honajz

Tak on je to videoklip, nikoliv krátkometrážní film, že áno, Ale je to parodický, vtipný videoklip, který přesně dokresluje současné trendy udělat z lidové muziky výdělečnou elektronickou záležitost, která s těmi kořeny fakt nemá nic společného. dobře zahrané, nazpívané i natočené, i když ty výpovědi herců a zpěváků... no, čekal jsem zajímavější pointu než jen monokl. ()

Jara.Cimrman.jr

Když občas dojdu k názoru, že si zasloužím trochu utrpení, tak si pustím na pár minut Šlágr TV a trpím a trpím a pak doufám, že si těch 11 CD a 3 DVD v celkové hodnotě 29 Kč někdo koupí. Elektrický folkloreček je zkrátka poněkud mimo oblast mého chápání a tak jsem rád, že si z něj ogaři z Práglu zrobili prču. Ony jsou tedy mnohem vtipnější ty názory kritiků než samotné svíjení tvrďáckých Ebenů v krojích, ale mě to pobavilo a ve Velkých Pavlovicích se kvůli tomu méně vína určitě nevypije. ()

corpsy

Za tú trochu samokritiky a ´´zdieľanie´´ tých ostatných ´´folklóristov´´, plus trapkoidný prednes v štúdiu. No proste, podarené. ()

Helmutek

Ebeni - to je komerce, synonymum byznysu, prodejnosti a podvodnosti. Něco jako Eva a Vašek. Proč to dělají, nebo o co jim jde - jako že jim ujíždí vlak?, nebo... nevim, fakt nevim. Jinak je to pěkný, má to atmosféru, a oni jsou si podobný, a... a to je dobře. Možná i nakonec bych si to sám rád pustil, kdybych si uvařil třeba meltu. ()

ClimbVibe

Skvělý song, který obsáhl "problematiku" tv šlágrů a podobných teleshopingových hrůz do vtipné zkratky. A klip parádní - zejména folklorní motivy, výpovědi účastníků a odjezd hvězd ze scény. ()