Dona Patricia čelí těžkým osobním a obchodním sporům. Navíc je od sebe dokáže jen těžko odlišit. Obchodní vztahy s Levantovými poškozuje utajovaný poměr mezi Patri a Mickeym, který mocná mafiánská rodina neschvaluje. Zároveň došlo k přesně mířenému policejnímu zátahu na měsíční dodávku drog a Patri dochází, že jí jde někdo po krku. Zbylé klany začínají zboží silně postrádat, a pokud chce Secondigliano zůstat výhradním dodavatelem a udržet mír, je nutné rychle jednat. (Česká televize)

Arkanoid

Marco D’Amore sa tentoraz z režisérskej stoličky postaral o kvalitnú mafiánsku zábavu, na akú sú fanúšikovia zvyknutí. Vytvoril sa vážny problém s predzvesťou niečoho väčšieho do budúcna. Akcia, ku nej správne zvolený soundtrack, bezchybný vizuál s matným a zaostreným obrazom v jednom zábere, luxusné, perfekcionisticky zvolené interiéry aj krásne exteriéry, napätie v scénach bez zbraní, to všetko tvorí opäť originálny pulzujúci zážitok talianskej 'Ndranghety. ()

Faustka

Don Levante urazil Patrizii: „My bossové vás respektujeme, ale nepřejeme si, aby se vaše krev smísila s naší.“ Nějaká krysa mluvila a policie tak zabavila celou zásilku drog. Bratři Capacciovi dělají problémy. Patrizia žádá o pomoc, kufr s penězi přináší Azzurra, která se chová nadřazeně a připomíná Patrizii, že začínala jako obyčejná prodavačka. Patrizia se vzepřela donu Levantemu a odvezla si jeho syna Michelangela, svoji lásku. ()

Necrotongue

Podruhé byla v centru dění ve čtvrté sezóně dona Patrizia, a ani tentokrát to na plný počet hvězdiček nedotáhla. Není to tím, že bych se při sledování nudil, událostí tady nebylo málo, jen mě jaksi neoslovily její potíže v milostném životě. Pro další děj ale vznikla další pěkná zápletka... ()

yvona

Casting je už od první sezóny katastrofální, takže ani není překvapující, jakého vometáka vybrali  Patricii za partnera (Luciano Giugliano), i když bude asi plnit i jiné poslání. O to hůř. Ten tvor ani není herec. ()