Generální manažer týmu amerického fotbalu se musí rozhodnout, jak naložit s možností prvního výběru při draftu, do kterého zbývá zhruba 13 hodin. Manažer Sonny Weaver má před sebou nejdůležitější den nadcházející sezóny. Den draftu. Tým Cleveland Browns má právo první volby, to znamená, že si může z mladých hráčů, kteří jsou k dispozici, vybírat jako první. Nejžhavějším kandidátem je Bo Callahan, vítěz Heismanovy trofeje. Sonny se musí rozhodnout, zda ho vezme a co je kvůli tomu ochoten obětovat. Zároveň se nedávno dozvěděl, že jeho přítelkyně Ali čeká dítě. Fanoušci Clevelandu jsou velmi nadšeni z toho, že by za jejich tým mohl nastoupit právě Callahan, jenže Sonnymu se na něm pořád něco nezdá. Večer začíná draft, který vysílá celostátní televize a tým Browns má deset minut na svou první volbu... (TV Nova)

bonovox

Prekvapivo kvalitná dráma zo zákulisia draftu NFL. Americký futbal síce asi nikdy nepochopím, ale v tomto filme tvorí len prostredie, príbeh by totiž veľmi dobre fungoval aj pri NHL alebo NBA. Costner je v hlavnej úlohe presvedčivý. ()

esmoke

Sportovní "pohádkové drama" s Kevinem Costnerem, režírovaný Ivanem Reitmanem se soustředí na zákulisí amerického fotbalu kolem draftu týmu Cleveland Browns. (2D dabing) Rozpočet: $ 25 miliónů, Tržby: $29,462 miliónů. ()

Vlasek

Americký fotbal je neuvěřitelně stupidní sport. To je základní problém. Tohle je pro mě zcela nepochopitelný film, kde se řeší absolutně nedůležité věci s takovým humbukem, jakoby se jednalo o konec světa. Neuvěřitelná nuda. Musela jsem během filmu dělat i jiné činnosti, aby to rychleji uteklo. Třeba jsem si uvařila, a tak... ()

rytir1

Kevin mě po dlouhé době posadil na prdel a ukázal, že vynikající sportovní film se může natočit aniž proběhne jediný hráč přes hřiště. Konec sice předvídatelný, ale od začátku vysněný. ()

oli9

Filmy se sportovní tématikou miluju. Tady je to spíše ze zákulisí ,ovšem musím říct ,že i když chápu draftovou loterii jak funguje ve skutečnosti tak film je velice náročný na pozornost a není tam ani chvilka oddychu...aby sli člověk zapamatoval toho a toho týpka z toho a toko klubu a protože za 10 minut je o něm řeč aniž by jste ho viděli. .Nicméně film je natočený dobře, skvělý Costner ovšem něco tomu chybělo ()

sitans

Tak jsem se dnes dozvěděl, že šišatý nesmysl je dlouhý jednu stopu (foot) a z toho vznikl název hry (to mě teda vomejvej). Každopádně film se líbil i když mě to připadalo jako mnoho povyku pro nic, ale to je věc názoru. Hawk. Ještě dodatek - dívím se, že Rosanna Arquette kvůli tomu štěku vstávala z postele. ()

sashator

Po delší době parádní filmeček na téma NFL a sportu ve Státech celkově. A ač naprosto chybí akce samotného fotbalu, tak to vlastně vůbec nevadí, ten pohled z další stránky je o to víc zajímavý. A pro toho, kdo je stejně jako já fanda NFL je to možnost pochopit další nedílnou součást této úžasné hry. Za mě tedy velká spokojenost. 85% ()

Da_reba

Toto je čisto film len pre fanúšikov USA a Football-u. Jediné čo natom je že človeku, ktorý nikdy nevidel ani jeden zápas pomôže nahliadnúť do zákulisia tohto športu. Okrem toho 0 bodov ()

TThom

Vynikajúci film s vynikajúcimi hercami o vynikjucom športe z tej druhej strany, teda zákulisia. Pre mna osobne pôžitkom, pretože am. futbal je pre mňa športom #1. Nezasväteným zrejme chvíľu potrvá než sa zorientujú v danej téme ale podané je to vo veľmi zjednodušenej forme a preto rýchlo pochopiteľné. Vrelo odporúčam. ()

