Posledná šanca na pomstu

• Česko Poslední šance na pomstu (viac)

Veterán CIA, agent Evan Lake (Nicolas Cage) je nútený odísť do penzie z dôvodu nastupujúcej demencie. V rovnakom čase odhalí jeho mladý chránenec Milton Schultz (Anton Yelchin) dôkazy o tom, že Lakov dávny nepriateľ- terorista Muhammad Banir (Alexander Karim) nie je po smrti, ako sa predpokladalo. Lake preto nastupuje na nebezpečnú interkontinentálnu misiu, ktorej cieľom je odstránenie jeho úhlavného nepriateľa. (TV Markíza)

sedm.1

Filmový průmysl je jedna z nejzrádnějších branží, která snad existuje a jsem přesvědčen, že by o tom mohlo vyprávět mnoho, mnoho herců, a to včetně i těch největších hvězd. Ovšem možná jeden z těch úplně největších a nejstrmějších pádů, respektive úpadku své kariéry, zažívá právě Nicolas Cage. Když si totiž uvědomím, že herec, který hrál v tolika ohromujících, legendárních a nezapomenutelných filmech, nyní točí to, co točí, wow, to se prostě nedá označit za nic jiného, než pád z absolutního vrcholu na totální dno. A Poslední šance na pomstu je toho jen dalším důkazem, na jak hlubokém a kalném filmovém dnu se nyní pohybuje. U něj je ovšem ten průser o to větší, že v podobných sračkách účinkuje sice i mnoho dalších kdysi výrazných akčních ikon, ale Cage k tomu všemu začíná i odpudivě vypadat a především, jeho herecké výkony už nejsou vážně prdel. Ten chlap hraje tak otřesně, že fakt nechápu, a když třeba v tomto filmu předváděl, jak moc je nemocný a zmatený, nevěděl jsem, jestli se smát, nebo brečet, děsivý. K filmu ale samotnému. Jedná se o obyčejný béčko, s tuctovou, nevýraznou zápletkou, bez akce, s kupou hloupých keců, tempo nudné, bulharská produkce až nepříjemně znatelná, zbylé obsazení stejně tragický a trapný, jako Nicolas, zkrátka klasický Cageův produkt posledních let, a já se začínám tak trochu považovat za masochistu, neboť mě s ohledem na něj ty filmy zajímají už jen kvůli tomu, kam až lze klesnout. ()

beso74

Keď prišiel Van Gogh o ucho, bola to láska, keď sa to stalo Cageovi, ide o prúser desaťročia. Umierajúci bývalý agent tej najdemokratickejšej krajiny na svete vyznávajúci tak pravé hodnoty, až sú z nich pomaly ľavé, sa ženie cez Rumunsko až do Kene, aby ukončil život jedného rovnako chradnúceho arabského teroristu (samozrejme bez hodnôt), aby mu ukončil život o niekoľko dní skôr, ako to spraví vedľa jeho kresla trpezlivo čakajúca dáma s nabrúsenou kosou. A ja ako divák sa len modlím, aby skôr ako to celé dopozerám, som sa na jej zozname neocitol ja. Mal so chuť pozrieť si novší film s NC, ale asi to odložím na neurčito, toto bola pravdepodobne jeho POSLEDNÁ ŠANCA presvedčiť ma, že tu demenciu fakt len hraje. ()

rublik05 odpad!

Tragikomedie v přímém přenosu. Jestli si takhle tvůrci představují thriller nebo nedej bože drama, tak to už je opravdu silná káva. Není zde ani napětí ani akce, dokonce jsem nepostřehl ani žádné dramatické prvky nebo snahu o nějaké hlubší emoce. Atmosféra úplně o ničem, scénář absolutní zoufalství. Děj se nese víceméně v pomalém tempu, nemá moc čím upoutat, je plný nezáživných a nudných scén. Závěr působil neuvěřitelně stupidně, ostatně jako celý příběh. Další zbytečně natočené béčko, které jen dokazuje, že se snímky Nicolase Cage čím dál tím víc kvalitativně přibližují tvorbě jeho hereckých kolegů Willise nebo Seagala. 0/10. ()

Likan7

Z celého filmu si budu pamatovat jistojistě Cageovo ucho. Přijde mi, že na něj poukazuje každičký záběr, že to je fakt až k smíchu. A nebo to je taky tím, že film nestojí vůbec za řeč. Rádoby thriller s upadajícím Nicholasem a chudákem Yelchinem. Nebýt ouška, za 3 měsícem nevím, že bych něco takového viděl. ()

Rakosnicek77

Dvě hvězdy a to opravdu strašně moc přivírám oči. Další hrůzostrašný film z dílny Nicolase Cageho. Opravdu si myslím, že kdo se sníží k tomu, aby začal točit filmy na Balkáně, je předem odsouzený k trvalému neúspěchu. Cage nám v poslední době ukazuje, že to s ním jde čím dál tím víc z kopce! Tady tento film, je toho jednoznačným důkazem :-( ()

• Ve filmu můžete vidět i auto  české značky Škoda. (Cvalek)

Nicolas Cage neschopným únoscem

Nicolas Cage neschopným únoscem

17.05.2015

Asi vám neuniklo, že je kariéra Nicolase Cage, ehm... hodně zajímavá. Občas se sice objeví filmy jako Kick-Ass, Joe nebo Croodsovi, jinak ale diváci jen zdrceně vzpomínají na časy Skály, Con Airu a… (viac)

Nicolas Cage přichází o zrak

Nicolas Cage přichází o zrak

26.01.2014

Těžko říci, jestli má Nicolas Cage špatného agenta, nebo už o něj přední hollywoodští filmaři nemají takový zájem, pravdou ale je, že v poslední době jde oscarový herec z jednoho průměrného žánrového… (viac)