Zacha vôbec neteší, že sa musel s mamou presťahovať do malého mesta, až do momentu, kým nestretne pôvabnú susedku Hannah. Jej otec R. L. Stine píše hororové knihy pre deti, na čom by nebolo nič zvláštne, keby... všetkých duchov a príšery čo vytvoril, nedržal pod zámkom vo svojich rukopisoch. Zachovi sa však nedopatrením podarí tieto monštrá vypustiť do sveta ľudí. A tak Hannah, Zach a pán Stine spoja sily, aby nebezpečných votrelcov vrátili tam, odkiaľ prišli. (Itafilm)

mr.twizta

Je to tak na hranici trech a ctyrech, ale ja jdu po horni hranici, a to uz jenom proto, jak spokojeny jsem opoustel kinosal. Goosebumps mi totiz nabidly presne ten rodinne dobrodruzny zazitek, jaky v kinech proste chybi. Strucne vzato, jedna se o halloweenskou verzi Jumanji. Svizne natoceny popcorn, ktery sice obcas trpi nedopecenymi triky, ale sbira bonusove body pestrosti, tempem a prekvapive i humorem. Jack tady sice logicky nedostava tolik prostoru na to, aby se plne vytajtrlikoval, ale kdyz ono to cele hraje na tak bezelstne sympatickou notu, ze jsem vice nez svolny odhodit skarohlidstvi stranou a na ferovku se priznam, ze jsem se bavil. Budouci televizni stalice. ()

PamPero 1

Goosebumps je fajn komedie, která v sobě skrývá lehce nostalgický nádech filmů z devadesátých let. Mohlo to být ještě o kus lepší, kdyby ubrali více keců ze začátku. Akce je sice dost, ale radši bych do filmu zapojil více různých hororových postaviček, takhle se právě na úkor poměrně dlouhé představovačky na plno z nich nedostane a je to škoda (možná v dalším pokračování, které se údajně chystá). Chování postav je samozřejmě naprosto dementní, jak byste u tohoto typu snímku čekali, ale na druhou stranu příběh zase tak předvídatelný nebyl, což mě překvapilo. Tři zásadní věci, které mě v kině těšily byly ty, že hudba je perfektně padnoucí a skvělá a tady to Danny Elfman vyloženě vystihl! Triky a výprava za necelých šedesát mega jsou skvělé a neurážejí - humor po většinou taky funguje dobře. Moje očekávání od Husí kůže byla na bodu mrazu, ale nakonec mě film "zahřál" a potěšil a vždycky ho rád doporučím. Žádná bomba to sice není a šlo to udělat i lépe, ostatně jako vždy, ale jako oddychovka OK! PS: Viděno v kině ve 3D a bohužel i s dabingem (3D fajn, ale opět se tady vyskytuje stejně omletá písnička, že noční scény jsou moc tmavé a jelikož se více jak půlka filmu odehrává v noci, tak to zrovna dvakrát dobré není). 75% ()

Nemooo

Na film jsem čekal delší dobu, díky traileru a těšil jsem se.. Nakonec mi dal, co jsem očekával, ale bohužel nic víc. Film je moc hezky udělaný, zápletka super. Ve filmu se vyskytuje jen mizivé minimum pasáží, u kterých by jste se lekli, což je škoda, protože horrory zbožňuji, ale jako komedie to působí vcelku fajn. Nakonec jsem se rozhodoval a dávám 75% ()

blade23mc

No od filmu, kde je v hlavní roli Jack Black nejde očekávat zázraky a taktéž nic jiného než nějakou "bláznovinu", i když nevím proč zrovna horor. Takže tohle myslím splnilo na to průměrné hodnocení vše. Možná byl celkový film až moc dlouhý, ale i přesto zcela nenudil, ale příjemně utíkal. Black nezklamal za to ostatní osazenstvo nic moc tedy. Takže 60% ()

Optical

Jsou filmy, které vás dokáží zaujmout několika různými způsoby a pak jsou tu filmy, které vás prostě jen nudí od začátku až do nekonečného konce. Goosebumps je tím druhým příkladem. Nápadem podobný filmu Inkheart, Brendan Fraser v hlavní roli. Vtipem tato komedie zrovna moc nehýří, zato dostaneme spoustu CGI monster a obstojně hrajícího Jacka Blacka. Film je cílený pro mladší publikum do dvanácti let, kdokoli mentálně vyspělejší, než je tato hranice by se po hororové komedii měl porozhlédnout jinde. ()

