Pomsta je sladká... Keď si najnebezpečnejší nájomný vrah na svete Arthur Bishop (Jason Statham) myslí, že svoju vražednú minulosť má dávno za sebou, jeden z jeho najobávanejších nepriateľov nechá uniesť jeho priateľku (Jessica Alba). Aby ju zachránil, musí sa Arthur vydať na šialenú misiu. Má za úlohu spáchať tri takmer nemožné vraždy a využiť všetky svoje schopnosti, aby to vyzeralo ako nehody s následkom smrti. (Forum Film SK)

Denzen

Dopredu som vedel, aký typ filmu si idem pozrieť, no to čo som dostal, bola neskutočná hovadina. Pripadalo mi, že tie akčné scény sa navzájom predbiehali v tom, ktorá z nich je najblbšia, mali sme tu skok na rogalo, útek z väzenia, Mission Impossible s bazénom, všetko doprevádzané Stathamom, ktorý za celý film vysúkal zo seba asi tak dve vety. Treba spomenúť aj nelogické momenty, otrasného záporáka a dĺžku (aj 98 minút môže byť niekedy moc). Dve hviezdy sú najviac, čo tomuto môžem dať, prvá je za Tommyho a druhá za exotické prostredia. ()

hujerita

Takže akčné fajn, inak akože veľká hlúposť. Zakiaľ sa to rozbehne tak pol filmu v prdeli, akcie boli v rámci možností, sem-tam neprehľadné a vojaci mu sami skákali pred pištol-samopal a ja neviem čo ešte. Dalo sa z námetu už pri jednotke čo to vytrieskať, ale dvojka je slabá ako čaj. Tommy Lee ma na druhej strane potešil, mohol tam stráviť viac času a Jessica menej času, trochen lepší scenár a je to tam. Holt nepodarilo sa. ()

PORTER44

Průměrný akčňák,pro mě ochlup lepší než jednička,akční scény nenudí,hlavní hrdina nesmrtelný a správný profík,akční scéna s bazénem na střeše povedená,J.Alba nádherná. ()

Cezar209

kto videl jednotku bude trochen sklamany...akcna zalezitost nepriamo nadvazuje na pribeh z 1, ale inak samostatna zalezitost v tomto smere. Ujo Jason plni ulohy dane inym zlym ujom preto, aby mu "vratil" tyzdnovu frajerku...nieco ako 12 kol, len v tomto pripade su to 3 kola :o) ,,,skoda. jason cest tvojej pamiatke. ()

spraTECH odpad!

Když se ožeru, tak nesmím druhý den čučet na emerický filmy. Nevím pak, jestli se mi chce zvracet z toho filmu, nebo alkoholu. Na začátku filmu by mělo být upozornění "Před sledováním filmu, si vyjměte mozek z hlavy". Jedna velká reklama na demenci. A jak si vůbec mohli dovolit, dát mu jméno "Bishop"? Bishop je jen jeden a to ten z Alienů!!! ()

JerryPilsen

Docela blbý návrat do osmdesátkového béčka.Jakákoliv zápletka úplně k smíchu a to nemluvím o dialozích.Jedna hvězda za akci,střílečky byly ale k smíchu. ()

Aresko123 odpad!

Strasna hovadina. Statham ala MCGywer je odbornik na vsetko. Dokaze zabit pohladom, otvorit sejf len myslienkou a vyratat silu vybuchu v sekunde. Je to odbonik ako ma byt. Vie sa stryvat, vie sa bit a vie skratka vsetko. Aj Bond by sa pri nom citil ako male dieta. Taketo filmy tocil pred 25 rokmi S.Seagal a dnes uz to cele vyzera komicky. ()

majorzeman13

Slušná,solidní akce + krásná Jessica A.,drsný Jason S. a bohémský ganster v podání Tommy lee Jonese a exotické lokace= průměrný akční béčko na jedno shlédnutí ! ()

tomkat

Když uděláte plytkou, klišovitou variaci na stokrát obehrané téma (vlastně témata - obehraná ale všechna), nepomůže vám ani Statham. Malus - konečně film, který střídá exotické lokace ještě bezdůvodněji než bondovky. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: Ze začátku to vypadá na akční pecku, ale není tomu tak. Jason Statham tu je bez emocí, takže se dá říct, že je ve své obvyklé póze. Jessica Alba hraje klasickou pipinu, kterou později čapnou gangsteři. První půl hodinka se věnuje vztahu mezi Statham a Albou, což je nuda. Poté gangsteři unesou pipinu a Statham pro ně pracuje. Pak sledujeme celkem dlouhé scény, kde se moc nemluví a to, až po finální přestřelku. Za těch pár akčních sekvencí a neoriginální scénář jsou 3 hvězdy akorát. P.S: Je to sice dvojka, ale funguje to jako samostatný film. - 50%. ()

andy60

Úvod jak z nějaké Bondovky a pak už to jede ve Stathamovských kolejích. Koho nebaví přemýšlet nad nelogickým scénářem a má rád čistě jen a jen akci, zřejmě bude spokojen. Mně ale jen mlácení ke spokojenosti nestačí. ()