Millerovci

Ukážka z filmu 4
USA, (2013–2015), 11 h 50 min (Minutáž: 20–21 min)

Kamera:

Gary Baum

J.B. Smoove, Nelson Franklin, Margo Martindale, Will Arnett, Jayma Mays, Beau Bridges, Lulu Wilson, Alexis Krause, Garrett Ryan, Austin Mahone, Ginger Gonzaga (viac)

Millerovi jsou normální americká rodina. Promiňte, ne tak normální. Babička je trochu dost panovačná a manipulativní a strýček je zase, no jak to říct, exot. Millerovi jsou relativně normální rodinka. Debbie žije se svou dcerou a manželem Adamem v domě, který si pronajímá od svých rodičů, a její bratr Nathan je televizní reportér, který si nedávno prošel rozvodem. Jejich rodiče Carol a Tom jedou na pár dní k Debbie, protože mají vyplavený sklep, ale nakonec skončí u Nathana, který jim sdělí, že už je čtvrt roku rozvedený. Tom si postaví hlavu a rozhodne se odejít od Carol, protože má přeci také právo být sám. Dopadne to tak, že Tom zatím žije s Debbie, zatímco Carol se nastěhuje k Nathanovi, a oba rodiče svým dětem začnou notně znepříjemňovat život. (TV Nova)

Fenris 13

Největší koncentrace nesympatických herců na jeden sitcom? Nebo jen hrají extrémně nesympatické postavy? Šmarjá, tu starou bábu rozšmelcovat pod kamionem nebo použít luparu, co je v rodině už léta. ()

peeteno78

Vím, že ten seriál není ničím výjimečný a nepřináší nic extra nového, ale mě bavil. Vlastně mě i mrzelo, že tak rychle skončil. Ale možná je to dobře, protože většina sitcomů po pár řadách začne být ohraná. ()

Merdhur

Chete sledovat nesnesitelnou zlou sociopatku po přechodu, jak manipuluje svojí rodinu a týrá všechny kolemjdoucí. A přesto jí nikdo nenakopne. V tom případě je tenhle seriál přesně pro vás. ()

Grimaldi

Zajímavější než tento seriál je jak jsem se k němu dostal. Jeden z účastníků reality show Survivor se podílel na tvorbě. A teď k dílu samotnému. Zdejší sestra,ale hlavně matka je taková p*ča,jen něco vypustila z úst,chtělo se mi nadávat.... ()