Dougovi (Josh Gad) zostávajú dva týždne, než sa ožení s dievčaťom svojich snov. Musí ale vyriešiť problém - nemá svedka. Je odkázaný na Jimmyho (Kevin Hart), majiteľa spoločnosti, ktorá poskytuje najlepších svedkov pre mužov v núdzi. Čo nasleduje, je veselá svadobná šaráda. (TV Markíza)

herr_carter

"Uříznu ti péro....ehm,kód Delta Miner, Bůh Vám žehnej"..............parodie na Obvyklé podezřelé v závěru filmu naprosto úžasná, myslel jsem,že to bude hodně béčková záležitost, ale od Nesvatbových jsem podobně kvalitní komedii neviděl, měla všechno,co má správná komedie mít. Výběr herců naprosto famózní, lepší 4*.................moje hodnocení = 8,5 z 10. ()

Mr.Nigga

Průměrná komedie, která až příliš spoléhá na bavičský talent Kevina Harta. Bohužel mu ale nedává moc prostoru tento talent ukázat. Zápletka je vynikající, herecké výkony nejsou špatné. Scénář ovšem nefunguje, vše se zdá až příliš nucené a postavy nejsou ani trochu uvěřitelné. Škoda, kdyby mezi hlavními postavami byla trocha chemie, která by dávala smysl zakončení, bylo by to lepší. ()

sedm.1

Dokonalý svědek je ten typ komedie, při jejímž sledování sice čas u ní strávený uběhne určitě příjemným a odpočinkovým způsobem, na druhou stranu druhý den už o ní tentýž divák bude vědět akorát to, že byla fajn, ale z jakého konkrétního důvodu by jí doporučil, tak to bude tahat až z paty. Ale abych zas nepřeháněl, myslím, že minimálně dokáže oslovit svým nenásilným způsobem zpracování, čímž mám na mysli především to, že zde tvůrci netlačili v žádném z ohledů zbytečně na pilu, díky čemuž ani jednou nesklouzli k nějakému trapnému momentu, nesnesitelnému patosu, či moralizování, bez kterého se většina podobných typů filmů neobejde. Takže se jedná spíš o takovou lehčí, odlehčenější komedii, než o nějakou bláznivou šílenost, což zde považuji za velké pozitivum, k obsahu filmu se toto zpracování totiž hodí mnohem více. Mě osobně pak navíc překvapila i umírněnost Kevina Harta, na kterého mám jinak docela alergii kvůli jeho extravagantnímu herectví, zde ze sebe ale tentokrát nedělá až takovýho debílka a poměrně mu to svědčí, nehledě na to, že ve spojení s Joshem Gadem jim to vážně šlape a jedná se o fakt sympatickou dvojku. Zápletka jinak nepatří úplně k nejoriginálnějším, respektive spíš její vývoj postrádá jakýkoliv moment překvapení, či nečekaného tvůrčího nápadu, s čímž ale upřímně nemám u tohoto žánru zas až nějaký zásadní problém, má spád, nenudí, jak jsem zmiňoval, není trapná, a to vše dělá z oné zápletky pohodovou záležitost, kterou též není nutné nikterak kritizovat. Zkrátka, Dokonalý svědek je sympatická, odlehčená věc, která potěší a rozhodně neurazí, takže proč ne. ()

iXtr3m3

Po dlhej dobe fakt dobrá komédia, kde som sa pár krát naozaj nenútene schuti zasmial. Josh Gad bol skvelý a Hartova partička na čele so samotným Hartom, čo viac dodať. Kevin je borec a trošku mi v tejto úlohe pripomenul aj keď len trošku najslávnejšieho černošského komika (pre mňa osobne) a Eddieho Murphyho (v jeho najlepších časoch samozrejme). No dobre, podobá sa skôr na Chrisa Tuckera, ale to neva. Bláznivá odviazaná komédia. 85% ()

