Bývalý zloduch Gru má problém. Medzi prstami si nechal utiecť aktuálne najhľadanejšieho zlosyna na svete, a tak ho vyhodili z práce v Antizloduchovskej lige. Jeho Mimóni sú navyše čím ďalej nespokojnejší lebo ich pán už nie je zlý. Najmladšia dcéra Agnes túži po živom jednorožcovi, ktorý bude neuveriteľne hebučký. A do toho všetkého sa Gru dozvie, že má dvojča, ktoré je mu na nerozoznanie podobné. Až na tie vlasy. Vráťme sa ale k tomu darebákovi, ktorý prekabátil Grua. Volá sa Balthazar Bratt a v osemdesiatych rokoch minulého storočia bol detskou hviezdou populárnej televíznej show. Na svoju škodu sa však nedokázal preniesť cez jej koniec a odvtedy robí zle, všade kadiaľ chodí. Nosí retro oblečenie a nemožný účes, počúva staré pesničky na kazetách a ako zbrane používa Rubikovu kocku a žuvacie bubliny. Proste odporný typ.
Omnoho väčším sympaťákom je ďalší nováčik v príbehu, Gruov brat Dru. Je to neuveriteľne priateľský a milý chlapík, ktorý si zo všetkého najviac praje, aby ho brat zasvätil do umenia zločinu. Lenže z Grua sa začal stávať zaťatý dobrák (dokonca tak zaťatý, že s ním nepohla ani otvorená vzbura Mimóňov, ktorí ho kvôli jeho dobrému správaniu opustili). Jediný, kvôli komu by bol Gru ochotný prejsť aspoň dočasne na stranu zla, je jeho večný súper Balthazar Bratt. A keď si mu dovolí tento nedokonalý klon Michaela Jacksona siahnuť na rodinu, využije všetky zloduchovské skúsenosti k tomu, aby svojich blízkych zachránil. V tom mu s nadšením sekunduje jeho novo nájdený brat Dru a jeho Mimóni, ktorí si až vo väzení uvedomili, čo je pre nich v živote najdôležitejšie. (Cinemart SK)

2rady

Jednotku som nedokazal dopozerat ani na treti pokus. Dvojka je skvely rom-com a trojka niekde uprostred. Fantasticky 80-tkovy zaporak a perfektni mimoni vo vazeni. Zial cele to tahaju dole Gruove rodinne patalie, osobne by som Drua vystrihol uplne. Tentoraz za 50/100 ()

Tomulka

Něco horší a něco lepší než ve dvojce. Jsem se překvapivě trošku více nasmál než ve dvojce. To dvojče jsem sice čekal jako lepšího bráchu. Takže překvapení, že je vlastně moula. Zápletka hlavního padoucha dost slabá. To El Mádžo byl lepší :). Dost mi záporák přišel podobný jako Scarlet Odkráglová z Mimoňů, ale ta měla fakt šmrnc a hlavě větší cíle. Dávám horší tři, ale všechny díly jsou fakt na tři. Dvojka zatím nejlepší! ()

pichta

Silene a príliž infalntilné, nebavilo ma to. Vtipy boli akésy nudné, nič nové to neprinieslo, len to vybrakovalo obsah iných filmov, taký zlepenec, ktorému chýbalo napätie... Zloduch z 80-rokov - nápadité, no liezol mi na nervy. 40% to u mna získalo za to dobré čo tu ostalo... Tento tretí diel im nevyšiel. ()

soukyd33

Opět už zajímavý začátek, a opět už na začátku Mimoni. Jinak tohle už je vážně přehnané. Poznámka: Mimoni jsou ještě šílenější. 🤣 Hvězdiček 3 ()

Dr.Str.

