznámil. PS. Vlkolačia premena je vcelku solídne zvládnutá a začína veľmi netradične a svojrázne.. :D. ()

intro

Tenhle typ hororů si nechám líbit, kéž by se jich točilo mnohem víc do roka ( samozřejmě takhle kvalitních ). Dávám 75% ()

whysoserious

Je potřeba k tomu filmu dopředu přistupovat s vědomím, že filmaři přesně takovou kravinku natočit chtěli ( ostatně svou ujetost dokazují už tím, že zobrazí přeměnu i u penisu). První cca půlhodinka nudí, protože je o ničem. Až teprve, když se vlčí verze Loua navlékne do uniformy to začne být zábavné- moc často ve filmech vlkodlak v policajtským šmejdy nechytá :-) Nějaké ty fajn hlášky se objevily a černý humor taky, ale ani v nejmenším to není až tak stylově zábavné, jako třeba geniální dílko "Co děláme v temnotách". ()

Mamlas odpad!

Moc jsem tuhle amatérskou slátaninu nepochopil, ale asi to měla být komedie. Nevím. Trochu to připomínalo Nastěnku. Vlastně docela dost. Nenašel jsem nic, co by bylo hodno nějaké hvězdy, prostě pitomá blbost. ()

Dacsus

Fakt slušný úlet, len treba vydržať asi tak do polky. Samozrejme, tie tri hviezdy sú v rámci danej kategórie - brakovosťou to smrdí hádam až po Saturn. Každopádne, zábavná blbina. ()

006.Trevelyan

Začátek utíká ve slušném tempu, ale přibližně po 30-ti minutách kdy má film vygradovat a Wolfcop začít masakrovat všechno co se hýbe, bere do ruky svářečku a 5 minut si dělá auto, hned poté jede pomočit a zmlátit mladé sprejery, na které před tím neměl :-) lol. dále se ponoří do nekonečně dlouhé soulože, která připomíná sex dívky a koně. Divák pomalu usíná a přeje si konec.... ()

Lyshitski

Své hodnocení nebudu nijak protahovat. Toho, kdo za tím hledá pobavení a nadsázku film bude bavit. Kdo za tím hledá horrorový nebo jiný zážitek, toho asi ne. Já jsem hledal to první uvedené a solidně jsem se pobavil. Jasně, není to špička trash žánru, ale nejde ani o žádný podprůměr. Co říct závěrem. Snad jen " Více takových policistů v našich ulicích". Wolfcop si u mně vybojoval pěkných 50%. ()

damic

Parádní uvolnění a pobavení, párkrát jsem se fakt slušně zasmál a nebýt toho konce, tak bych hodnotil ještě lépe! Dneska je už takových filmů vážně málo. 65% ()

PORTER44

Trochu divný a odlehčený pohled na vlkodlaka ,policajt který se promění na vlkodlaka a začne si hrát na dobráka nejdřív si vytuní auto přitom místo zabíjení chlastá,kouří a souloží. ()