Soweek

Tato série je bohužel velké zklamání. Autoři bojují sami se sebou, se svou repetetivností a nejsou schopni přijít s ničím novým či ikonickým. Většinu epizod jsem bohužel prozíval, snad kromě poslední, která příběhově navazuje na minulé díly a série a není tak samostatnou jednotkou. A toto je možná právě způsob, který by mohl seriál zachránit. Od relativně na sobě nezávislých epizod je už čas na ucelenou dějovou linku. Něco mi říká, že jsou ale zatím tvůrci spokojeni a měnit se nic nebude. ()

Oralfabet

Lepší, než čtvrtá série (která byla pořád boží). Sice je tu slabší prostřední sekce, ale první a poslední tři epizody jsou všechny fantastické. Navíc je tady spousta vývoje postav a naprosto zásadních lore momentů, ale někteří lidé si přesto budou pamatovat hlavně obří incest děcko. Mimochodem, incest joke byl už ve druhém díle první série (a podle mě byl ještě víc za hranou), ale tehdy nikoho nepobuřoval. Každopádně, přijde mi, že tvůrci udržují skvělý balanc mezi navazováním na předchozí dějové linie a zkoušením nových věcí. Ano, epizoda se spermiemi nebyla úžasná. Get over it. ()

Muel

| Adult Swim | Prvé dve epizódy to najlepšie z tohto seriálu, zvyšok fajn. Už to neberiem ako tú seriálovú událosť roka (preto meškám s touto sériu skoro rok, ehm), preto som to pozeral viac-menej ako oddychovku a nie ako komplexnú hračku, kde je všetko premyslené a plné easter-eggov a whatever. Sú ľudia, ktorí to pokladajú za masterpiece, že teórie na nete sú fascinujúce a že je to proste božské. Ok teda, ale ja sa až tak nechytám a stále to beriem skôr ako milú zábavku bez rozširujúceho presahu. To ale neznamená, že pri šiestej nebudem chýbať. Len si ju už pozriem skôr, sľubujem. | Hodnotenie: 7/10 | ()

Batahst8

Znovu naprostá bomba, která mě furt neskutečně baví, bohužel je to nejhorší sérka. Která má sice naprosto fenomenální úvod (Díl s mistrem Nimbusem naprosto fenomenální), ale bohužel prostředek není tak moc kvalitní (5. epizoda je asi nejhorší epizoda ricka a mortyho vůbec) a zavěr je sice hodně dobrý, ale podle mě hodně zrychlený  a tu postavu, kterou tam hodili tam hazet ještě nemuseli, ale je to furt neskutečně emocionální ( i když finále v předchozích sérkách bylo emocionálnější). 5. sérka furt hodně kvalitní bohůžel už ne tolik a už se mi trochu zdá, že tvůrci trochu ztrací jistotu, ale jak říkám furt neskutečně kvalitní. 8.5/10 ()

cyphercz

Na první tři série to nemá ani zdaleka, je tu hrstka dobrých dílů s kvalitním humorem, zbytek je však při nejlepším průměrný. Zejména ten humor začíná čím dál víc chybět, tvůrci mohou přijít s libovolně geniální zápletkou o Evil Mortym, Rickově minulosti apod., ale pokud budou chybět pořádné gagy a hlášky, tak se tato show nad 3 hvězdy už nikdy nedostane. ()

hrumsrt

Po delší odmlce jsem konečně měl možnost sjet zatím poslední sérii (ať už kvůli čekání na finále série, či bohužel i na samotný dabing). Cloumají se mnou opravdu hodně rozporuplné pocity, jelikož na jednu stranu tady pořád máme řadu velmi kreativních a překvapivě i několik opravdu emotivních epizod, ale zase na druhou i několik, které hrubě podrostly seriálový průměr... Nejlepší epizodou shledávám již tu úvodní Mort Dinner Rick Andre. P.S. Dobrý teaser tvůrců hraného Ricka s Mortym ;). 80% ()

BrMikes

Nebudeme si lhát. Pátá série je prostě slabým místem seriálu. Zábavně ujeté koncepty nejsou takové jako bývaly, místy dost chybí vtip, zato přibývá možná zbytečných akčních scén. Zároveň s tím bych ale neřekl, že seriál úplně ztrácí identitu, protože i ve slabších epizodách mnohdy vykukují prvky zpracované tak, jak to ten seriál umí nejlíp a jak už jsem zmiňoval Rickmurai Jack je za mě jedna z nejlepších epizod celého seriálu. Kdyby se tedy série vezla na aspoň trochu podobném duchu jako ona nebo aspoň v duchu té první bylo by to fajn. Celkově nemohu říct, že bych se nebavil, nicméně je tu mnoho prostoru pro zlepšení. ()

Ondak

Bohužel mi pátá série přijde jako ta nejslabší. Je to pořád sranda, ale už mi to přijde pořád stejný a poslední dva díly to nezachrání. Takhle se na další série koukat budu, ale už od toho moc nečekám. V Této sérii je větší důraz na postavu Mortyho a Rick hraje takové druhé housle a téměř nic nepředvede, Ani epizody nemají žádný příběh prolínající celou sérii, takže se vlastně jedná o nahodilé díly bez nějakého smyslu. Každý díl se jedná o něco jiného. Přemýšlel jsem i o nižším hodnocení. Tato série je dobrá, ale jsem mírně zklamán. ()