KoRner

Priemerná komédia, ktorá ma nemilo prekvapila svojou normálnosťou. Vážne, okrem pár scén so psom je až príliš zdržanlivá. Veď už len tá jeho partia mala väčší potenciál, ktorý je nevyužitý. Dej neprekvapí, ale zas ani neurazí. Na odľahčený večer dobrá voľba, avšak nič pamätné tu nie je. Ak však nerátam lietadlovú scénu, tá rozosmeje snáď každého :) ()

tom.nosek

Určitě to není nějak převratná komedie, ale jako zábavná oddechovka naprosto plní svůj účel. Na nic jiného si tento film taky ani nehraje. Plusem je obsazení, do kterého se jim povedlo obsadit herce, kteří ke svým rolí tak nějak patří, a také základní premisa, která nekopíruje tisíc filmů před sebou. ()

dopita

Jedinej kdo film táhne alespoň do průměru je Kevin Hart. Ostatní nestojej za řeč, ať už se jedná o herce, scénáristy nebo režiséra. ()

ondrula

Další přitroublá americké komédie, která má všechno, co má mít: spoustu fekálního "humoru", politicky korektní obsazení, hraní na city a především vyžranýho americkýho troubu, kterýho si přes jeho loserovitost všichni zamilují a začnou ho obdivovat. Taky nějaký rednecky, pěkný auta, pěkný holky, spoustu muziky a hlavně páááártyyyy! Přes veškerou snahu pobavit diváka, jsem se jako obvykle u týhle americký komedie solidně nudil a poslední třetinu ani nedokoukal. Nejvíc bolí takový to jímavý vyznávání citů, promlouvání do duše, vzájemné narovnávání sebevědomí a hlavně neuvěřitelný bizarnosti - např. když se luxusní kurva během chvilky zamiluje do trouby Douga poté, co jej chvíli profesionálně ošmatává na jeho rozlučkový párty (během níž se Doug buď chová jako kokot anebo je všeobecně zesměšněn nechutnou zoofilií a zraněným dickem). ()

Káronoš

Hart to drží nad vodou, Gad se snaží (jak je možný, že si tohoto obtloustlého herce pamatuji z filmů jen podle jeho holčičího pištění či zpívání...zvláštní). Celý wedding gang si vystřihne nějakej ten šprým, je to svěží, je to sranda, co víc od toho čekat? asi nic ()

peetriss

Hollywoodský instant, a téměř "odpad!", který se snaží svou nálepku komedie obhájit rádoby humorem založeném na křečovitém primitivním scénáři, účelově vykreslujícím hlavního hrdinu coby největšího možného troubu, dále na chrlení vulgarit, nevkusném zoofilním trapasu, povinné pařbě generující spoustu dalších trapasů či na naprosto absurdních situacích, násilně se mě snažících přesvědčit, že se snad mám smát. Ne! The Wedding Ringer je typ konzumního humoru, který je mi na hony vzdálený, a který jsem dokázal dokoukat až na třetí pokus. Herci jsou navíc velmi průměrní. Kaley Cuoco je sice i v tomto filmu "Sweeting", bohužel už tradičně dokazuje, že drtivá většina seriálových hvězd má problém prosadit se ve světě filmovém, je velmi nevýrazná. Navíc mě Kaley přestala naprosto zajímat vždy, když se na scéně objevila Olivia Thirlby. 10% ()

vander19

Jednoduchá komédia so solídnym hereckým obsadením, kde najznámejšou mi bola Kaley Cuoco z Big Bangu. Na úvod mi to prišlo ako veľmi okresená napodobenina Smithovho Hitchu. Mladík, ale tu nemá problém zohnať a nabaliť si ženskú, len chudák má smolu, že mu nik nechce ísť za svedka. Nuž čo, workoholici to majú v živote ťažké. Našťastie v Amerike je možné všetko a tak sa dá nájsť aj firma s profesionálnym svedkom. Ako nápad je to vynikajúce, to sa musí tvorcom uznať. Kuká sa na to tiež príjemne. Škoda, že je to tak stupídne primitívne a miestami nudné. Ak ku tomu divák priráta tak neskutočne predvídateľný koniec, čo z tohto filmu srší už úvodných minút, uvedomí si, že až tak geniálne to scenáristi nezvládli. Škoda, lebo podstata bola v tomto projekte vysoká. ()

jarmik

Ideální komedie, pokud se chcete hodně zasmát a odpočívat. Kevin Hart stoupá vzhůru a ten druhý (Josh Gad) předvedl super výkon, včetně zpěvu. :-) Pecka! ()

