Olafsson

Trailer mě opravdu velmi ale velmi rozhicoval a řek sem si tohle bude jízda! Výsledný dojem po shlédnutí: Slaboučké, mdlé, bez chuti, bez zápachu, nechytne vás to ani za srdce ani za koule, Steel má neuvěřitelně iritující infantilní hlas, souboje stojej za hovno, triky neuchvátí, herci hrají jako v televizním seriálu a nezachrání to ani povadající charisma Andyho Garcia nebo krásný velký tmavý oči Any Villafane... Je to prostě shit po kterym neštěkne ani pes a je to dobře... ()

Dever

// Production companies: Dolphin Entertainment, Mattel Entertainment, Ingenious Media, Open Road Films (II), Playground Productions// ()

Segrestor

Tenhle film by se líbil před deseti lety - triky. Před dvaceti lety - triky a příběh. Před třiceti by to byl meganámrd tak, jak má být. A taky že takové filmy byly! No, škoda, že to přišlo až teď, no :) Ale nejednoho hocha by to mohlo chytnout, myslím. Myslím, no. Jako bylo pro nás Karate tiger 1 a E.T. (neplést s tím vymrdaným zlodějským projektem toho soudružskýho zmrda zo salaše), bude asi i tento film, otázka, jestli to ty spratky ale osloví. ()

Spiker01

Zajímalo by mě, proč tenhle film vůbec vzniknul..Absolutně nulové ambice, propadák byl vysloveně nevyhnutelný. Ovšem kupodivu je to celkem koukatelné. Překvapil Andy Garcia a Cgi je poměrně propracované, na to, že se jedná o opravdu levný film. Potenciál pro sequel tu není, jako jednohubka Max Steel slouží dokonale, ale musím uznat, že robůtek Steel je celkem cool...5/10 ()

silentname

Takže tu máme ďalší superhrdinovský film, kde je v hlavnej úlohe Max Steel. Ozajstný od Matella. To by malo už zaznačiť, do akých vôd ideme zamieriť. Musím povedať, že tento film som si pozrel čisto z morbídnej zvedavosti, ktorú občas mávam na hrozné filmy. Aj keď všetci o niečom povedia, že ide o katastrofu, potrebujem sa o tom presvedčiť sám. A otvorene za seba poviem, že toto je Jem And The Holograms roku 2016. S pár dobrými efektami, ktoré ma primäli k tomu, aby som neposlal tento film do odpadu. Postavy nefungujú, príbeh nefunguje, chémia medzi hrdinami nie je dobrá, Steel je neskutočne otravný a Max je absolútne nemožný. Romanca je nasilu, nedáva to absolútne žiadny zmysel a neberiete to ani raz. Okrem toho môžete hádať kto je hlavný zloduch. A nemusíte ani odpovedať na to, aby som povedal, že hádate správne. Tento film má pár dobrých efektov, do ktorých asi išiel celý filmový budget a vôbec neboli tým pádom schopní zachrániť všetko ostatné okolo. Lebo presne taký dojem človek z tohto filmu má počas celého sledovania. Je to nuda, je to neschopné, s hlavným hrdinom sa nedá ani v najmenšom stotožniť a človek to nevládze ani sekundu brať vážne. Treba vypnúť mozog a potom sa to nejako podarí dopozerať. Pokiaľ vám teda nebude vadiť ešte fakt, že je to maximálne debilne zostrihané a dané dokopy. A nikde to nie je lepšie vidno ako v scénke počas večere, ktorá je neustále strihnutá s akčnými scénkami z laboratória. Nefunguje to. Toto nie je film, ktorý by som doporučil pozerať komukoľvek. Držte sa ďalej. Hodnotenie: D- ()

ARI50

Je škoda že se nevložilo víc do tohohle filmů, začátek hodne pomalí a slibný, zjistíte své schopnosti a dostanete k tomu roztomileho robotka, který vám se všim pomůže po nádherné scéně v komplexu kde hlavní hrdina přichází na své schopnosti je nádhera to pozorovat a při proměně pastva pro oči pak film jemně zpomali akce s tornádo nepřítelem a potom konečná fáze kdy zacina lehčí boj ale za to výborná premena pripominalo mito ( crisis ) škoda sem spokojený ale mirne zklamaný. ()

MartinezZ

Nejimbecilnější televizní teenage sci-fi za poslední roky, kdy i I Am Number Four a Jumper jsou proti tomu kvalitní hlubokomyslná a do mrtě promyšlená zábavní akční podívaná. Nechápu, co u filmu dělají profese jako "scénář" nebo "dramaturgie", jelikož absentovaly, přinejlepším byly na úrovni 6. třídy základní školy. A i to tomu ještě fandím. Chudák Andy Garcia :( ()