FILMOVKA

Takové trošku další Jumanji. Ale to se tak posuzovat nedá. Mně se to líbilo. Fajn příběh propletený dobrým situačním humorem. ()

dom1niq

Ďalší zo série filmov, kde zle spracovanie pochová celkom slušný nápad. Začalo to celkom nádejne, ale postupom času to len upadalo do obyčajnej kraviny plnej stupidit. Ani ten humor to nemalo, čo je veľká škoda a zároveň mrhanie kvalitami takým skvelým komikom ako je Jack Black (zle napísaná postava pre neho). K zbytku hereckého obsadenia sa ani nemá cenu vyjadrovať, lebo si neviem ani vybrať kto bol viac otravnejší a viac neherec, či Zach alebo upíšťaný Champ (také duo museli fakt hľadať lupou). Treba len dúfať že nevznikne nejakým zázrakom druhá časť, čo by bola škoda peňazí, času, energie...vlastne všetkého. ()

sotek13

Po prvních 10 minutách jsem přemýšlel co je tohle za blbost, ale poté se příběh rozeběhl a začal mě celkem bavit. Téma bylo zajímavé a ne až tolikrát zpracované, a proto mě zajímalo jak se s tím producenti a režisér poperou. Bohužel film je ve své druhé polovině plný klišé a většina scén je předvídatelná. Ani výkon Jacka Blacka nepatří mezi jeho nejlepší a film tedy svým výkonem nezachrání. Vrchol všeho je závěrečná scéna, kdy jsou "všechny" nestvůry vtaženy do nové knihy i s hlavní hrdinkou Hannou, která by vlastně vůbec neměla být vtažena, protože pochybuju, že ji do knížky její otec zahrnul. A to se nezmiňuju o konečné scéně s neviditelným klukem. ()

MadyDollar

Tak úplně nekoukatelné to není. Jako horor bych to rozhodně neoznačil. Trošku mi to připomínalo spíš Scooby Doo. Spíše takový rodinný večerní film. Znovu bych si to nepustil, ale jsem na druhou stranu rád, že jsem to viděl. Sice jsem se místy i usmál, ale od Jacka Blacka jsem čekal víc. ()

Marci137

No příběh dobrý, zpracování taky... Ale ten Chappy, Cherry, nebo Checky nebo jak že se jmenoval ten maník, mě od začátku jenom sr*l.... Uplně zbytečná, trapná, nepříjemná a nesympatická postava. Nebýt jeho, dám o * víc. Velmi předvídatelný konec se vším všudy, ale i tak je to fajn oddychovka k odpolednímu obědu. ()

belinko

Nápad fajn, vtipy originálne, Jack Black skvelí, Mila Kunis junior zlatá... nevadilo mi ani že je to len brak na zbieranie peňazí.. ja som sa bavil :) príjemná pohodovka :) ()

v.indruchova

Tohle je opravdu pro děti, ale přijde mi to horší než Džumanži. Mě to moc nebavilo. Předvídatelné, najivní. Neustále kopírující vzorce, co jsme už tolikrát viděli, tedy ti, kteří jsme byli na světě před rokem 2000. Tohle je na mě opravdu moc najivní. Udělalo se mi s té sladkosti až šoufl. Já si pořád myslím, že je mi kolem dvaceti, takže tohle nepatří mezi to, co bych dala. :) Herci byli fajn. Ten "hlavní hrdina," až povyroste bude dost dobrej (herec :). Myslím si, že to doporučím 12 letému bratranci. ()

andrewXx

Námet s týmto potenciálom dával Robovi Lettermanovi veľkú šancu dostať sa z režisérskeho priemeru vyššie, prípadne započať novú trilógiu o spisovateľovi, ktorého hororové diela zázračne ožívajú a osloviť tým masy divákov. Nuž nepodarilo sa a vo výsledku sa jedná len o podpriemer. Škoda. Každopádne ľudia s podpriemernou latkou humoru a nenároční diváci, ktorých rozosmeje či zaujme takmer čokoľvek si k môjmu hodnoteniu môžu pripočítať 2*, ak patríte naozaj k tej hornej hranici zmienenej kategórie tak pokojne si prirátajte aj 3*. Mňa sa teraz zmocňuje úvaha čo by bolo, keby tento námet zoberie do rúk taký Chris Columbus, ktorému síce od Potteroviek dochádza para, ale myslím, že aj napriek tomu je jeden z mála ktorý by z tohto vedel vytesať nadpriemer s lepším hereckým obsadením a vlastne všetkým čo k tomu patrí. Ale vlastne je možné, že za všetko môže najmä ten blbec Darren Lemke, ktorý by mal písať len TV adaptácie. ()

esmoke

Mlaďoch se přestěhuje s matkou z New Yorku do maloměsta, soused je podivín a má pohlednou dceru, která po něm kouká. Ovšem tatík asi dcerce provádí ošklivé věci, takže mlaďoch se vydává na vyšetřovací/záchranou výpravu. Zjistí, že to všechno bude asi trochu jinak. Děj je předvídatelný, obsahuje pár slušných vtípků, soundtrack sedne a triky jsou odpovídající. (2D dabing) Rozpočet: $ 58 miliónů, Tržby: $ 156,511 miliónů. ()

Husí kůži čeká pokračování

Husí kůži čeká pokračování

19.01.2017

Předloňská fantasy Husí kůže stála 58 milionů dolarů a vydělala 150, což v hollywoodské matematice znamená dvojku. Studio Sony ji naznačilo už loni v dubnu, teprve nyní je ale všechno jisté a dokonce… (viac)