Kevin Stretch (Patrick Wilson) je vodičom hollywoodskej limuzíny a zároveň aj mužom s temnou minulosťou. Keď sa mu ozve neslávne preslávený gangster, aby od neho dostal späť požičané peniaze, Stretch v nádeji na slušnú odmenu vezme prácu, ktorú mu ponúkne jeho klient - miliardár. Výstrelky výstredného klienta ale čoskoro vyústia v divokú noc plnú dobrodružstiev, sexu a nebezpečenstva, po ktorej je jasné, že s návratom peňazí to až také jednoduché nebude... (TV Markíza)

ogi1

Poctivá akční komediální jízda pojednávající o chlapíkovy jménem Stretch který to zrovna nemá v životě lehké a dělá šoféra limuzíny. Bohužel se mu do života připlete jeden velkej problém a to klient kterého má svést který se nakonec ukáže jako velký magor no a tím se během jendé noci dá do oběhu hromada divokých událostí. Je to vcelku chytrá směs akčního filmu a komedie a za celou stopáž jsem se ani nestihl nudit je pravda že konec je sice malinko pomalejší ale celkově je to skvělá jízda..doporučuji. Hlavně Patrick Wilson (kterého jsem do této doby moc neznal) odvádí skvělý herecký výkon samozřejmě na tom nejsou o nic hůře další herci. ()

mr.twizta

Sakra, proc nema Stretch o pulhodku vic? Hrozne rychle to ubehlo a ja vypinam telku s jen castecne ukojenym chticem po carnahanovskych prasarnach. Jasne, je to takovy koktejl z Transportera a Cranku, ale s prekvapive zabavnym Chrisem Pinem a nekolika zabavnymi epizodnimi vystupy znamych tvari. Carnaham dostava svemu renome anarchisty (vsimnete si treba soundtracku) a vizualniho plamenometnika, ale k okamzitemu kultivnimu statutu Soferovi chybi ujet jeste poradny kus cesty. KDO BY SE NA TO NEMEL DIVAT? Epileptici, hollywoodsti producenti, hipsteri a odpurci poklesle zabavy. ()

Goumen

Dost šílený film, hlavní dějová linka mi moc zajímavá nepřišla, i když možná tam ani žádná nebyla, ale to co se tam dělo mě nepřestávalo překvapovat ()

Heywood

Poprvé to byla děsná nuda. Příběh pitomý, herci (jinak jinde dobří) tady blbí. Debil gambler věří, že oškube na dýšku hajzla? Do toho Albice, herecky trapná samice a šéf, který si spletl dobu, protože otroctví zrušil už Lincoln. Hudba blbá, exteriéry blbé, honička s gorilama blbá, vymahači výpalného se pohybují v 4 mil.LA ( s okolím skoro 10 mil.lidí) jako kdyby byli na vesnici o 30 domcích. Blbé. Hepáč na konci idiotský. Nedal jsem odpad jen proto, že maskérská práce Pineho si 10% zaslouží. Jinak nic. ()

Raziel811

Nečekaně zajímavý film. Doporučuji všem, kteří nemají žádné očekávání a přistupují ke snímku jako levnému béčku, protože pak budou o to víc překvapeni. ()

terordemon

Ďalší predvídateľný príbeh o looserovi, ktorému sa cez noc zmení život. Spracovaný však s ľahkosťou a celkom zábavne. Joe Carnahan je veľmi zručný tvorca a už by mu konečne mohli dať na starosti nieaký riadny blockbuster s vysokým rozpočtom aby mohol naplno ukázať čo v ňom je. Patrick Wilson sadol o hlavnej úlohy skvelo, a to aj napriek tomu že v takejto úlohe ho bežne nevídame. Film má fajn tempo je pretkaný fajn hláškami, divnými udalosťami a šialenými postavami. Len škoda že tie udalosti a postavy sú niekedy až tak šialené že to nepôsobí vtipne ale skôr trápne a prestrelene a dali by sa zniesť v komikse ale tu mi moc nesadli. Napríklad Chris Pine mohol fakt trochu menej tlačiť na pílu. A mohla to byť skvelá akčná komédia takto vyšumí do prázdna. Takže ten podtitul na plagáte sa k tomu hodí. "Shit happens." 65% ()

Epco

Zábavná blbina, ktorá vie potešiť a zabaviť. Správne uletené. ešte správnejšie zahrané a trvajúce prestne tak akurát. ()

BeeKay

Nalozene 3 a 1/2 hviezdy. Slusny thrillerik, nesuci sa v subzanri road movie, action movie, komedie a plny takych scenok a zvratov, ktore su sice casto na pokraji typickych americkych shit- wtf is this momentov, avsak nakoniec celkovo splyvaju do prijemnej a "poucnej" jazdy nocnym LA. Som sa stratil teraz :) ()

Mark1983 odpad!