Příbuzný napojený na vedení Antivelepadoušké ligy. Šílený osobní komorník vynálezce. Epická bitva mimoňů s elektronicky ovládanou hordou prasat. Souboj Grua s těmi nejlepšími zvrhlými agenty na světě. Plán na ovládnutí internetu a zhypnotizování celosvětové populace. Pomsta Scarlet Odkráglové v důchodu. To všechno a víc by se dalo dát do jednoho filmu, ale není to tam. Jednou to muselo přijít. Dá se říct, že jsem celý film nevěřícně koukal a čekal, kdy dojde ke zvratu jak dějovému, tak kvalitativnímu. Nestalo se. Prakticky všechno ve filmu je nefunkční, kromě funkčního Grua, kterému všechno vychází, což ve výsledku není vůbec zábavné. A minihlody k zasmání byly asi tak čtyři. Usnulo mi u toho dítě, což je plus. Takže 40%. ()

AdelleR

Ale tak jo. Jasně, mimoni vydělávají, tak pojďme dělat další a další filmy... ale tohle naštěstí není jak Doba ledová, která šla k šípku teda rapidním tempem. Drží si to svou laťku, je to vtipné, záporák aspoň donesl skvělý soundtrack, kdy jsem měla pořád chuť se vrtět do rytmu, a já osobně mám ten mimoní humor ráda, takže scény s nimi jsem si užívala. Je vidět, že to je spíš pro mladší publikum, ale bavila jsem se taky. ()

Naby

Za me se tenhle dil povedl, možná i nejlíp ze všech. Starší hity dostaly děj do správného vtipného tempa a zase tam bylo dost nových vtípků. Celkem 4,1* PS: Ideální pro rodinné koukání, pobaví se děti i dospěláci. ()

Narg79

Tak jsem byl na film s dětmi a musím dát na jejich hodnocení, protože je to film pro děti a těm se to moc líbilo. Vydržely být pozorné od začátku až do konce a mě se to taky líbilo. Samozřejmě z mého pohledu bych dal o hvězdu méně, protože mě tam toho moc nepřekvapilo ale děti jsou nadšené, takže 5*. ()

cica

Také nudné... pár dobrých scén, no v porovnaní s predchádzajúcimi Padouchmi slabé. Plus katastrofálny slovenský dabing - ten ma dostal... ()

Ivousx.y

Do kina jsem šel jen proto, abych dodržel tradici, jelikož jsem navštívil zatím každý díl. Čekal jsem, že to bude jak u jiných filmů, že další pokračování (navíc vždy 2 roky po sobě) bude znamenat, že tento díl bude bez humoru a na sílu, ale rozhodně jsem rád, že jsem se mýlil. Tento díl sice rozhodně nemá na předchozí díly, ale určitě neznamená, že se na něj nedá dívat. ()

Armin111

Asi jsem po výborný dvojce, čekal víc. Proto jsem byl po shlédnutí docela zklamán, je to taková nemastná, neslaná a nastavovaná kaše. Nejvíce mi vadil dabing Jiřího Lábuse, který z Drua dělal skoro až mentálně zaostalýho. Děj mě dvakrát nezaujal, přesto dávám 3 hvězdy za padoucha alá 80. léta, Mimoně a "jednorožce". ()

Mach Tom

Po Mimoních kteří dokázali, že oživlé lentilky nedokáží sami ukočírovat film je tohle důkaz, že jim křoví sluší víc. Je jen škoda. že z Krula museli udělat za všech okolností klaďase, když zlobil, byla to i v trojce větší zábava. Pokud bude čtyřka tak jedině z Drulem. ()

Které loňské filmy měly největší zisk?

Které loňské filmy měly největší zisk?

08.04.2018

V Hollywoodu se (stejně jako v kterémkoliv jiném byznyse) zásadně rozlišuje mezi tržbami a ziskem. Když váš film vydělá 100 milionů dolarů, můžete slavit i křičet zoufalstvím - vždycky totiž záleží… (viac)

Připomeňte si začátky kultovních postav

Připomeňte si začátky kultovních postav