Jimmy se přes Kiminy pochybnosti s chutí pustí do života jako Saul. Lalo naruší Gusovy plány. Gene se v Omaze vyděsí, že ho někdo poznal. (Netflix)

ALIENka_

Nic moc se sice neděje, ale je zatracená zábava sledovat Jimmyho konečně ve svý kůži v tý žlutý košily se zářivou kravatou v podobě Saula Goodmana - právníka pro všechny lidi i ostatní pohlaví z drogovýho podsvětí! Jenom očekávám, kdy se to zlomí mezi Kim a Jimmem, protože už ten jejich vztah vypadá docela dlouho pěkně na pokraji zhroucení. Hodnocení: 7/10 ()

DJ_bart

"It's all good man!" ________ Bob Odenkirk se ambiciózně zhostil grandiózní čtyřrole - Slippin' Jimmy, James McGill, Saul Goodman a Gene Takovic - a nyní jen a pouze na jeho bedrech spočívá, které z těchto alter-eg se zmocní jeho osobnosti. ()

jedna_vrana

Jimmy si mení oficiálne meno na Saul Goodman. V úvode sa dozvedáme, že to nie je posledná zmena jeho mena v živote. Táto – na Saula, má znamenať, že necháva za sebou minulosť v tieni Chucka a začiatkom nového profesionálneho života. Lalo vypočuje Nacha a začne pátrať po pôvode zriedenej drogy, na ktorú sa sťažujú klienti, čo vedie k stretnutiu s Gustavom. V dôsledku udalostí, ktoré sa odohrali, partia nemeckých robotníkov dostane letenky na cestu domov. Saul si buduje klientelu. ()

BROKEN_

Saul Goodman to pěkně rozjíždí, už je to pomalu a jistě Ten Saul z Breaking Bad, jen tak dál. Úvodní pasáž perfektní, vidět Roberta Forstera bylo fajn. 5 série vypadá zatím ze všech dosavadních sériích, že bude asi tou nejzajímavější, doufám v tom. :) ()

LachtanShows

Z postavy, co nám ze začátku po zkušenostech z BB byla skoro neznámá, se nám stává ta, kterou jsme si velmi oblíbili už v předešlém seriálu a teď začne ta pravá jízda, co připraví půdu pro veškeré kulervoucí dění, co nám doručil slavnější předchůdce. ()

Ozzy2

Tak abych byl upřímný..hlavní příběh mě začíná mírně nudit.tam už všichni víme, jak se to bude odvíjet, daleko více mně zajímá to, co bude potom v případě Gene Takovice. ()

PaTeXx

Hned ze startu série mi Gilligan připomněl, že všechny dějové linky jsou napnuté jak trenky a každá minuta bude dobrá. Bude sice těžké v tomhle pokračovat. ale dá se to zvládnout. ()