Soweek

Nemohu jinak. Rick and Morty už tři roky kralují všem animovaným seriálům a zdá se, že ještě nějakou dobu budou. Ve třetí sérii už autoři trochu potlačili sci fi stránku a upřednostnili drama a emoce - ono je to logické. Dvě série totiž stačily, aby si všechny charaktery vytvořili určitou image a background a nyní se už dá s charaktery, jejich osudy a vztahy mezi nimi pracovat. Seriál stále dovede být neuvěřitelně vtipný, sarkastický, ale i drastický a depresivní. A všechno to zvládá na výbornou. U některých epizod se stále nestačím divit, s jakou originalitou autoři přicházejí, byť jsem se vždy domníval, že všechna témata moderního sci fi jsou už dávno vyčerpána a pořád se jen točí dokola v jiném kabátu. ()

Oralfabet

Rozhodně si nemyslím, že by třetí série byla slabší, než první dvě. Nabízí díly, které mají ambice stát se naprostými legendami (Pickle Rick, Ricklantis Mixup), pak několik dalších, které jsou "jen" výborné, a jeden nebo dva, které by se nejspíš daly označit jako výplňové, ale pořád jsou podle mě stokrát zábavnější, než výplňové díly u jiných animovaných seriálů. Čekání na čtvrtou sérii bude nejspíš nesnesitelné, ale věřím, že se plně vyplatí. ()

MERKATtv

Tretia séria má v čase keď vychádzala dostala do tohto seriálu, predsalen, s Pickle Rick epizódou si seriál získal enormnú základňu fanúšikov. Druhá séria stále u mňa vedie ale tretia séria mala veľmi veľa dobrých epizód a ani sa nečudujem že ju veľa ľudí nazýva tou najlepšou. ()

hrumsrt

Neuvěřitelný kreativní! Ale poměrně nestálá kvalita jednotlivých epizod... Po předchozím finále jsem se hodně těšil, jak to půjde dále.. Tady si tvůrci hodně popustili uzdu fantazie/šílenosti! Naprosto nezapomenutelná epizoda Pickle Rick! Vždyť on byl okurka! xD 75% ()

IZFNP

Napriek neuspokojivému finále je to stále komediálna pecka. Žiaľ, vrátili sme sa k neduhu prvej série: nevyrovnanosti v kvalite jednotlivých epizód. Ale stále... Aprílový prvý diel bol brutálny krok od tvorcov, stred série bol našlapaná, komediálne-dramatická pecka, a séria dávala zmysel i ako organický, komplexný celok - takže plné hodnotenie seriálu ostáva. ()

anetd1

Souhlasím s tvrzením o nevyrovnasti kvality jednotlivých epizod, každopádně ty kvalitní jsou naštěstí sakra kvalitní, a jako celek fungují výborně všechny. Slibovaná "the most darkest season" se za mě nekonala a jelikož jsme si během posledních dvou let čekání celý internet kolektivně automaticky nastavili extrémní laťku, dostavilo se mírné zklamání. Každopádně opravdu jen mírné, start byl raketový, prostředek bavil a konec zanechal spoustu námětů k přemýšlení a hloubání. Už teď se těším až si sérii ještě několikrát pustím, objevím, co mi uniklo, zamotám si hlavu v nejrůznějších teorií a hledáním hlubšího smyslu úplně ve všem a ještě x-krát všechno přehodnotím. ()

muti

Tretia séria prináša epic súboje ako pickle Rick vs rats alebo Rick vs POTUS. Tretej sérii dominuje rozchod Jerryho a Beth čo spúšťa rebounds & regrets, plus potláčané dopady u detí, ktoré sa začínajú strácať v nelogickom svete dospelých a to všetko na pozadí vesmírnych nástrah a dobrodružstiev. ()

BrMikes

Na první dobrou byla pro mě tahle série ze všech nejlepší. Teď když se k seriálu vracím můžu říct, že mě vcelku asi nesedí tolik jako ta předchozí. Je to celé taková horská dráha. Extrémně silné epizody střídají ty naopak extrémně průměrné až na seriál nečekaně slabé. Za mě jí pak lehoučce škodí ona hlavní linka, protože ono řešení rozvodu a s tím spojené rodinné krize na mě po čase už působilo lehce repetetivně. To ale nic nemění na tom, že v celé sérii je spousta geniálních nápadů, vtipů, scén a hlavně epizod, které pořád patří k vrcholům seriálu. ()

Ondak

Seriál pokračuje v nastavených kolejích. Sice škoda nevyrovnanosti kvality epizod a hlavně slabších epizod 5 a 6, 7 epizoda mě vyloženě nesedla a nelíbila se mi. Ale na druhou stranu to zachraňuje epizoda 8 a hlavně 10 s prezidentem, kdy jsem se nedokázal přestat smát. Takové 4,5 hvězdy ()

Tobias18

Třetí řada se nese na stejné vlně jako ta druhá. Opět je to velmi zábavná, konzistentní, nápaditá a hodně bláznivá podívaná, které však k dokonalosti pořád něco málo chybí. Stále to však v mých očích hravě poráží Simpsonovy, South park, Futuramu, Family guye a další. A sedmá epizoda byla zatím nejlepší v celém seriálu. Snad tady čtvrtá řada bude co nejdříve! 75%. ()