Obludné monstrum nešetří nikoho, maminky, tatínky, ani jejich roztomilé ratolesti. Každé malé dítě na světě se v noci bojí skříní, dveří a šatníků. Doposud neměly důvod, ale dnes, dnes je to jiné. Počty obětí mezi lidmi i zvířaty neustále stoupají a tajemné monstrum, skrývající se snad ve všech šatnících světa, se zdá být nezničitelné. A o co mu vlastně jde? Opravdu tu je pouze kvůli zabíjení, anebo hledá něco mnohem důležitějšího... (Řitka video)

haWranka

Nemůžu, prostě nemůžu to hodit do odpadu, to nejde! Ale bylo to - no já se tááák nasmála! Hlavně vražedný tempo příšery mě dostávalo...:) ()

Allegro.g.

Kvílející kusanec hovna jako příšera aneb King Kong v gay verzi. Ocenit na filmu lze jistou nadsázku a vystižení horrorové atmosféry 80tých let. Ale jinak prostě děs běs. ()

boo-boo

Kto nevidel, nepochopí. Kríženec exkrementu a zemiaku si to túruje šatníkmi a vyvražďuje ľudí. Našťastie je reportér taký fešák. ()

moviefan4

Další kúsok z mojej deckej nostalgie. Tiež tak ako Krysy noc hrúzy vyšiel aj horor Príšera z šatníku v edíci Filmag horor, ktorú som už od svojich siedmich zbieral(a zbieram dodnes). Na film mám dobré spomienky, či už na príšeru alebo docela fajn dej. Keď som film videl asi po 7 rokoch nestratil u mňa ani kúsok lásky. Dosť sa mi páčila maska príšery ktorá v rámci toho že je to B-čkový horor vyzerá super. Dej bol ako tak pozeratelný ale pre mna aj nudný. Herci boli tiež dobrý. A pri filme si cenim to že je od Tromy a nieje úchylný a brutálny. Aj keď ja osobne mam klasiky od Tromy moc rád. Tak keď to dám všetko dokopy vznikne z toho pozeratelné B-čko s atmoškou 80.rokov. ()

E.T.Martin

Huhuhu hahaha, jak tohle někdo mohl vymyslet a natočit? Čistý příklad osmdesátkového hororového béčka, kde vlastně o hrůzu ani nejde. Příšera z šatníku prostě nestraší, ale spíše baví svým pošahaným stylem typickým pro studio TROMA. Všemu dává korunu podařený konec, který z příběhu dělá jakousi podivnou lovestory alá Kráska a zvíře. Hodnocení: zábavnost za tři a půl hvězdičky, ale filmové zpracování prostě hraničí s čirým amatérismem. ()

MonarC

Nenazval bych to hororem, ale spíš komedií. Nestvůra je sice nechutná a nezničitelná, ale na konci ukáže svoji lepší tvář a radši se obětuje. Příjemné a vtipné béčko. ()

JesterKruger

V polovině filmu jsem si myslel, že ho vypnu, ale pak jsem si to rozmyslel, a pak přišel napínavý film! Opravdu dobří herci, námět, ale ten prostředek toho filmu.... To mi nepřipomínalo horor. Další problém byl kostým té příšery. Začátek dobrý, konec napínavý, ale ten prostředek pokulhává ()

chaosteory

Výborný temný horror, s místy komediálními prvky, podpořený skvělými vizuálními efekty, který je dotažený do hysterie díky osobitému ztvárnění, přičemž nejvíc září ve své roli Paul Walker. COŽE!? Dělám si prdel! Film je úplně všechno, jenom ne to, co jsem už v ironii napsal výš. A PW ve své roli mladého MacGyver je stejně komický jako profesor s hudebním hluchem nebo nestvůra ze skříně. Bohu(dík)žel to má tak svébytné kouzlo, že míň dát nemůžu. ()

Mark1983 odpad!

Abych se přiznal ve vzpomínkách mi tenhle horor připadal zatraceně tajemný,ale když jsem ho po letech objevil v trafice a pustil si ho,musel jsem se spíš smát a navíc mě to nakonec ani nebavilo,takže proto ten odpad.Ale pořád se musím smát hlášce toho slepce,co doma hledal svýho slepeckého psa: SICE NEVIDÍM ANI Ň,ALE SLUCH MI JEŠTĚ SLOUŽÍ. ()

Saran

Film mě chvílemi i pobavil. A v závěru jsem zjistil, že příšera je příbuzná Predatora (v masce byl stejný herec jako u P.). ()

1631984

Velmi zvláštně vypadající bůhvíco, vyrobené z bůhvíčeho, vydávající ze sebe zvuk typu "hlasy džungle". Příšera bydlí v každém šatníku a vraždí kromě lidí i zvířata. Vždy když někoho zabije, můžeme shlédnout celý obsah šatníku létající vzduchem. Nakonec se lidstvo rozhodne příšerku zahubit a zničí veškeré šatníky. Příšera nemá kde bydlet a tak se vydává do ulic. Chvíli bloudí po ulicích v náručí s jedním z hlavních hrdinů, cestou zabije svým vetřelcem pár svých odpůrců a nakonec umírá. 90 minut zábavy u tohohle béčkového starého hororu, ale nelituju. Opravdu jsem se pobavila. :-) ()

homer20

Jistěže pokud by jste chtěli brát tento film vážně tak by jste ho museli rovnou zavrhnout a vyhodit do koše,ovšem když víte že je od společnosti TROMA a naprosto u něj vypnete mozek,dá se tenhle film celkem snést :-) Přestože je na něm zecela evidentně vidět že vlajkovou lodí pro ně byl Toxický mstitel a s ním si vyhráli daleko více. Každopádně den s TROMOU jako včera (Příšera z šatníku, Toxický mstitel I-IV, Troma's war) už si pravděpodobně nikdy nedám :-D ()

Kritak

Jedna hvězda zato jak hysterycky rozmlacují skříně a druha proměna po sundání blíji hlavního hrdiny to sem se opravdu smal. ()

petrian

Chce to vidět víckrát,čím víckrát sem to viděl tak se mi to začíná líbit.Dobrá parodie na všechna monstra a nesmysli v nich. ()

Otokooya

Perfektne spracovana komedia/parodia. Nakolko sme nevedeli, do coho konkretne ideme, bol tento zazitok o to intenzivnejsi. Ziadny zachodovy humor a typicke prekopirovanie sceny do "vtipnej" podoby. Skvele dialogy, paradny scenar a najlepsi zaver aky som videl. a to, ze sa jedna o "Monster in the Closet"...to neni nahoda ()