Až po uši

Česko, (2014–2017), 13 h 21 min (Minutáž: 33–36 min)

Réžia:

Jan Hřebejk

Kamera:

Asen Šopov

Aňa Geislerová, Jiří Havelka, Hynek Čermák, Jitka Čvančarová, Anna Polívková, Radek Holub, Jana Kolesárová, Lenka Krobotová, Stanislav Majer (viac)

Veľmi dobre hodnotená prvá séria seriálu Až po uši s nadhľadom a humorom vťahuje divákov do pestrých vnútorných svetov, kde medzi milostnými príbehmi vyplávajú na povrch obavy a traumy, pred ktorými postavy utekajú: matka alkoholička, nedobrovoľne tehotná priateľka, stratený otec, neverný manžel, sestrina samovražda či nešťastná láska. Všetku túto bolesť treba v niečom utopiť - v sexuálnych dobrodružstvách, alkohole alebo práci. A, samozrejme, každý musí zaplatiť aj primeranú cenu za okamžité riešenie svojich kríz. (HBO Max)

Recenzie používateľa mira007 k tomuto seriálu (26)

Až po uši (2014)

Jeden z nejlepších vztahových komediálních seriálů. Ač je to místy zkratkovité a kolem osmého dílu to zpomalí do nudy, tak se to zase rozjede do parády. Scéna kdy se potká Čvančarová u Geislerový s Kolesárovou tak to je herecký koncert, kde jsem šel smíchy do záchvatu. Geislerová umí hrát, to se ví, Kolesárová s menšími příležitostmi taky a nedělá ji problém i odvážnější svlíkací scény a i lesbické, ale co je největší pecka je výkon Čvančarové - nikdy jsem nevěřil, že by to byla herečka, ale tady to je absolutní herecký koncert na padesát způsobů a to nemluvím o odvaze lesbických scén a masážní nahoty. dále herecky exceluje Čermák a Holub a dobře je doplňuje Polívková a Havelka, jehož postava asertivního pohodovýho flegmatika mu sedla. A taky fúrie v podání Krobotové. Nedosahuje to hloubky jiných žánrů ale já se bavil. ()

Série 1 (2014) (S01)

Inteligentní vztahový seriál, který nezačne bůhvíjak, ale rozjede se do solidní zábavy, která se mi líbila. ()

Epizoda 1 (2014) (S01E01)

První díl asi nejlepšího čistě vztahového seriálu posledních let má následující mínusy:1) pomalý rozjezd 2) strašně hloupé seznámení hlavních hrdinů ( Havelka na kole nabourá Geislerovou ) 3) délka stopáže, nicméně dal jsem čtyři hvězdy protože: 1) skvělé obsazení 2) vtipné dialogy 3) způsob vyprávění je pomalý, ale udrží pozornost 4) nepamatuju se, že by kdy v českém seriálu byla nahatá holka full frontal a ještě lesbická scéna s famózní Kolesárovou - oceňuji odvahu tvůrců 5) inteligentní oddechová zábava ()

Epizoda 2 (2014) (S01E02)

" PRCAT!!!" tak za to dávám pět hvězd. To jsem šel smíchy do dvacetiminutových křečí. ()

Epizoda 3 (2014) (S01E03)

Krobotová jako mrcha naprosto famózní. ()

Epizoda 4 (2014) (S01E04)

Čermák vs. Polívková asi nejvýraznější v tomto díle. ()

Epizoda 5 (2014) (S01E05)

Sexuální napětí Kolesárová vs. Čvančarová za čtyři hvězdy. Kam se hrabou legendární popůlnoční eroťáky na Nově. ()

Epizoda 6 (2014) (S01E06)

Šarmantní Hanzlík vs. Geislerová ()

Epizoda 7 (2014) (S01E07)

5 ***** za odvážnou scénu prvního lesbického muchlování. ()

Epizoda 8 (2014) (S01E08)

Jeden z nejslabších dílů, který měl jednu fantastickou scénu, kdy Čermák běžel pro telefon, když volal Jaguar. ()

Epizoda 9 (2014) (S01E09)

Sid z doby ledový - už zase jdu smíchy do kolen. ()

Epizoda 10 (2014) (S01E10)

Manžel brečí manželce na rameno, že mu milenka už nezavolá.... nejvýraznější věc tohoto dílu. ()

Epizoda 11 (2014) (S01E11)

Fantomas vs. Geislerová v parku. ()

Epizoda 12 (2014) (S01E12)

Scéna Kolesárová, Čvančarová, Geislerová za pět hvězd..... ty vaše polízanice. ()

Epizoda 13 (2014) (S01E13)

Tak tohle byl absolutní koncert Jany Švandový. Ta dáma umí hrát jak dělo střílet koule. ()

Série 2 (2017) (S02)

Rozdíl oproti S01: 1) Praha v zimě 2) méně děje 3) některý postavy zbytečné ba trapný 4) nové postavy fajn 5) pár scének fakt paráda, ale celkove méně vtipný 6) umatlany happy end (jen lesbický happy end byl šťastný ) . inteligentní příjemný pokoukání ale na S01 to nemělo. ()

Epizoda 1 (2017) (S02E01)

Rozjezd je čistě seznamovací a připomínající o co vlastně šlo v první řadě. Trocha mikrokonverzačního vtipu jinak pouze rozjezd. ()

Epizoda 2 (2017) (S02E02)

Asi to nebude taková jízda jako v první řadě, ale bude to jenom takové příjemné pokoukání na inteligentnější konverzační vztahovku. Pro mne absolutní herecký top je Janka Kolesárová - té ženské stačí jeden výraz a zahraje líp než polovina osazenstva, jehož herectví je v přehrávání a šaškovství ( ikdyž i to je umění). ()

Epizoda 3 (2017) (S02E03)

Trochu pestřejší díl, který je i vtipnější. Hlavní je nástup postavy Richarda v podání S.Majera, Čermák vs. Polívková a Čvančarová to asi obnovuje s Kolesárovou ikdyž ta tam ještě před chvilkou masírovala Kristýnu Bokovou ( poprvé ve filmu nahá ). ()

Epizoda 4 (2017) (S02E04)

Čermák fajn, ale těch postav s absurdním humorem je nějak moc a nějaké jsou vyloženě iritující.(viz Medvecká) ()