Foltas007

Obecně mám rád sportovní filmy. Jsem jejich velký fanoušek a rád se na ně podívám. Takže, když se nějaký objeví sáhnu po něm. Draft Day vypadal velice slibně. Jenže nesplnil úplně to co jsem od něj čekal. Prvních 75 minut to nemá tempo, nemá to švih. Vše se začne stupňovat v poslední půl hodince. Tam mě to jako diváka docela i bavilo. Jenže tak neuvěřitelná souhra náhod a idiocie manažerů NFL je pouhé sci-fi. Proto ho navrhuji přidat do žánru :). Bez hepyendu by to nebyl Hollýúd. 50/100 ()

bjehna

Zajímavý pohled na práci GM klubů amerického fotbalu. Bohužel to posledních 20 minut rychlých a zajímavých výměn moc nezachránilo. Celou dobu jen sledujete jak Kevin neví jestli udělal dobře a zároveň jak ignoruje svojí těhotnou píchačku. Stačilo by film oseknout tak na 30 minut a bylo to dost dobrý a napínavý. 55% ()

SantaCruz

Uchvancancující Přesně tohle nám v ČR chybí, už od dětství si otec se synem hážou, na střední po boku roztleskávaček beci a útočníci trénujou formace, stipendium vysoká - Draft Day - NFL a když nic :) tak parta kámošů(Nepřemožitelný) fandí svýmu týmu a při grilovačce si zahrajou svojí game. ()

ELDoctorow

Najnudnejší film týkajúci sa športu aký som kedy videl. Absolútne nevhodné pre ľudí, čo sa nevyznajú v americkom futbale a spôsobe získavania hráčov, keďže film nič nevysvetľuje a len si ide svoje. Absolútny bordel, kde mi až do konca unikalo čo, prečo, na čo a ako postavy robia. Z akého dôvodu niekto ponúkne ďlašiemu človeku hráča, ktorého na konci zas chce pre seba? Netuším a film to ani nevysvetlí. Málokedy tak bojujem sám so sebou, aby som film vôbec dopozeral, no nakoniec som to dal, lebo istá minoritná časť mňa bola predsa len zvedavá ako sa to celé skončí. Ale to uľahčenie až som to mal konečne za sebou a mohol Draft Day zmazať tomu sa ani trojnásobné víťazstvo v NFL nevyrovná! ()

Rudysoft

Sportovni film bez sportu. Celou dobu se jen resi, jakeho hrace si vybrat. Reknete si nuda, ale je to pritom napinave jak trencle a nuti vas to dale sledovat, aby jste zjistili jak to dopadne. Zaver graduje a je famozni. Po skonceni filmu jsem si rikal, ze by si to zaslouzilo druhy dil, nebot bych rad i videl, jak se jeho hracum pak darilo v sezone. Ctyri hvezdicky zcela zaslouzene. ()

Lou_Pagi

Bohužel, film se dá rozdělit na dva filmy. První půlka u které jsem se neskutečně nudil a říkal jsem si, co to jako má být? Bez pointy, příběhu, akce, jen bezduchá nuda za jednu hvězdu, od které jsem odbíhal a málem přepnul. Pak se něco zlomilo a najednou se začaly dít věci, akce, příběh, myšlenky a bavilo mě to. Pokud tento film načnete, určitě ho už dokoukejte. ()

ardeas

S týmto filmom to bolo u mňa ako na hojdačke. Pekne zkomponovaný dej, tá vedľajšia záležitosť s J.Garner ma trocha hnevala ale tak budiš, no keďže k športu sa vo všeobecnosti moc nemám a k americkému futbalu už vôbec nie, ťažko sa to vstrebávalo, aj preto som prihodila o hviezdu viac, lebo keby to bolo z iného športu, čo ja viem, napr. hokej, tak by som si k tomu mohla nájsť lepšie porozumenie, lebo všetko bolo dobré, až na ten výber športu :D aspon v mojom prípade ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman

14.02.2022

Nálož filmových novinek a trailerů ze Super Bowlu narušila v noci z neděle na pondělí smutná zpráva. Zemřel totiž legendární režisér Ivan Reitman. Autorovi filmů jako Krotitelé duchů, Policajt ze… (viac)