Wysch

Postavu neznám. Pochopil jsem, že je to nějaká hračka od Mattela, a vygůglil jsem si, že je to hračka založená na nějakým kresleným seriálu. A to mi v podstatě řeklo všechno: Někdo má práva na filmovýho Maxe Steela, a práva jsou časově limitovaný. A než práva propadnou, rychle natočit film. Pokud možno stejně rychle, jako trvalo sepsání scénáře. V podstatě je pak jedno, že film bude office bomb a prodělá prdel, nebo že dostane mínus pět procent na rajčatech. Jenže já prostě nevím. Napsaný je to fakticky blbě - dva akty se na něco čeká, třetí akt je totální what the fuck vymejvárna, že si člověk říká, že si z něj někdo dělá dobrej den. Jenže pokud by to byla jen prádelna peněz a práv, proč by se někdo sral s tím CGI, který nevypadá vůbec špatně? Vlastně to vypadá, že film byl v post produkci rovnou celej rok nebo i víc, a někdo se na něm vyřádil. Interakce hlavní postavy se vším, co je CG, je poměrně dost věrohodná, a jedinou výtku mám k odbytému "Iron Man pohledu" do tváří klaďase a Andyho Garcíi. Potenciál filmu byl strašně velkej, ale je to strašně odfláklý a normálně mě na férovku mrzí, že víc se o týhle postavě nedozvím. Respektive mě mrzí, že Sofiu už dlouho neuvidím, pokud na ni náhodou nenarazím v nějakém jiném filmu. Hodnocení absolutně nevím, jaký dát. A tak nedám žádný. ()

SonGokussj

Nevěřil jsem, že by mohl být snímek s tak zajímavým trailerem tak podhodnocený. Zajímavý robot, zajímavý hlavní hrdina, zápletka možná? Pak jsem se na to koukl a... nechápu, jak může být tento snímek tak nadhodnocen. Nynějších 42 %? Vážně? A za co... Tahle hatlamatilka si nezaslouží ani 30 %. Příšerný hlavní hrdina, obsazení, příběh o ničem, plný naprosto nepochopitelných situací, šíleně hektický střih, za který by se nemusel stydět leckterý epileptik. Děs a hrůza o ničem. 15 % ()

kaylin

Když jsem tenhle snímek sledoval, měl jsem pocit, že je to něco, co jsem viděl už stokrát. Trochu přeháním, ale tohle je tak klasický příběh v tak nudném provedení... Má to něco z komiksů, má to něco z "Power Rangers", ale celkově je to taková nuda s příšernou postavou v podání Andyho Garcii. Ten mi tu skoro vadil. ()

M.i.k.e odpad!

asi těžko můžu chtít po filmu podle hračky nějakou oscarovku...na druhou stranu by podobné filmy měly být alespoň zábavné a dobře udělané a MAx Steel není ani jedno.Sice jsem dokoukal,ale ten film mi byl tak strašně nesympatický a nebavil až běda.Hlavní hrdina není sympaťák a nezachrání to ani zběsile přehrávající Andy Garcia,který asi dneska musí brát snad každou srágoru kterou mu kdo nabídne.Nějak moc netuším o čem to vlastně bylo a je mi to celkem jedno.Mým dětem kterým je 7 by se to možná mohlo líbit...ale jen možná...10% ()

Vyhy

Ukázky slibovaly něco jiného! Bylo to hodně slabé, nepropracované a celkově .... i trapné. Škoda, potenciál to mělo. ()

bourec

Ten film je absolutně vo ničem,vlastně to nefunguje ani jako scifi,ani jako komiks,akce nezajímavá,prostě film spíchlej horkou jehlou.Vlastně ani něco psát je na nic.30%. ()

LizianShaw

Dost v pořádku film, nevidím důvod k nízkému hodnocení. Příběh to má asi jako každý superhrdinský origin, postavy jsou tak nějak průměrně napsané, Andy García mě asi jako jediný zaujmul. Nejlepší jsou ale efekty, tachyonová kvantová energie je naprosto božsky zvládnutá a oblek je dost k nakousnutí, trochu se podobá Tronovi. 70% ()

iXtr3m3

Čo z toho, že vizuál ušiel, keď film vyzeral, že buď z neho vystrihli polovicu materiálu, alebo polovicu materiálu vôbec nenatočili. Prípadne bol scenárista totálny idiot. Škoda šance, malo to na ďaleko lepší výsledok a mohol to byť skvelý odrazový mostík pre nových Power Rangerov. ()

Benedygtus

Mozna lepsi nez kdejakej Iron-man a Superman dohromady. Urcite bych to nezatracoval kvuli extemne nizkemu %, je to solidni zabava. Ostatne, kdo by nechtel takovyho mazlika?! ()

Sygauras

Pár dobrých scének a to že neznám originál, z toho ty 2 hvězdy vykouzlit dokázalo. Když to skončilo, měla jsem nutkání si vyhledat další díly protože to vypadalo jako začátek seriálu. Obek byl fajn, ten robotek nic moc a ta holka měla hezké oči. Na takové to domácí kouknutí je to dobrý. ()