Nová komédia režiséra Judda Apatowa sľubuje veľmi drsný humor. (Barracuda Movie)

halogenka

Amy Schumer znám. Některé její věci jsou dobré, jiné ne. Tohle je bohužel ten druhý případ. Začátek Vykolejené (víc jsem nezvládla, po půlhodině jsem to s filmem vzdala a opustila kino) postrádá ten správný rozjezd, vtip a používá spousty klišé (linka s otcem, svalouš atd.). V Inside Amy Schumer je vám tahle hubatá rajda sympatická, ve Vykolejené vás bude neskutečně prudit. Aspoň mě teda jo. ()

Aleee89

Když je vám hlavní hrdinka nesympatická a navíc vám připadá škaredá, je to pak s filmem fakt těžké. To se mi stalo u Vykolejené. Čekala jsem větší legraci, nakonec se to neslo spíše v duchu klišé. ()

TheDon

Když postavíte oblečený prase na zadní nohy a srovnáte ho s vedle stojící Amy Šumer, zjistíte, že máte velký pochybnosti o tom, který z nich je to opravdový prase. Jedinou jistotou je, že i prase stojící na zadních má hezký štíhlý nohy. Celý tři fórky za 125filmu z jehož popisku křičí kondomedie, jsou bohužel pouze k pousmání a celej film je vlastně o promiskuitním praseti, který je vykolejený z toho, že ke žrádlu místo lascivního hezounka zbyl jen doktor šrot. 20% P.s.: LeBron fukin´ James by z fleku mohl hrát Frankensteina, výšku i čelo na to má. ()

Aljak

Bol som naozaj zvedavý, čo prinesie spolupráca tandemu Judd Apatow & Amy Schumer. A napokon to bolo celkom obstojné, aj keď nie až tak ako som tajne dúfal. Ale celkom potešila Amy, že v hlavnej úlohe nebola nejaká klasicky vychudnutá "hviezda", ale prirodzene vyzerajúca žena. Zápletka bola taká klasická romantická šablóna, ale aspoň že na niektorých scénkach sa dalo dobre zasmiať (a to sa pri amerických komédiach už tak často nevidí). Nič prevratné, ale zas ani žiadny prepadák. Rovné 3*. ()

M.i.k.e

u Apatowových filmů to píšu dost často,nicméně i sem to pasuje...klasická Apatowovina se vším všudy.Hlavně v první půlce jde o velmi dobrou konverzačku,která má spád a je opravdu zábavná...Bohužel jak bývá u Judda zvykem druhá půlka je jakoby z jiného světa.Po té co si Amy uvědomí určitě věci a začně se sbližovat s Aaronem děj najednou hodně zabrzdí a začne to být nuda.Na tom má jasně největší podíl fakt,že Apatow opět přestřelil stopáž a víc jak dvě hodiny jsou na komedii podobného rázu,navíc s poměrně plytkým dějem,opravdu hodně.Zkrácení o dobrou půl hodinku by z Vykolejené mohlo udělat opravdu dobrou komedii...60% ()

Streeper

Velice dobrá a vtipná komedie, prostě taková jako všechny ostatní, co Američané natočili, takže to není nic originálního, ale na nudné odpoledne ten film postačí a navíc zaručuje, že se alespoň jedné ze scén zasmějete, protože Amy Schumer je opravdu skvělá komička a dokáže si ze sebe udělat legraci. ()

bourec

Aniž bych chtěl nějak hodnotit kariéru Amy Schumer,tak děsně nesympatická,a vlastně jí chyběla raketa,abych mohl vyhrknout,hele,Monika Seleš ve filmu,a ještě vod Apatowa.Ten chlap nějak stagnuje.Nezábavná,chvílema i otravná,uspávající,prostě jednoduše se to nepovidlo.A domluvil sem.40%. ()

epicek

Podle mě v tom lidi hledají uplně něco jiného , než by měli. Já i přes tu negativitu zde , šel celkem s nadšením a taky s ním i odcházel. Příjemná oddychovka o jedné až moc free ženě , která se nechtěně zamiluje. Humor byl přesně moje nota a proto mi nepřišel nucený ba naopak , vždy krásně vyplynul. Protestně přidávám o hvězdu navíc ! Oh my god , your penis length is same as list of actors in Game of Thrones ()

Juto

Pri tomto filme som dostal nejakú pseudo komédiu s treťotriednym podtónom Woodyho Allena s prázdnou charakteristikou. Naozaj som sa nevedel dočkať, kedy sa tento smutný film skončí. 4/10 ()