Tak tomuhle filmu jsem nepřišel vůbec na chuť,po necelé půlhodině jsem to vypnul,protože to nemělo hlavu,to nemělo patu,to nemělo smysl,to nemělo vůbec nic. Jen nějaký šofér,co čumí jak vyoraná myš jezdí sem a tam a vozí celebrity,co kecaj takový nesmysly až to bolí. Jako Hasselhoff,co se ve filmu projevil jako blb žijící mimo realitu. ()

Pavelkedar odpad!

Přiblble komentovaný (bytostně nesnáším) snímek,vydržel jsem to asi 25 minut. Vypadá to, to režižižér a scénarista v jedný osobě by to bez toho komentu asi "nedal" vůbec dohromady. Obraz bídy a utrpení...... ()

Vlkodlak13

Pokud doufáte, že to bude něco vzdáleného ve stylu Kruýr, tak budete zklamaní. Efektivní délka tohoto zvráceného paskvilu by byla asi tak 30min se závěrečnýma titulkama, kde byly i vystřižené scény. Jednu hvězdu dávám za celkem relativně dobrý konec a to bylo vše. Potom jsem se ale rozhodl dát ještě druhou a ta je za vystřižené scény, které byly vtipné. Jinak za celý průběh filmu jsem se upřímě pousmál asi tak 2x (tak nechápu označení Komedie) a dlouho před půlkou jsem si říkal, že to vypnu, ale jelikož mě zajímalo jak to s tím dluhem dopadne, tak jsem se na to dokoukal. Přes ty prasárny co ten film provázely to bylo trochu koukatelné, ale že bych to někomu doporučil nebo se na to koukl znovu asi ne. Pořád si trvám na tom, že to byl zbytečně vyplácaný materiál..je to škoda i takto zneužitých herců. Hudba co tam byla byl celkem průměr, jediný co to vytáhlo byla ta závěrečná a ne to "tucání". ----- Jednoduše, dá se na to koukat, ale pokud se přeskočí velká část filmu. ()

gael83

Jo jasně, strihačky, honičky, bouračky a úchylita, brutalita apod. a tohle ještě někoho bere? Solidní nuda a účast Chrise nechápu! ()

Dumaru

Prejdem hneď k deju filmu, nešťastne zaľúbený a zadĺžený vodič limuzíny narazí na zaujímavého típka, ktorý mu za ponúkané služby ponúka 6 litrov na vyplatenie dlhov pre gangstrov. Samozrejme dôjde ku zaujímavým stretom a obratom vo filme, jeden prúser Stretcha strieda ďalší a on sa krvopotne snaží dodržať termín lukratívnej práce. Podľa mňa je dej dosť zdĺhavý, kus mi to pripomínalo film Parba ve Vegas. Dávam plus za hlavných hercov, už na začiatku mi bolo jasné že Stretchov happyend skončí s fešnou kolegyňou z centrály s Jessicou Alba. Celkovo ma dej ale nudil, preto dávam za max 2 hviezdičky,,, ()

Moredogs

Bolo to celkom dobre ale mohlo to byt lepšie. Asi od polovice som tomu filmu akoby neveril, akoby stracal dych, napaditost a pri konci už sklzol do nudy a taky dobry film to mohol byt davam tri za celkom uspokojivy filmovy zažitok. ()

bez1

Tak tenhle film byl masakr. Když se sejde parta A magorů, a zahraje si v neuvěřitelně vtipném nesmyslu. Jste unavení a chcete si prostě jen odpočinout, moc nepřemýšlet a hlavně se dobře pobavit? Doporučuji tento filmeček, je fakt dobrý. ()

Pythonator

Nemůžu jinak, ale já musím za pět a taky musím zapět, jak úchvatná to byla jízda. V rámci žánru si takovou parádu moc často neužijete. Naprosto perfektní herci, přijatelná stopáž, velmi vtipné situace a hlášky, neroztřepaná kamera a svěží akce, odsýpající a gradující děj s dokonale romantickým závěrem. ()

Mizerové 3 s novým režisérem?

Mizerové 3 s novým režisérem?

10.06.2015

Michael Bay má plné ruce práce. Momentálně točí akční thriller 13 Hours a do budoucna ho chce urvat hned několik projektů. Nejhlasitěji o něj bojují válečný akčňák Sabotage, sci-fi Time Salvager a… (viac)