Tvrďas 2

• Česko Mstitel bezpráví 2 (viac)

Vyznamenaný veterán vietnamskej vojny Frank Vega sa znova vracia do Los Angeles, aby si vyrovnal účty so zloduchmi a vyčistil mesto od všadeprítomnej špiny. Tentoraz si so sebou privádza starého priateľa Bernieho Popea, nevrlého chorľavého kumpána, ktorý trpí fóbiou z otvoreného priestoru. Na svojej ceste za pomstou budú musieť starnúci muži využiť jediné dve veci, ktoré ešte poriadne ovládajú – svoj dôvtip a svoje päste. (TV JOJ)

chrustie

Pokud budu hodnotit film, tak slabší než už tak slabá jednička. Humoru poskromnu. Na jedno letmé pokoukání to ujde. Napálit tomu 4 hvězdy jako nějakému provařenému fláku, by byl ode mě jenom výraz nevkusu a filmové negramotnosti. ()

Turby

Až na pár vtipnejch scének mi to připadá jako béčko s Chuckem Norrisem plus otřesný vizuální efekty. Dvě hvězdy za herce a občasnej úsměv. ()

S3MIR

Najsolidnejsie 3 hviezdy ake som kedy udelil. Ten film ma vela dier,ale tak skvelu atmosferu a baviace (sa) ustredne duo, ze mu prepacite vsetko ostatne. ()

eMeMko

Tento snímek by se dal popsat jako extrémně slabý odvar filmu Red (2010). V čem mají Bad Asses navrch je totiž pouze věk hlavních postav a množství sprostých slov. Jinak je to stejná písnička jako u předchozího dílu. Špatná choreografie bitek, průměrné herecké výkony a klasicky předvídatelný scénář. Popravdě řečeno, nevím, co bylo cílem tohoto filmu. Komediálně totiž nefunguje, i když se o to očividně snaží, po akční stránce neskutečně pokulhává, a co se týče vizuálních efektů, viděl jsem lepší u kamaráda, který natáčí amatérské filmy. Hodnotím tedy stejně jako předcházející snímek. ()

MorraEddie

Řekl bych že jednička byla o chlup lepší. Dvojka byla na můj vkus už hodně přitažená na vlasy a vtipy na mě jaksi nefungovaly. Celkově mi to spíš přišlo trapné než vtipné. ()

MiniRecenze

Co si budeme vykládat,kde se objeví D.Trejo ,tak se snímek dostane sotva do průměru.... Oproti prvnímu dílu si zde vzal na pomoc D.Glovera,který svým způsobem film oživí .Celý příběh je jednoduchý a kýčovitý.A snad i částečně nereálný a směšný.Na druhou stranu si nemusíte zase lámat hlavu s otázkama : co,kde,jak,proč.Film je napěchováný drsňáckými hláškami,které párek důchodců "metájí" jednu za druhou .Sem tam nějaký vtípek.Choreografie je roztříhaná,tak že co dva údery je změna pohledu.Trikové sekvence zde skoro ani nejsou,protože zde na ně není prostor.Pokud si myslíte,že se jedná o další Postradatelné,tak jste na omylu.Snímek Vám nic nedá,ale nic Vám nevezme.Zaručuji Vám,že jej vydržíte dokoukat do konce. NIC NEDÁ,NIC NEVEZME!!! ()

JoeSO

Sice Béčkový film, ale zase ne tak špatný. Trejo a Glover k sobě pasují a celkem jsem se u filmu i bavil a fandil těm dvěma. ()

Kusic

Bad Ass název, ale jinak měkkota. Šedesátiletej Usian Bolt a oživlej Fidel Castro s ledvinkou, dvojka, která položí na lopatky drogovýho bosse. Nevim, kde Trejo nabral slávu, ale on je sakra tak špatnej herec, že sem mu tu roli vůbec nevěřil. Viděl bych ho tak maximálně někde v mexickym divadle nebo reklamě na nachos. Chvilku se to tváří jako komedie, pak zase jako drsnej akčňák. Hodně bad. ()

Saxos

Bohužel mě zde Danny Trejo, se skoro nalepenejma fousama, připadal spíš jak blonďatej Jehudim. Ještě že mu nenasadili tu pletenou čelenku jak Bernimu. Asi se hodně bránil. On se prostě musí držet rolí, kde je absolutní záporák. To je to co mu sedne a že mu to vždy šlo. ()

Goumen

O něco slabší než první díl, ale to asi hlavně z toho důvodu, že už jsem věděl do čeho jdu. Ve své podstatě je to samozřejmě dost stupidní film, příběh je naprosté klišé, ale i tak mě duo důchodců docela pobavilo a sem tam se jim povedla i nějaká dobrá hláška. ()

Allein4

Hispánský Chuck Trejo Norris a jeho kamarád, černošský Chuck Glover Norris, oba ve vysloužilém důchodovém věku, nakopávají všem víteco. Ač je to vlastně hrozná kokotina, tak jsem se u toho vcelku bavil. Tak proč ne? Možná jen ty vousy, to si Danny mohl odpustit. 80 % ()

danny79

Akcni komedie, která trapna není (az na tu a tam) takze neurazi, ale hlavne nijak nenadchne. Herecke vykony zadne, scenar je prostoduchost sama a zpracovani akcnich scen je bez nejmenšího prehaneni na urovni naší navstevniku z 80.let. Parodie, komedie. Mirny podprumer ()