V_erus_h

Vůbec to není špatný film, jenže většina lidí zřejmě čekala, že se bude válet smíchy u každý druhý scény.. Mně to vyhovovalo tak, jak to bylo, dobrý příběh, v mnoha scénách jsem se s Amy ztotožňovala a opravdu se mi líbí, že to není žádná typická hubená, blonďatá kočička, ale úplně normální ženská.. Doporučuji jako nenáročnou oddychovku.. :) ()

mortak

Přes všechnu tu rádoby drsnost a sexuální odvazanost, cudne a konzervativní jako nikdy nesundana podprsenka Amy. To je moderní žena v kostce, a Schumer je její typickou predstavitelkou. Na povrchu mnoho dobrých vtipku, ale jádro příběhu je smutné a depresivní. Pohádkový happyend je možná až moc chteny, jenže právě v něm je skrytá naděje pro muže. Sobecké dítě se snaží dospět a změnit. To by hrdinky Sexu ve městě nikdy neudělaly. ()

URBAN

Nevím jak se do tohodle filmu dostal Daniel Radcliffe nebo LeBron James, ale je to prostě blbost. A toto slovo vystihuje celý film. ( 14.11.15/MAC ) ()

Prometheus69

BURNY v sukni aneb hruška nepadla daleko od stromu... Ten začátek jak vysvětluje monogamii na barbienách.. uplně jak od Matella :D Tedy až na ten výběr hlavní aktérky který je NEWER EVER OTŘESNÝ! O_o Zbytek, bavil.. dobrý gegi a situační humor... sice vulgární a mýsty dosti nemístné, ale smál jsem se skoro pořád. Ale ten VRCHNÍ!!! Jako nemohla kráska hrát blbku.. hold ošklivky dneska asi letěj. O.o ()

StanislachKo

Nečakané :-) Najmä preto, že už len samotný zjav tej Amy je dosť odpudivý a že Hader jakživ nebol obsadený do žiadnej hlavnej role má svôj dôvod. No slušelo im to pekne. Isteže nejde o film na viac ako jedno použitie, ale čas mi s ním odsýpal a slušne som sa bavil. To je holt údel romantických komédií. Ale nič proti tomu. Apatow čoby scenárista je pre mňa vždy dôvodom si jeho filmy pozrieť. Ale tu bolo tak krásne cítiť ako si so scenárom niekoho iného skrátka sadol. Modré hodnotenia nezaslúžené. Ale to už tak dopadá, keď sa do takéhoto žánru neobsadí sexbomba typu Jennifer Aniston. Alebo ženské komediálne eso Kristen Wiig, ale to je už iný level :-) ()

Doudis19

Klasický Apatow. Sem tam slušně neotřelej fór(vedlejší postavy), sem tam životní moudro, ale celkově nemastný, neslaný paskvil komedie a dramatu. LeBron jako miliardářskej kolenovrt super, stejně jako John Cena v roli namakanýho trouby a Brie Larson to zase moc slušelo :-). Vedlejší postavy jsou vlastně jedinou opravdu vtipnou respektive sympatickou složkou filmu. Amy Schumer není můj šálek humoru a navíc musím říct, že se mi vůbec nelíbí. ()

Remivsremi

Film má dvě pozitivní věci, vážnější pojetí Billu Haderovi výborně sedlo a LeBron James překvapil svou uvolněnou rolí. Zbytek nestojí za řeč, takže 2 hvězdy. ()

Zemřel herec Norman Lloyd

Zemřel herec Norman Lloyd

12.05.2021

Z kalifornského Los Angeles přišla smutná zpráva. V úterý zemřel americký herec, režisér a producent Norman Lloyd. Bylo mu neuvěřitelných 106 let. Zprávu o úmrtí médiím potvrdil Lloydův dlouholetý… (viac)

Amy Schumer se bude cítit krásně

Amy Schumer se bude cítit krásně

04.06.2017

Americká komička Amy Schumer se úspěšně přesunula k filmu ve Vykolejené, s letošní Dámskou jízdou už ale tolik nezabodovala. Co chystá dál? Dlouho to vypadalo, že bude podrývat stereotypy v… (viac)

Film o Barbie už má hlavní hvězdu

Film o Barbie už má hlavní hvězdu

03.12.2016

Letošní Krotitelé duchů se proměnili v menší katastrofu, studio Sony to ale naštěstí neodradilo od filmů s ženskými hrdinkami. Před pár dny jsme zjistili, že se chystá dámský spin-off 21 Jump Street,… (viac)

Goldie Hawn se vrací na velké plátno

Goldie Hawn se vrací na velké plátno

19.07.2016

Málokdo si to uvědomuje, ale Goldie Hawn se už 14 let vyhýbá filmovému byznysu. Na svoje místo tak trochu vyslala dceru Kate Hudson, teď se nicméně vrátí do kin v novém filmu s Amy Schumer. Velká… (viac)