Christina Aguilera: Beautiful

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
USA, 2002, 4 min

bubblebobble

Tento videoklip na mňa svojho času naozaj zapôsobil. Pamätám sa, že sme raz celá rodina sledovali telku a toto tam išlo. Všetci sme to s úžasom sledovali a po jeho skončení sme sa všetci tvárili akože sme nič nevideli. Každý bol tak trochu šokovaný ale tváril sa, že nie. :-D No a odvtedy radím Aguieru medzi moje naj :-) ()

Aluska88

Nádherná píseň i videoklip. Text pro Christinu napsala Linda Perry. Úžasný text o tom, že v každém z nás, zejména v těch, kteří se cítí ošklivými, podřadnými, nepotřebnými a celkově odlišnými, se nachází krása. A vůbec nezáleží na tom, co říkají ostatní. Song, který byl vlastně zároveň o Christině, ale stal se songem, který patří mnoha ztraceným a nejistým lidem. ()

Handle

Christina Aguilera je opravdu vyjímečná a nezaměnitelná zpěvačka. Kdokoli se snaží zpívat její ploužáky, je v podstatě bez šance. Zvlášť Beautiful je naprosto výborný po všech stránkách. Silná píseň s emotivním textem a povedeným klipem. Dnes tak trochu klasika a podle mě právem... ()

Marek1991

Homosexuáli, transvestita, dievča, čo by chcelo asi schudnúť, nuž vybrala si ťažké témy a celkovo sa mi pieseň nezdala byť nejak silná, či krásna, ale tak krásna ako pre koho, takže nubudem vám brať vkus, odkaz to má silný. ()

corpsy

Aj v takto problematickom ( námetom ) klipe vie byť Christina úžasnou sexy osobnosťou. Aj keď to možno ani vôbec nechcela. ()

Gingera

Emotívne silný snímok Jonasa Åkerlunda sa venuje vtedy ešte tabuizovanej téme teenagerských problémov, homofóbii, šikane, anorexii, túžbe po tele z módnych časopisov, pocitu vylúčenosti, odsúdeniu verejnosťou. Citlivý a intímny vhľad do životov jednotlivých teenagerov kontrastuje s dirty prostredím tmavých izieb. Krásne zobrazuje ako každý z nás bojuje so sebou samým doma v zrkadle. Predstavuje podporu LGBTQ komunite a je empowering hymnou pre každého, kto cíti, že nezapadá. Rozplače ma vždy keď ho vidím. ()