Šárka a Jakub se v práci před celým týmem pohádají. Atmosféra mezi nimi je napjatá. Šárka v pátrání po otci přitvrdí, chce po Carmen svůj rodný list, matka se ale o Šárčině otci odmítá bavit. Zuzana se konečně osmělí a poprvé s Lindou skončí v posteli. Milan upadá do depresí, protože se mu Jaguár alias Ema stále neozývá. Emě mezitím na klinice sundají obvazy, je ale stále v bezvědomí. Šárka souhlasí, že pojede s Jiřím na obhlídku vinařství na Moravu. Jiří na oplátku slíbí, že se zúčastní firemního večírku v Šárčině agentuře. Markéta se na večírek vloudí, aby si upevnila pozici Jakubovy přítelkyně. Na večírku jsou Carmen a Markéta za hvězdy, obě nadšeně zpívají karaoke a nuceně na sebe strhávají pozornost. Šárka s Jakubem jsou okolím donuceni zazpívat duet. Zuzana s Lindou se stále více sbližují, fyzicky i psychicky. (HBO Europe)

castor

Každý si najde to své, dalo by se napsat. Škoda jen, že na nás neustále útočí scény typu záběr na jednu z hlavních postav, přičemž vedle ní se bezejmenný chlapík cpe rohlíkem, který „spolkne“ celý. Nechápu.. ale k tomu důležitějšímu. První lesbický sex, Milanova deprese, že se jeho „celebrita“ neozývá, plus z večírku další důkaz toho, že Aně Geislerové a Jiřímu Havelkovi by to spolu slušelo. Dál je to sice předvídatelné, navoněné a načechrané, ale dějově je to už mnohem působivější. Jsem rád, že jsem dal Hřebejkovi šanci. ()

Necrotongue

Sedmá epizoda byla zatím nejlepší, Milanova deprese byla skvělá a likvidace vánočních kolekcí byla dokonalá. Nějak mi unikl důvod, proč byla Šárka s Jiřím v Jakubově půjčovně/ opravně, tuto pasáž jsem jaksi nepobral. Firemní večírek jasně přebily Zuzana s Lindou a jsem zvědav, co bude s Jaguárem. ()

LachtanShows

Přestože obecná procenta najednou narostla, já je kvůli divně sílícímu poutu Geislerová-Hanzlík a hlavně díky divnému duetu na večírku radši usměrním. Konec epizody ale navnazuje na zajímavé následující dění. ()

chrispe

Já v tom asi vážně nic nevidím. Docela mě to štve. :-) Vygradování lesbického románku bylo pro mě docela bez emocí. Jakub mě s tím svým svatouškovstvím leze na nervy. Jde vidět, jak by Šárku nejradši ohnul za prvním stromem, ale namísto toho jí furt předhazuje, že bude otcem a že se má fajn. Tak uvidíme, co bude s Emou. ()