UnREAL

• Austrália UnREAL
USA, (2015–2018), 26 h 33 min (Minutáž: 40–45 min)

Kamera:

David Pelletier

Hudba:

Fil Eisler

Shiri Appleby, Constance Zimmer, Craig Bierko, Jeffrey Bowyer-Chapman, Amy Hill, Brennan Elliott, Genevieve Buechner, Freddie Stroma, Johanna Braddy (viac)

Děj seriálu Un-Real se točí kolem příprav a realizace randící reality show. A o mladé produkční, která je schopná ledacos poupravit tak, aby to bylo pro diváka co nejatraktivnější.
Za projektem stanice Lifetime stojí Marti Noxon, režisérka a scénáristka seriálů Buffy, přemožitelka upírů (1997) a Angel (1999). (geklon)

Recenzie používateľa Streeper k tomuto seriálu (5)

UnREAL (2015)

Právě jsem dokoukala 2.sérii a je to vážně zatraceně dobrý seriál. U úplně prvního dílu jsem si říkala, že to bude hrozná blbost, ale pak se tam objevilo tolik intrik, manipulátorství, podvodů a depresí, že mě to donutilo se pořád dívat a dívat a bavilo mě to. Je to napínavé, depresivní, intrikářské a svým způsobem i dokonalé. ()

Season 1 (2015) (S01)

Ani už si nepamatuji, jak jsem se vlastně k seriálu dostala, ale jsem za to strašně moc ráda. Je to hodně zajímavý seriál, který vás dostane do zákulisí natáčení milostné reality show, kde si nápadník vybírá svojí lásku na celý život. Zní to nudně? Rozhodně není, zákulisí je totiž plné intrik, pomluv a výzev a opravdu to za to stojí. Quinn je jedna z mých nejoblíbenějších postav a jsem ráda, že taková zůstala po celý seriál. ()

Season 2 (2016) (S02)

Druhá série je stále stejná zlá a dokonalá jako ta první. Spousta intrik, zrady a falešného přátelství. Upřímně nechápu jak postava Shiri Appleby s tímhle vším dokázala žít tak dlouho, já bych se složila už po první show, ale jak je vidět, opravdu jí to jde, tak proč s tím přestávat? ()

Season 3 (2018) (S03)

Oproti druhé řadě to šlo kvalitně trochu dolů. Nejvíce mě asi zamrzelo, že hlavní nápadník byla nápadnice. To možná trochu srazilo dolů tu zajímavost. Protože pořád se lépe manipuluje s tlupou holek než s tlupou chlapů, kteří ani většinou produkční poslouchat nebudou. Chápu, že tvůrci chtěli přinést do seriálu něco jiného a ne stále se opakujícího, ale mohlo to prostě dopadnou lépe. ()

Season 4 (2018) (S04)

Závěrečná série je za mě nejslabší. Už ze začátku se musíme troch vyrovnat s uběhnutým časem, každá postava se svým způsobem nějak změnila, ale Everlasting zůstává pořád stejně zvrácené. Nicméně už to bohužel nefunguje tolik, jako u předchozích sérií. ()