Hepy13

Typická střeštěná americká komedie, nešetříjící vulgárními vtipy. Naštěstí disponuje i povedenými hláškami, a sem tam i nějakým tím trefným vtipem. Líbil se mi námět na dokonalého svědka. Nemáte žádné kamarády a nutně potřebujete sedm svědků na svatbu aby zahráli vaše kámoše? No problem, Kevin Hart vám je sežene. Bez něho by film byl totální průser. Kaley Cuoco -Sweeting je v Big Bangu výborna, ale každý z filmů kde se objeví je bohužel děs (trošku mi to připomíná Jennifer Anniston, která v přátelích byla taky skvělá, ale ve filmech to není ono). Čím to? Nemá snad Kaley talent? Neumí hrát a nebo v těchto filmech ani nemá šanci předvést co v ní je? Její špatný výběr filmů? Nedostala nabídku na pořádný snímek? Každý ať si udělá svůj názor. ()

dannyyy

Výborně jsem se pobavil. Kevin Hart zrozený pro tyhle role. Poslední věta Jorgeho Garcii (nechápu proč není zde mezi hercema na ČSFD uveden) před závěrečnými titulky mě úplně rozsekala :-D .....žeby pokračování "Ztracených"? ()

Rathalos

Kevin Hart opat potvrdil svoj talent na komedialny zaner,podarena komedia,v ktorej ho vyborne doplnal Josh Gad,suma sumarov,zasmial som sa a to je zaklad...:-) ()

helloween93

Kdybych neměl nikoho za svědka na svatbu, rozhodně bych kontaktoval Kevina Harta a jeho partu, protože je profesionální a humorem si sedíme. Vyzdvihuji scénky s burákovým máslem a psem a finální odkaz na seriál Ztraceni. 3* ()

Kingjiri

Hlavní námět byl sice svym způsobem klišovitej, ale v záplavě romantickejch zápletek působil motiv přátelství jako příjemný zpestření. Jenže se mu tvůrci dostatečně nevěnovali a závěr přímo odflákli, ačkoliv se přímo nabízela příležitost pro nějakej závěrečnej rozhovor Doug-Jimmy, kde by si všechno vyřikali. Nesourodá skupinka svědků pak nabízela možnost vyprodukovat znatelný množství gagů, bohužel jsme se z jejich strany dočkali předevšim "večírkovejch triků" a minimálně na svatbě to mohli rozjet mnohem víc. Nějaký scény už byly natolik crazy, že se jim nešlo příliš smát (ragby s "dědkama"), ale několik jich zase docela pobavilo (rozlučka se svobodou), tři hodně slabý hvězdy. ()

Rockerman

Problém vidím už v nápadu. Udělat dobrou komedii na tom, že se osamělý chlap boji přiznat své nastávající, že nemá žádné přátele je asi nemožné. Na vyřešení tohoto pseudo problému si najme profesionálního svědka a jeho divné kámoše. Těšil jsem se na Kaley "Penny" Cuoco. Je to vážně krásná holka, ale herecky zcela nepřesvědčivá. Přátelství je někdy víc než láska, toť pointa málo vtipného a spíše nudného filmu. ()

figliar

Celkom príjemná komédia na spôsob filmov Kámoš k pohledání či Nesvatbovi. Trochu sladké, miestami strelené, sem tam nejaké to klišé, ale nudu som rozhodne nevnímal. Finálnych 6 slov filmu ma dokonca aj rozosmialo. Neskoro, ale predsa. ()