Jakub srazí Šárku na kole. Poté, co ji ve své malé půjčovně loděk na vltavském nábřeží ošetří, pozve ji jako omluvu na večeři. Šárka navštíví svou matku Carmen, která jako vždy zapíjí ztrátu své herecké popularity. Manželé Zuzana a Milan čelí hluboké manželské krizi, převážně způsobené Milanovými nevěrami, o nichž Zuzana ví. Zuzanina kolegyně Ema hledá lásku na internetových seznamkách. Její aktuální schůzka dopadne katastrofálně - muž z rande naslepo po několika minutách odejde pod záminkou, že jde přeparkovat. Ema propadá beznaději, že bude navždy sama, protože je ošklivá. Svého kolegu Karla, který jí v práci neustále nadbíhá, však ignoruje. Jakub nečekaně utíká z domluveného rande se Šárkou za svou sestrou Halkou, lesbickou uměleckou fotografkou s těžkými depresemi, kterou už - bohužel - nestihne zachránit. (HBO Europe)

Necrotongue

První epizoda mě vyloženě zklamala, navnadilo mě obsazení i režisér, a pak seriál odstartuje neuvěřitelně stupidně natočená scéna s idiotským cyklistou, aby následoval naprosto katastrofální dialog mezi Aňou Geislerovou a Jiřím Havelkou. Po tomto úvodu jsem měl sto chutí se sledováním přestat, naštěstí mě ještě stihla pobavit Anna Polívková, objevila se Jitka Čvančarová, na kterou se mi vždycky dobře dívá, jako obvykle u mě zabodoval Hynek Čermák a nakonec tato sestava pracně vydřela dvě hvězdičky. "Mám hubu jak panda křížená s veverkou." ()

mira007

První díl asi nejlepšího čistě vztahového seriálu posledních let má následující mínusy:1) pomalý rozjezd 2) strašně hloupé seznámení hlavních hrdinů ( Havelka na kole nabourá Geislerovou ) 3) délka stopáže, nicméně dal jsem čtyři hvězdy protože: 1) skvělé obsazení 2) vtipné dialogy 3) způsob vyprávění je pomalý, ale udrží pozornost 4) nepamatuju se, že by kdy v českém seriálu byla nahatá holka full frontal a ještě lesbická scéna s famózní Kolesárovou - oceňuji odvahu tvůrců 5) inteligentní oddechová zábava ()

castor

Ty vztahy! Navždy vděčné téma si vzal do rukou Jan Hřebejk a v duchu „s kvalitním scénářem pořád umí“ natočil příjemný seriál, který prozatím sympaticky rozehrál v několika liniích. Celkově jde o kvalitní řemeslo a inteligentní dialogy, které navíc podporuje opravdu silná herecká sestava v čele s Aňou Geislerovou. Některé postavy se představily mile, jiné dost těžkopádně. Prosluněná Praha boduje, uvidíme, zda u mě budou bodovat i tvůrci. ()

LachtanShows

Extrémně dlouho odkládaný seriál, o němž jsem věděl jen to, že je dostupný na HBO a že jej splácal Honza Hřebejk. Najednou jsme jej prakticky z nudy zkusili a už se nemůžeme odtrhnout. Obsazení je špičkové a problémky hrdinů více než autentické. ()